آموزش رایگان تعمیرات موبایل

آموزش رایگان تعمیرات موبایل

الکترونیک پایه مقاومت

 الکترونیک پایه بخش مقاومت که در این ویدئو آموزشی در مورد‌کاربرد های مقاومت در تعمیرات موبایل به زبان‌ساده تشریح شده…

الکترونیک پایه سلف

الکترونیک پایه بخش سلف  یکی از بخش های دیگر و مهم مورد استفاده در برد موبایل سلف است که در این ویئو به بیان این بخش مهم پرداخته ایم.

الکترونیک پایه رگلاتور

رگلاتور به عنوان تثبت کننده و کنترل کننده جریان مورد استفاده قرار میگیره ، در صورتی که بخش از برد نیاز به جریان کمتری داشته باشد رگلاتور به کمک این بخش …

الکترونیک پایه خازن

آموزش تعمیرات رایگان موبایل ، الکترونیک پایه بخش خازن ،خازن به عنوان ذخیره کننده ولتاژ و زمانی که برد نیاز داشته باشه به عنوان قطعه نویز گیر جریان موبد استفاده قرار میگیره که برای تست خازن میبایست  …

الکترونیک پایه دیود

الکترونیک پایه بخش دیود ، یکسو کننده ولتاژ به عبارت دیگه از یک جهت جران از خودش عبور میده و از جهت دیگه محالفت عبور جریان میشه .

ایراد اسپیکر ایفون ١٢ پرو

اسپیکر ایفون 12 در 90% مواقع قطعه اسپیکر و 10% فلت سنسور تماس خراب است البته باید دقت کنید که این خرابی شامل سری ایفون 12 ساده هم میشود.

حل مشکل لرزش دوربین آیفون

حل مشکل لرزش دوربین آیفون 7 پلاس در این ویدئو بهتون یاد میدم که وقتی دوربین گوشیتون لرزش ایجاد میشه نیازی نیست اون و حتما تعویض کنید میشه با آهنربا تعمیر کرد

تست ولتاژ مدار موبایل

تست ولتاژ مدار موبایل یکی از مراحل مهم ایرادیابی موبایل هستش مخصوصا تست ولتاژ از سر کانکتور ها  پس با دقت این ویدئو را نگاه کنید.

باز کردن ال سی دی ایفون 12 پرو مکس

 باز کردن ال سی دی ایفون 12 پرو مکس که به دلیل چسب خاصی رو این سری استفاده شده باید دقت زیادی برای باز کردن این موبایل داشت.

جریان کشی قبل پاور

جریان کشی قبل پاور ایرادی هست که معمولا باعث خرابی باتری میشود و به اصطلاح به برق دزدی گفته میشه که دلایل زیادی میتونه داشته باشه .

تعویض هارد موبایل

تعویض هارد موبایل یکی از خرابی هایی هست که روی برد موبایل باید کار شود که شما قبلاً باید با مهارت های ریبال و شابلون کردن ایسی و هارد اشنایی کامل داشته باشید .

جدا سازی ای سی چسبی

جدا سازی ایسی چسبی برای کار روی برد موبایل استفاده میشه  توی این ویدئو سعی کردم به صورت مختصر و مفید با مثال تعویض هارد ایفون ایکس توضیحات داده بشه .

داغ شدن برد موبایل

داغ شدن برد موبایل یکی از دلایل آن کنده شدن پایه های منفی روی برد هست که هنگام تعویض ای سی ایجاد میشود و میبایسد پایه منفی ایجاد شده رو سیم کشید تا مشکل حل شود.

مشکل صدا ایفون

مشکل صدا ایفون برای سری های 7 و 7 پلاس مخصوصا ورژن 1778 جزو ایراد های رایج هست که حل این مشکل در این ویدئو به صورت مخصر و مفید آموزش داده شده .

تعویض دوربین جلو آیفون

تعویض دوربین جلو آیفون سری های فیس ای دی دار مثل ایفون 12 پرو مکس ،  قلق های خاص خودش و داره که در این ویدئو به صورت مختصر و مفید نشان داده شد .

تست ولتاژ مدار موبایل

تست ولتاژ مدار موبایل از بخش های بسیار مهم در ایراد یابی موبایل هست که هر تعمیر کاری باید اشنایی کامل رو داشته باشه  به صورت مختصر در این ویدئو توضیح دادم.

ارور 4013 ایفون

ارور 4013 ایفون در این مثال خاص روی سری ایفون ایکس بررسی کرده ایم و مشکل و باگ رو به صورت کاملاً تخصصی بررسی و رفع عیب کردیم .

مشکل آنتن آیفون 7

مشکل آنتن ایفون 7 ورژن 1660 که خیلی رایج است و آنتن دستگاه به صورت سرچینگ در می آید که در این حالت باید به صورتیکه در ویدئو توضیح داده شده دستگاه رو تست کرد.

ای سی صدا ایفون

ای سی صدا ایفون برای سری های 7 و 7 پلاس مخصوصا ورژن 1778 جزو ایراد های رایج هست که حل این مشکل در این ویدئو به صورت مخصر و مفید آموزش داده شده .

مشکل فیس ای دی آیفون

مشکل فیس ای دی آیفون از سری ایرادات رایج سری ایکس به بعد است که در این ویئو به صورت خیلی مختصر مراحل انجام کار رو مرورو میکنیم .

آموزش رایگان تعمیرات موبایل یک فرصت 100% ایده آل !

آموزش رایگان تعمیرات موبایل یک فرصت ایده آل برای کسانی است که به این خدمات علاقه داشته و سعی دارند تا از این طریق به عنوان پله اول استفاده کنند. تعمیرات موبایل یکی از حرفه ای های پردرآمد و پرمخاطب است. این حرفه برخلاف بسیاری دیگر از حرفه ها از همان زمان ابتدا می تواند برای کاربر درآمد زا باشد. اما در قدم اول لازم است تا از خدمات لازم برای آموزش این تعمیرات استفاده نمایید. در این مقاله سعی داریم تا راه حلی عالی برای شما تبیین نموده و همچنین شما را با بخش مقالات آموزش رایگان تعمیرات موبایل در سایت موبایل سلام آشنا کنیم.

برای دیدن آموزش های رایگان به روز وارد اینستاگرام موبایل سلام شوید.

موبایل سلام به عنوان نمایندگیتعمیرات موبایل در تهران و همچنین آموزشگاه رسمی آموزش تعمیرات موبایل در کنار ارائه خدمات خود در سطح بسیار بالا، مقالات و آموزش های خود را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهد. این آموزش ها بخش های مختلفی را شامل می شود. از آموزش ترفندهای نرم افزاری تعمیرات موبایل گرفته تا آموزش کاملا حرفه ای و گام به گام ایرادات مختلف انواع موبایل ها که می توانید آنها را با تصاویر و فیلم های آموزش مشاهده کنید. اما این آموزش ها شامل چه مواردی هستند؟

در بخش آموزش رایگان تعمیرات موبایل چه خبر است؟

در این بخش شما می توانید با موارد زیر همراه باشید:

 • آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل
 • آموزش نرم افزار موبایل رایگان
 • دانلود پکیج آموزش تعمیرات موبایل رایگان
 • فیلم آموزش تعمیرات موبایل رایگان
 • آموزش رایگان تعمیرات موبایل فنی و حرفه ای
میز تعمیرات موبایل

بسیار مهم است که کاربران برای آموزش رایگان تعمیرات موبایل از نقطه درستی شروع نمایند. دقت کنید که این آموزش ها را می توانید به صورت پراکنده در سایت های مختلف در اختیار داشته باشید. اما موبایل سلام در یک ترفند عالی اقدام به ارائه آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل کرده است. این آموزش ها روند مشخصی دارند. در درجه اول شما می توانید با ترفندهای موبایل های خود اعم از موبایل های سامسونگ و اپل آشنا شوید. در این مقالاتآموزش رایگان تعمیرات موبایل در زمینه ترفندهای نرم افزاری مورد بررسی قرار می گیرد.

در این آموزش ها سعی شده تا مراحل رفع ایرادات مختلف موبایل های امروزی به صورت مرحله به مرحله و گام به گام بررسی شود. در گام های اولیه شما می توانید هشدارها و نکات ایمنی مربوط به این خدمات را متوجه خواهید شد. در گام های بعدی به ابزارهای مورد نیاز برای اجرای این عملیات دسترسی پیدا می کنید. در قدم های بعدی نیز نوبت به نکات مربوط به باز کردن موبایل می شود. تمام مراحل به صورت گام به گان و با تصویر همراه است و در نهایت شما بعد از اتمام فرایند تعمیرات می توانید در ادامه روش بستن گوشی خود را نیز مشاهده کنید. آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل می توانید یکی از قدم های بزرگی برای آموزش رایگان تعمیرات موبایل برای کاربرانی باشد که در قدم اول سعی دارند اطلاعات کافی در این باره را کسب  نمایند.

یکی از بخش های مربوط به آموزش رایگان تعمیرات موبایل مربوط به تعمیرات نرم افزارهای است. در قدم اول کاربران لازم است تا با نرم افزارهای مهم مربوط به موبایل ها آشنا شوند. نرم افزارها می توانند روند استفاده از این دستگاه را ساده تر نمایند. هر کسی برای پیش برد اهداف خود در هنگام استفاده از موبایل نیاز به نرم افزارهای آن دارد. موبایل های هوشمند استثنایی امروزی با سیستم های نرم افزاری بسیار قدرتمند ارائه می شود. برخی از سیستم های نرم افزار حتی امکان ردیابی ایرادات موبایل ها را نیز دارند. از این رو آشنایی با آنها بسیار اهمیت خواهد داشت.

استفاده از نرم افزارها در موبایل های امروزی چالش هایی را برای کاربران به وجود آورده است. اما این چالش ها برای تعمیرکاران نیز وجود دارد. بسیاری از تعمیرکاران با ترفندهای لازم برای تعمیرات نرم افزارهای موبایل ها آشنا نبوده و از این رو نمی تواند این موارد را برطرف کنند.  در حالی که در بخش آموزش رایگان تعمیرات موبایل شما می توانید به راحتی به بهترین ترفندهای لازم برای این مورد دسترسی داشته باشید. این آموزش ها توسط تعمیرکاران حرفه ای تنظیم شده و سعی شده تا به روز ترین ترفندها برای این منظور مورد بررسی قرار گیرد.

در بخش آموزش نرم افزار موبایل شما می توانید:

 • با نرم افزارهای رایج مربوط به موبایل های امروزی آشنا شوید.
 • با روش های تعمیر نرم افزاری انواع موبایل های اپل و سامسونگ آشنا خواهید شد.
 • می توانید با سیستم های نرم افزاری موبایل های هوشمند آشنا شوید.

نرم افزار بخش قابل توجهی از موبایل های امروزی را شامل می شود. عدم آشنایی کاربران با این سیستم ها باعث می شود تا مشکلات و ایرادات زیادی برای کاربران به وجود آید. بخش قابل توجهی از آموزش رایگان تعمیرات موبایل به ترفندهای نرم افزاری مربوط می شود تا کاربران علاقمند به تعمیرات موبایل بتوانند از این مقالات برایآموزش این حرفه استفاده نمایند. این موضوع می تواند شمارا به عنوان تعمیرکاران حرفه ای معرفی نماید.

بخش دیگری از آموزش رایگان تعمیرات موبایل به دانلود پکیج های در نظر گرفته شده برای این منظور اختصاص یافته است. دنیای اینترنت چر از آموزش های مربوط به تعمیرات موبایل است که بسیاری از آنها به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار می گیرد. بخش قابل توجهی از آموزش رایگان تعمیرات موبایل که به صورت پکیج ارائه می شوند، به زبان اصلی بوده و نمونه های فارسی آنها وجود ندارد. در موبایلسلام اما سعی کرده ایم تا این چالش را برای کاربران حل کنیم.

شما می توانید در سایت موبایل سلام به پکیج های کامل آموزش رایگان تعمیرات موبایل دسترسی داشت باشید. بخش اعظمی از این آموزش ها، آموزش های ویدئویی هستند که توسط تعمیرکاران حرفه ای ما در موبایل سلام ضبط شده و با کیفیت بالا در اختیار کاربران قرار دارد. در این آموزش ها تمام مراحل تعمیر موبایل با ایرادات مختلف انجام پذیرفته و در حین اجرا نیز سعی شده تا به نحوی مراحل کار به نمایش در آید تا تعمیرکاران تازه کار نیز به راحتی بتوانند از آنها استفاده نمایند. در نظر داشتهباشید که بسیاری از آموزش های این چنینی حتی در آینده نیز می تواند راهکارهایی را برای تعمیرکار پیش روی وی قرار دهد. از این رو این بخش از آموزش رایگان تعمیرات موبایل بخش بسیار مهمی محسوب می شود.

با دانلود پکیج آموزش تعمیرات موبایل رایگان شما می توانید:

 • تجربه تعمیرکاران حرفه ای ما را در زمینه های مختلف و ایرادات متفاوت موبایل ها در دسترس داشتهباشید.
 • تجربیات مربوط به تعمیرات موبایل را به صورت دائمی همراه خود داشتهباشید.
 • این آموزش ها می تواند تبدیل به امکانی برای تجربه اندوزی برای شما شود.
 • در صورت فراموش کردن یک روش و ترفند به سادگی می توانید از پکیج های دانلود شده دوباره استفاده کنید.
 • مقالات آموزشی را نیز می توانید به این پکیج ها اضافه نمایید. در این مقالات آموزشی که همراه با تصاویر واضح می باشند، شما با تمام جزئیات مربوط به تعمیرات موبایل آشنا خواهید شد.
تعمیر کاران موبایل

یکی از بهترین ترفندها برای آموزش تعمیرات موبایل استفاده از فیلم های آموزشی است. در بخش آموزش رایگان تعمیرات موبایل شما می توانید به منبع عظیمی از این فیلم های آموزشی دسترسی داشته باشید. البته فیلم های آموزشی موجود در این بخش از سایت موبایل سلام تفاوت هایی با سایر سایت ها دارد. در اکثر سایت ها شما می توانید با فیلم هایی روبرو شوید که در آنها تنها اقدام به ترجمه فیلم های خارجی شده  ویا قصد نهایی فیلم آموزش های تئوری است. در حالی که در این بخش سعی مرده ایم تا از آموزش های حرفه ای انجام گرفته روی موبایل کاربران در نمایندگی تعمیرات موبایل سلام فیلم گرفته شده و همین فیلم ها در اختیار کاربران قرار می گیرد.

با استفاده از مقالات و فیلم های این بخش از آموزش رایگان تعمیرات موبایل شما می توانید:

 • در هر لحظه موبایل مربوطه را پیش روی خود قرار داده و با پخش فیلم و مطابق با همان شرایط انجام شده، اقدام به تعمیر موبایل کنید.
 • با وجه به اینکه بسیاری از تعمیرکاران معمولا در حین باز و بسته کردن گوشی ها با مشکلاتی روبرو هستند، این فیلم های آموزشی می تواند بهترین شرایط را برای آنها فراهم آورد.

همچنین لازم است تا بخش مهم دیگری که مربوط به آموزش رایگان تعمیرات موبایل می شود را در بخش فنی و حرفه ای به شما معرفی کنیم. موبایل سلام به عنوان آموزشگاه تعمیرات موبایل تمام مدارک و مجوزهای لازم برای این منظور را دارا است. از این رو در انتهای دوره های آموزشی خود مدارک رسمی و معتبری را در اختیار کاربران قرار می دهد که با استفاده از آن می توانند اقدام به تاسیس شرکت های خدمات تعمیر موبایل نمایند.

ایرادیابی

آموزش رایگان تعمیرات موبایل در موبایل سلام

موبایل سلام به عنوان آموزشگاه تعمیرات موبایل در صدد پرورش تعمیکارانی حرفه ای، کاربلد و خبره است. به هیچ وجه استفاده از دوره های آموزش تعمیرات موبایل به صرف داشتن اطلاعات در این بخش چشم انداز ما در بخش آموزشگاه نبوده و هدف اصلی ما در این دوره ها پرورش تعمیرکارانی است که بلافاصله بعد از اتمام دوره ها وارد چرخه کار در این حرفه شوند. آموزش رایگان تعمیرات موبایل در سایت نیز یکی از خدمات ما است تا از این طریق برای تعمیرکاران سایر مراکز تعمیرات موبایل نیز این آموزش های حرفه ای را ارائه داده باشیم.

آموزش ها به چه صورت ارائه میشود ؟

تمامی آموزش ها به صورت ویدئو و پکیج آموزشی خدمت شما عزیزان ارائه میشود

آموزش ها تعمیرات موبایل در چه سطحی ارائه میشود ؟

آموزش ها تعمیرات موبایل برای دوستان از سطح ابتدایی ترین سطح تا پیشرفته ترین سطح ارائه شده .

 

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای