آموزش رایگان تعمیرات موبایل

خیلی از شما دوستان و علاقه مندان عزیز، ممکن است برای یادگیری حرفه تعمیرات موبایل به دنبال آموزش رایگان تعمیرات موبایل باشید . قبل ازهر چیزی ما در این مقاله قصد داریم درباره شغل تعمیرات موبایل ، آموزش رایگان تعمیرات موبایل وهر آن چه که لازم است به طور مفصل خدمت شما عزیزان و همراهان گرامی عرض نماییم .

به طور خلاصه ، همان طور که همه ی ما شاهد این موضوع هستیم در دنیای امروزی پر از اطلاعات و فناوری و پیشرفت تکنولوژی ، موبایل های هوشمند امروزی تبدیل به یکی از ضروریات مهم در زندگی ما انسان ها شده است . به گونه ای که دیگر انجام بسیاری از کارهای روزانه ی افراد بدون داشتن موبایل های هوشمند تقریبا غیر ممکن شده است .

 در حال حاضر ، همه ی ما به طور دائم و مداوم در هر زمان و در هر مکان از موبایل های هوشمند خود استفاده می کنیم . با رشد فناوری و تکنولوژی در موبایل های هوشمند و افزایش کاربرد و کارایی این موبایل ها در تمامی حوزه های مختلف ، نیاز به خدمات تعمیراتی موبایل نیز روز به روز افزایش یافته است . در نتیجه ،  بازار کار رو به رشد و پر رونقی دارد و این موضوع موجب شده است افراد بسیاری به سوی شغل تعمیرات موبایل جذب شوند .

 همان طور که می دانید ، موبایل های هوشمند بر اثر وقوع عوامل و دلایل زیادی امکان دارند در معرض آسیب و خرابی قرار بگیرند . از این رو ، خدمات تعمیرات موبایل بسیار مورد استقبال افراد زیادی از جامعه قرار گرفته است و نیز بسیاری از افراد و علاقه مندان به این حوزه تصمیم به ورود به این شغل می گیرند .

شاید هر کدام از شما دوستان عزیز که به شغل تعمیرات موبایل و مشاغل مربوط به تکنولوژی علاقه مند هستید و قصد ورود به آن را دارید ، تمایل به آموزش رایگان تعمیرات موبایل داشته باشید . بسیاری افراد برای ورود به شغل تعمیرات موبایل به دنبال آموزش رایگان تعمیرات موبایل هستند .

افرادی که تصمیم برای ورود به شغل تعمیرات موبایل گرفته اند ، آموزش رایگان تعمیرات موبایل  می تواند کمک شایانی به این دسته از افراد بکند . به این منظور که ، آموزش رایگان تعمیرات موبایل یک شناخت ودید کلی نسبت به آموزش و مهارت های شغل تعمیرات موبایل برای افراد علاقه مند فراهم می کند .

به دلیل این که ، بسیاری از افرادی که قصد ورود به این حرفه را دارند به دلیل عدم آگاهی و شناخت نسبت به این شغل ممکن است در تصمیم خود دو دل و مردد باشند و مطمئن نباشند که آیا شغل تعمیرات موبایل می تواند برای آن ها مناسب باشد یا خیر. به همین علت ، آموزش رایگان تعمیرات موبایل کمک بسیار زیادی برای گرفتن تصمیم به این گونه افراد می کند .

 در واقع ، افرادی که تصمیم قطعی  برای ورود به این حرفه را نگرفته اند و در انتخاب این شغل مردد و دو دل هستند ، می توانند با آموزش رایگان تعمیرات موبایل به یک تصمیم گیری و نتیجه گیری مناسب دست پیدا کنند .

ازآن جایی که ساختار موبایل های هوشمند بسیار ظریف و حساس و پیچیده می باشد ، تعمیر کردن آن ها نیز نیازمند دقت بالا و توجه و تمرکز بالایی است و شغل تعمیرات موبایل یک شغل فنی و حساس  است و از حساسیت بالایی برخوردار است . به همین دلیل ، این شغل افرادی را می طلبد که حوصله وعلاقه و دقت و تمرکز بسیار بالایی دارند .

در واقع ، داشتن علاقه در این شغل برای افرادی که به مشاغل فنی و پیچیده علاقه مندند این شغل را برای آنان بسیار راحت می کند اما در صورت عدم علاقه و دقت و تمرکز بالا، این شغل برای افراد تبدیل به یک شغل بسیار سخت و خسته کننده خواهد شد . از این رو ، داشتن علاقه و دقت و تمرکز بالا در پیشرفت کردن در این شغل کمک شایانی به افراد خواهد کرد .

 آموزش رایگان تعمیرات موبایل به افراد خواهانی که قصد دارند وارد این حوزه شوند ، بسیار کمک می کند تا این افراد بتوانند تشخیص دهند آیا علاقه و دقت و تمرکز کافی برای ورود به این شغل و ماندن در این شغل را دارند یا خیر و افراد با آموزش رایگان تعمیرات موبایل  ، می توانند به راحتی با توجه به علاقه و ویژگی های شخصیتی خود برای ورود به شغل تعمیرات موبایل تصمیم گیری کنند .

آموزش رایگان تعمیرات موبایل
آموزش رایگان تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل و اول رایگان آموزش ببین !

آموزش رایگان تعمیرات موبایل یکی از هدیه هایی است که مجموعه موبایل سلام به علاقه مندان به این فن اهدا کرده ، دوستان عزیز دقت کنند که نیاز نیست ابتدای کار هزینه برای آموزش تعمیرات موبایل پرداخت کنید ،  از نظر کارشناسان مجموعه ابتدا ویدئو های رایگان آموزش رایگان تعمیرات موبایل و مشاهده کنید ، اگر علاقه به شغل و فن تعمیرات موبایل داشتید بعد از اون میتونید با تحقیق بیشتر بهترین دوره تعمیرات موبایل رو از بین ده ها دوره ایی که در کشور در حال برگزاری هست انتخاب کنید و به صورت تخصصی وارد این شغل پردآمد شوید .

الکترونیک پایه مقاومت

 الکترونیک پایه بخش مقاومت که در این ویدئو آموزشی در مورد‌ انواع مقاومت ، تعریف مقاومت و همچنین کاربرد های مقاومت در تعمیرات موبایل باهاتون به اشتراک بزارم .

الکترونیک پایه سلف

الکترونیک پایه بخش سلف در این بخش سعی شده ویدئویی مختصر اما مفید در مورد سلف تهیه شده ، سلف در واقع نوعی سیم پیچ هست که در جریان زیاد از خودش مقاومت نشون میده .

الکترونیک پایه رگلاتور

رگلاتور ولتاژ ورودی و از باتری میگیره و با یک تنظیمات کوچیک ولتاژ مورد نیاز مدار را تامین میکند ، رگلاتور به عنوان تثبیت کننده و تامین کننده در بخش های مختلف برد کاربرد دارد .

الکترونیک پایه خازن

خازن و کاربرد های اون در برد موبایل خازن بار الکتریکی را در خودش ذخیره میکند به بیان ساده تر خازن به عنوان ذخیره کننده ولتاژ در برد موبایل استفاده میشود .

الکترونیک پایه دیود

 دیود ، دو سر داره و کارش یکسو کننده ولتاژ به عبارت دیگه از یک جهت جران از خودش عبور میده و از جهت دیگه محالفت عبور جریان میشه .

تست ولتاژ مدار موبایل

تست ولتاژ مدار موبایل یکی از مراحل مهم ایرادیابی موبایل هستش مخصوصا تست ولتاژ از سر کانکتور ها  پس با دقت این ویدئو را نگاه کنید.

جریان کشی قبل پاور

جریان کشی قبل پاور ایرادی هست که معمولا باعث خرابی باتری میشود و به اصطلاح به برق دزدی گفته میشه که دلایل زیادی میتونه داشته باشه .

جدا سازی ای سی چسبی

جدا سازی ایسی چسبی برای کار روی برد موبایل استفاده میشه  توی این ویدئو سعی کردم به صورت مختصر و مفید با مثال تعویض هارد ایفون ایکس توضیحات داده بشه .

داغ شدن برد موبایل

داغ شدن برد موبایل یکی از دلایل آن کنده شدن پایه های منفی روی برد هست که هنگام تعویض ای سی ایجاد میشود و میبایسد پایه منفی ایجاد شده رو سیم کشید تا مشکل حل شود.

تعویض هارد موبایل

تعویض هارد موبایل یکی از خرابی هایی هست که روی برد موبایل باید کار شود که شما قبلاً باید با مهارت های ریبال و شابلون کردن ایسی و هارد اشنایی کامل داشته باشید .

حل مشکل لرزش دوربین آیفون

حل مشکل لرزش دوربین آیفون 7 پلاس در این ویدئو بهتون یاد میدم که وقتی دوربین گوشیتون لرزش ایجاد میشه نیازی نیست اون و حتما تعویض کنید میشه با آهنربا تعمیر کرد .

ایراد اسپیکر ایفون ١٢ پرو

اسپیکر ایفون 12 در 90% مواقع قطعه اسپیکر و 10% فلت سنسور تماس خراب است البته باید دقت کنید که این خرابی شامل سری ایفون 12 ساده هم میشود.

باز کردن ال سی دی ایفون 12 پرو مکس

 باز کردن ال سی دی ایفون 12 پرو مکس که به دلیل چسب خاصی رو این سری استفاده شده باید دقت زیادی برای باز کردن این موبایل داشت.

مشکل صدا ایفون

مشکل صدا ایفون برای سری های 7 و 7 پلاس مخصوصا ورژن 1778 جزو ایراد های رایج هست که حل این مشکل در این ویدئو به صورت مخصر و مفید آموزش داده شده .

تعویض دوربین جلو آیفون

تعویض دوربین جلو آیفون سری های فیس ای دی دار مثل ایفون 12 پرو مکس ،  قلق های خاص خودش و داره که در این ویدئو به صورت مختصر و مفید نشان داده شد .

مشکل فیس ای دی آیفون

مشکل فیس ای دی آیفون از سری ایرادات رایج سری ایکس به بعد است که در این ویئو به صورت خیلی مختصر مراحل انجام کار رو مرورو میکنیم .

ارور 4013 ایفون

ارور 4013 ایفون در این مثال خاص روی سری ایفون ایکس بررسی کرده ایم و مشکل و باگ رو به صورت کاملاً تخصصی بررسی و رفع عیب کردیم .

مشکل آنتن آیفون 7

مشکل آنتن ایفون 7 ورژن 1660 که خیلی رایج است و آنتن دستگاه به صورت سرچینگ در می آید که در این حالت باید به صورتیکه در ویدئو توضیح داده شده دستگاه رو تست کرد.

ای سی صدا ایفون

ای سی صدا ایفون برای سری های 7 و 7 پلاس مخصوصا ورژن 1778 جزو ایراد های رایج هست که حل این مشکل در این ویدئو به صورت مخصر و مفید آموزش داده شده .

تست ولتاژ مدار موبایل

تست ولتاژ مدار موبایل از بخش های بسیار مهم در ایراد یابی موبایل هست که هر تعمیر کاری باید اشنایی کامل رو داشته باشه  به صورت مختصر در این ویدئو توضیح دادم.

آموزش رایگان تعمیرات موبایل به صورت ویدئو

اگر شما عزیزان قصد دارید در حوزه ی مشاغل آزاد از جمله حرفه ی شغل تعمیرات موبایل  وارد شوید و مشغول به کار شوید ، قبل از هر چیزی باید این اطمینان را داشته باشید که آیا به  شغل تعمیرات موبایل علاقه ای دارید یا خیر ، تا بتوانید درست ترین تصمیم ممکن را بگیرید.

برای کسب اطمینان از این که به حرفه ی شغل تعمیرات موبایل علاقه مند هستید یا خیر ، مجموعه ی موبایل سلام کار را برای شما عزیزان بسیار آسان کرده است تا افرادی که در تصمیم ورود به این حرفه مردد هستند نیز ، بتوانند به راحتی درست ترین تصمیم ممکن را بگیرند.

مجموعه ی موبایل سلام ، طی انجام یک اقدامی خاص تصمیم گرفته است تا کارآموزان و افرادی که قصد دارند وارد شغل تعمیرات موبایل شوند ، بدون هیچ شک و شبهه ای و به صورت آگاهانه و شناخت کامل وارد این حوزه بشوند.

شما عزیزانی که قصد دارید وارد حرفه ی شغل تعمیرات موبایل شوید ، می توانید با آموزش رایگان تعمیرات موبایل در مجموعه موبایل سلام ، یک شناخت و دید کلی نسبت به حوزه ی شغل تعمیرات موبایل به دست بیاورید .

مجموعه ی موبایل سلام همیشه سعی کرده است ، بیشترین تمرکز خود را در زمینه آموزش تعمیرات موبایل بر روی ارائه دادن خدمات و سرویس های خود با بالاترین و بهترین سطح کیفیت به کارآموزان عزیز گذاشته است و تمام تلاش خود را در این زمینه کرده است تا بتواند تمامی نیاز های کارآموزان را به بهترین شکل ممکن برطرف کند .

مجموعه ی موبایل سلام درطی انجام اقدام آموزش رایگان تعمیرات موبایل ، مطالب و مباحث آموزشی مورد نیاز برای یادگیری حرفه ی تعمیرات موبایل را به صورت خلاصه و به زبان ساده  به شکل فیلم و ویدئو در اختیار همگان قرار داده است تا همه ی  شما عزیزان بتوانید قبل از شروع به یادگیری آموزش تعمیرات موبایل ، با مطالب و مباحث و مفاهیم اولیه به صورت کلی  آشنا شوید و یک شناخت کلی از حوزه ی شغل تعمیرات موبایل و یک پیش زمینه ای برای شروع به آموزش تعمیرات موبایل کسب کرده و داشته باشید .

این آموزش رایگان تعمیرات موبایل به چند دلیل می تواند برای شما عزیزان سود مند و مفید واقع گردد .

 1. افرادی که دو دل هستند و تصمیم مصمم برای ورود به حرفه ی شغل تعمیرات موبایل را نگرفته اند ، می توانند با آموزش رایگان تعمیرات موبایل و با مشاهده ی فیلم ها و ویدئو های آموزشی به یک شناخت کلی برسند و به این شکل راحت تر می توانند تصمیم گیری بکنند که آیا به حرفه ی شغل تعمیرات موبایل علاقه مند هستند یا خیر.
 2. افرادی که به کار ها و مشاغل فنی از جمله حرفه ی شغل تعمیرات موبایل علاقه مند هستند اما هیچ مقدمه و پیش زمینه ای از مفاهیم و مطالب پایه و مقدماتی ندارند و از صفر قصد دارند شروع کنند ، می توانند با آموزش رایگان تعمیرات موبایل با مشاهده ی فیلم ها و ویدئو های آموزشی مقدمه و پیش زمینه ای از مفاهیم ومطالب مورد نیاز برای یادگیری شغل تعمیرات موبایل به دست بیاورند که در نتیجه ، باعث می شود شرایط ورود این افراد برای شرکت در دوره های آموزش تعمیرات موبایل بسیار آسان تر شود .
 3. افراد و تعمیرکاران موبایلی که در حرفه ی شغل تعمیرات موبایل نیز مشغول به کار هستند و فعالیت دارند و به دنبال کسب دانش ، تجربه ، مهارت  و تخصص بیشتر در این حوزه هستند ، می توانند فیلم ها و ویدئو های آموزشی در بخش آموزش رایگان تعمیرات موبایل مجموعه ی موبایل سلام را مشاهده کنند و نهایت استفاده را ببرند .

 

همچنین مجموعه ی موبایل سلام ، تمام تلاش خود را کرده است تا تمامی مطالب و مفاهیم و مباحث اولیه و مورد نیاز شغل تعمیرات موبایل را در این فیلم ها و ویدئو های آموزشی به صورت کاملا رایگان ، روان ، ساده و قابل فهم توضیح دهد تا همه ی افراد بتوانند از این فیلم ها و ویدئو های آموزشی نهایت استفاده را بکنند  .

آموزش رایگان تعمیرات موبایل برای چه افرادی می تواند مناسب و مفید باشد ؟

1-افرادی که علاقه مند به یادگیری خود آموز هستند

اشخاصی که به یادگیری مهارت های جدید تعمیرات موبایل علاقه مند هستند و به شرکت کردن در دوره های آموزشی  به صورت حضوری نیازی ندارند ، می توانند از منابع آموزشی آنلاین و فیلم و ویدئو های آموزشی رایگان موجود در دسترس استفاده کنند و تکنیک های جدید تعمیراتی را بیاموزد .

2-افرادی که به دنبال صرفه جویی در هزینه های  تعمیرات موبایل خود می باشند

 افرادی که بیشترتمایل دارند مشکلات موبایل های هوشمند خود را خودشان برطرف کنند و در هزینه های  تعمیراتی موبایل خود صرفه جویی کنند وبه عبارتی از پرداخت هزینه های تعمیراتی به تعمیرکاران جلوگیری کنند ، می توانند  از فیلم های و ویدئو های آموزش رایگان تعمیرات موبایل استفاده کنند .

3- افرادی که به دنبال کسب تجربه ی بیشتر در مهارت های عملی می باشند  

افرادی که قصد دارند تجربه ی خود را در مهارت های عملی تعمیرات موبایل بیشتر کنند ، می توانند با آموزش رایگان تعمیرات موبایل و مشاهده ی فیلم ها و ویدئو ها تجربه و مهارت های عملی تعمیرات موبایل خود را بیشتر تقویت کنند .

4-  افرادی که نیاز به دانستن اطلاعات فنی در زمینه ی تعمیرات موبایل دارند

افرادی که نیاز به داشتن  اطلاعات فنی در زمینه ی تعمیرات موبایل دارند ، می توانند با آموزش رایگان تعمیرات موبایل و دوره های آموزشی و مشاهده ی فیلم های آموزشی اطلاعات فنی در زمینه ی تعمیرات موبایل به دست بیاورند و درک بهتری از عملکرد موبایل های هوشمند به دست بیاورند .

در کل آموزش رایگان تعمیرات موبایل می تواند برای افرادی که به دنبال یادگیری مهارت های جدید تعمیراتی ، به دست آوردن اطلاعات فنی در زمینه ی تعمیرات موبایل ، کسب تجربه در مهارت های عملی ، صرفه جویی در هزینه های تعمیراتی هستند می تواند مفید و موثر و مناسب و سود مند باشد .  

افرادی که به تازگی قصد دارند وارد شغل تعمیرات موبایل شوند ، مشاهده ی فیلم ها و ویدئو های آموزش رایگان تعمیرات موبایل چه کمکی می تواند به این گونه افراد بکند ؟

1- آشنا شدن با مفاهیم و اصول و تکنیک های اولیه تعمیرات موبایل

 افراد می توانند با آموزش رایگان تعمیرات موبایل و مشاهده ی فیلم ها و ویدئو های آموزشی ، با مفاهیم و اصول و تکنینک های اولیه تعمیرات موبایل آشنا شده و آن ها را یاد بگیرند .

2- آشنا شدن با اصطلاحات و وسایل و ابزار آلات تعمیرات موبایل

افراد می توانند از طریق آموزش رایگان و مشاهده ی فیلم های آموزشی ، با اصطلاحاتی که در زمینه ی تعمیرات موبایل به کار می رود آشنا شده و همچنین می تواننند ، با انواع ابزار آلات و وسایل تعمیرات موبایل آشنا شده و نحوه ی استفاده کردن از آن ها و کاربرد آن ها در تعمیرات موبایل را بیاموزند .

3- آشنا شدن با مشکلات رایج و شایع در تعمیرات موبایل

 افراد می توانند به وسیله ی مشاهده ی فیلم های آموزشی رایگان ، با مشکلات رایج و شایعی  که امکان دارد در تعمیرات موبایل به وجود  بیاید آشنا شده و راه حل های مناسب  و موثر برای برطرف کردن این مشکلات رایج را بیاموزند .

4 – افزایش مهارت های فنی و عملی در تعمیرات موبایل  

افراد می توانند با استفاده از آموزش رایگان و فیلم های آموزشی موجود ، مهارت های  فنی و عملی خود را در زمینه ی تعمیرات موبایل افزایش و بهبود دهند .

در واقع افرادی که قصد دارند وارد شغل تعمیرات موبایل شوند ، می توانند با آموزش های رایگان و منایع و فیلم ها و ویدئو های آموزشی مختلف اصول و مفاهیم  و تکنیک های اولیه مورد نیاز برای تعمیرات موبایل را بیاموزند و آن ها را برای شروع کار در زمینه ی تعمیرات موبایل آماده کنند .

آیا آموزش رایگان تعمیرات موبایل می تواند برای ورود به شغل تعمیرات موبایل مفید و موثر واقع شود یا خیر؟

درحال حاضر، آموزش رایگان تعمیرات موبایل می تواند برای ورود به حرفه ی شغل تعمیرات موبایل موثر و مفید واقع شود .

امروزه ، منابع مختلف بسیار زیادی برای آموزش رایگان تعمیرات موبایل وجود دارد و می توانید از طریق آموزش های مجازی و آنلاین و فیلم ها و ویدئوهای آموزشی و منابع آموزشی مختلف دیگر، برای یادگیری تعمیرات موبایل استفاده کنید . از طریق هر یک از این منابع می توان دانش و اصول و تکنیک های اولیه تعمیرات موبایل را یاد گرفت .

آموزش رایگان تعمیرات موبایل تا حدودی می تواند برای ورود به شغل تعمیرات موبایل مفید و موثر واقع شود اما اصلا به تنهایی کافی نمی باشد . به دلیل آن که همان طور که گفته شد ، شما عزیزان می توانید از طریق منابع آموزشی مختلف دانش و اصول و تکنیک های اولیه تعمیراتی و روش های تعمیراتی موبایل های هوشمند را یاد بگیرید اما شما برای ورود به شغل تعمیرات موبایل ، نیاز است مهارت های فنی و روش های تعمیر موبایل و چگونگی روش های تعمیراتی را به طور کامل آموزش ببینید .

 در واقع ، باید به صورت کاملا عملی و واقعی روش ها و مهارت های فنی را یاد بگیرید و آموزش این روش ها و مهارت های عملی و واقعی در آموزش های رایگان تعمیرات موبایل که به صورت آنلاین و فیلم و ویدئو وغیره وجود دارد ، به هیچ عنوان  امکان پذیر نیست  .

در اصل ، در آموزش رایگان تعمیرات موبایل شما می توانید مفاهیم و دانش و اصول و تکنیک های اولیه را آموزش ببیند اما مهم تر از آن آموزش مهارت های فنی می باشد که برای یادگیری آن ها باید در کنار افراد با تجربه و متخصص آموزش ببینید.

آموزش رایگان تعمیرات موبایل یک فرصت 100% ایده آل !

آموزش رایگان تعمیرات موبایل یک فرصت ایده آل برای کسانی است که به این خدمات علاقه داشته و سعی دارند تا از این طریق به عنوان پله اول استفاده کنند.

این که چگونه وارد شغل تعمیرات موبایل شویم  ؟

ممکن است سئوال بسیاری از افرادی باشد که قصد دارند وارد این حرفه شوند

تعمیرات موبایل یکی از حرفه ای های پردرآمد و پرمخاطب است. این حرفه برخلاف بسیاری دیگر از حرفه ها از همان زمان ابتدا می تواند برای کاربر درآمد زا باشد . البته ناگفته نماند که درآمد شغل تعمیرات موبایل به عوامل گوناگونی نیز میتواند بستگی داشته باشد اما در قدم اول لازم است تا از خدمات لازم برای آموزش این تعمیرات استفاده نمایید. در این مقاله سعی داریم تا راه حلی عالی برای شما تبیین نموده و همچنین شما را با بخش مقالات آموزش رایگان تعمیرات موبایل در سایت موبایل سلام آشنا کنیم.

 

برای دیدن آموزش های رایگان به روز وارد اینستاگرام موبایل سلام شوید.

موبایل سلام به عنوان نمایندگی تعمیرات موبایل در تهران و همچنین آموزشگاه رسمی آموزش تعمیرات موبایل در کنار ارائه خدمات خود در سطح بسیار بالا، مقالات و آموزش های خود را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهد. این آموزش ها بخش های مختلفی را شامل می شود. از آموزش ترفندهای نرم افزاری تعمیرات موبایل گرفته تا آموزش کاملا حرفه ای و گام به گام ایرادات مختلف انواع موبایل ها که می توانید آنها را با تصاویر و فیلم های آموزش مشاهده کنید. اما این آموزش ها شامل چه مواردی هستند؟

در بخش آموزش رایگان تعمیرات موبایل چه خبر است؟

در این بخش شما می توانید با موارد زیر همراه باشید:

 • آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل
 • آموزش نرم افزار موبایل رایگان
 • دانلود پکیج آموزش تعمیرات موبایل رایگان
 • فیلم آموزش تعمیرات موبایل رایگان
 • آموزش رایگان تعمیرات موبایل فنی و حرفه ای
میز تعمیرات موبایل

این که تعمیرات موبایل را از کجا شروع کنیم موضوعی بسیار حائز اهمیتی می باشد .

بسیار مهم است که کاربران برای آموزش رایگان تعمیرات موبایل از نقطه درستی شروع نمایند. دقت کنید که این آموزش ها را می توانید به صورت پراکنده در سایت های مختلف در اختیار داشته باشید. اما موبایل سلام در یک ترفند عالی اقدام به ارائه آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل کرده است. این آموزش ها روند مشخصی دارند. در درجه اول شما می توانید با ترفندهای موبایل های خود اعم از موبایل های سامسونگ و اپل آشنا شوید. در این مقالاتآموزش رایگان تعمیرات موبایل در زمینه ترفندهای نرم افزاری مورد بررسی قرار می گیرد.

در این آموزش ها سعی شده تا مراحل رفع ایرادات مختلف موبایل های امروزی به صورت مرحله به مرحله و گام به گام بررسی شود. در گام های اولیه شما می توانید هشدارها و نکات ایمنی مربوط به این خدمات را متوجه خواهید شد. در گام های بعدی به ابزارهای مورد نیاز برای اجرای این عملیات دسترسی پیدا می کنید. در قدم های بعدی نیز نوبت به نکات مربوط به باز کردن موبایل می شود. تمام مراحل به صورت گام به گان و با تصویر همراه است و در نهایت شما بعد از اتمام فرایند تعمیرات می توانید در ادامه روش بستن گوشی خود را نیز مشاهده کنید. آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل می توانید یکی از قدم های بزرگی برای آموزش رایگان تعمیرات موبایل برای کاربرانی باشد که در قدم اول سعی دارند اطلاعات کافی در این باره را کسب  نمایند.

یکی از بخش های مربوط به آموزش رایگان تعمیرات موبایل مربوط به تعمیرات نرم افزارهای است. در قدم اول کاربران لازم است تا با نرم افزارهای مهم مربوط به موبایل ها آشنا شوند. نرم افزارها می توانند روند استفاده از این دستگاه را ساده تر نمایند. هر کسی برای پیش برد اهداف خود در هنگام استفاده از موبایل نیاز به نرم افزارهای آن دارد. موبایل های هوشمند استثنایی امروزی با سیستم های نرم افزاری بسیار قدرتمند ارائه می شود. برخی از سیستم های نرم افزار حتی امکان ردیابی ایرادات موبایل ها را نیز دارند. از این رو آشنایی با آنها بسیار اهمیت خواهد داشت.

استفاده از نرم افزارها در موبایل های امروزی چالش هایی را برای کاربران به وجود آورده است. اما این چالش ها برای تعمیرکاران نیز وجود دارد. بسیاری از تعمیرکاران با ترفندهای لازم برای تعمیرات نرم افزارهای موبایل ها آشنا نبوده و از این رو نمی تواند این موارد را برطرف کنند.  در حالی که در بخش آموزش رایگان تعمیرات موبایل شما می توانید به راحتی به بهترین ترفندهای لازم برای این مورد دسترسی داشته باشید. این آموزش ها توسط تعمیرکاران حرفه ای تنظیم شده و سعی شده تا به روز ترین ترفندها برای این منظور مورد بررسی قرار گیرد.

در بخش آموزش نرم افزار موبایل شما می توانید:

 • با نرم افزارهای رایج مربوط به موبایل های امروزی آشنا شوید.
 • با روش های تعمیر نرم افزاری انواع موبایل های اپل و سامسونگ آشنا خواهید شد.
 • می توانید با سیستم های نرم افزاری موبایل های هوشمند آشنا شوید.

نرم افزار بخش قابل توجهی از موبایل های امروزی را شامل می شود. عدم آشنایی کاربران با این سیستم ها باعث می شود تا مشکلات و ایرادات زیادی برای کاربران به وجود آید. بخش قابل توجهی از آموزش رایگان تعمیرات موبایل به ترفندهای نرم افزاری مربوط می شود تا کاربران علاقمند به تعمیرات موبایل بتوانند از این مقالات برایآموزش این حرفه استفاده نمایند. این موضوع می تواند شمارا به عنوان تعمیرکاران حرفه ای معرفی نماید.

بخش دیگری از آموزش رایگان تعمیرات موبایل به دانلود پکیج های در نظر گرفته شده برای این منظور اختصاص یافته است. دنیای اینترنت چر از آموزش های مربوط به تعمیرات موبایل است که بسیاری از آنها به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار می گیرد. بخش قابل توجهی از آموزش رایگان تعمیرات موبایل که به صورت پکیج ارائه می شوند، به زبان اصلی بوده و نمونه های فارسی آنها وجود ندارد. در موبایلسلام اما سعی کرده ایم تا این چالش را برای کاربران حل کنیم.

شما می توانید در سایت موبایل سلام به پکیج های کامل آموزش رایگان تعمیرات موبایل دسترسی داشت باشید. بخش اعظمی از این آموزش ها، آموزش های ویدئویی هستند که توسط تعمیرکاران حرفه ای ما در موبایل سلام ضبط شده و با کیفیت بالا در اختیار کاربران قرار دارد. در این آموزش ها تمام مراحل تعمیر موبایل با ایرادات مختلف انجام پذیرفته و در حین اجرا نیز سعی شده تا به نحوی مراحل کار به نمایش در آید تا تعمیرکاران تازه کار نیز به راحتی بتوانند از آنها استفاده نمایند. در نظر داشتهباشید که بسیاری از آموزش های این چنینی حتی در آینده نیز می تواند راهکارهایی را برای تعمیرکار پیش روی وی قرار دهد. از این رو این بخش از آموزش رایگان تعمیرات موبایل بخش بسیار مهمی محسوب می شود.

با دانلود پکیج آموزش تعمیرات موبایل رایگان شما می توانید:

 • تجربه تعمیرکاران حرفه ای ما را در زمینه های مختلف و ایرادات متفاوت موبایل ها در دسترس داشتهباشید.
 • تجربیات مربوط به تعمیرات موبایل را به صورت دائمی همراه خود داشتهباشید.
 • این آموزش ها می تواند تبدیل به امکانی برای تجربه اندوزی برای شما شود.
 • در صورت فراموش کردن یک روش و ترفند به سادگی می توانید از پکیج های دانلود شده دوباره استفاده کنید.
 • مقالات آموزشی را نیز می توانید به این پکیج ها اضافه نمایید. در این مقالات آموزشی که همراه با تصاویر واضح می باشند، شما با تمام جزئیات مربوط به تعمیرات موبایل آشنا خواهید شد.
تعمیر کاران موبایل

یکی از بهترین ترفندها برای آموزش تعمیرات موبایل استفاده از فیلم های آموزشی است. در بخش آموزش رایگان تعمیرات موبایل شما می توانید به منبع عظیمی از این فیلم های آموزشی دسترسی داشته باشید. البته فیلم های آموزشی موجود در این بخش از سایت موبایل سلام تفاوت هایی با سایر سایت ها دارد. در اکثر سایت ها شما می توانید با فیلم هایی روبرو شوید که در آنها تنها اقدام به ترجمه فیلم های خارجی شده  ویا قصد نهایی فیلم آموزش های تئوری است. در حالی که در این بخش سعی مرده ایم تا از آموزش های حرفه ای انجام گرفته روی موبایل کاربران در نمایندگی تعمیرات موبایل سلام فیلم گرفته شده و همین فیلم ها در اختیار کاربران قرار می گیرد.

با استفاده از مقالات و فیلم های این بخش از آموزش رایگان تعمیرات موبایل شما می توانید:

 • در هر لحظه موبایل مربوطه را پیش روی خود قرار داده و با پخش فیلم و مطابق با همان شرایط انجام شده، اقدام به تعمیر موبایل کنید.
 • با وجه به اینکه بسیاری از تعمیرکاران معمولا در حین باز و بسته کردن گوشی ها با مشکلاتی روبرو هستند، این فیلم های آموزشی می تواند بهترین شرایط را برای آنها فراهم آورد.

همچنین لازم است تا بخش مهم دیگری که مربوط به آموزش رایگان تعمیرات موبایل می شود را در بخش فنی و حرفه ای به شما معرفی کنیم. موبایل سلام به عنوان آموزشگاه تعمیرات موبایل تمام مدارک و مجوزهای لازم برای این منظور را دارا است. از این رو در انتهای دوره های آموزشی خود مدارک رسمی و معتبری را در اختیار کاربران قرار می دهد که با استفاده از آن می توانند اقدام به تاسیس شرکت های خدمات تعمیر موبایل نمایند.

ایرادیابی

آموزش رایگان تعمیرات موبایل در موبایل سلام

موبایل سلام به عنوان آموزشگاه تعمیرات موبایل در صدد پرورش تعمیکارانی حرفه ای، کاربلد و خبره است. به هیچ وجه استفاده از دوره های آموزش تعمیرات موبایل به صرف داشتن اطلاعات در این بخش چشم انداز ما در بخش آموزشگاه نبوده و هدف اصلی ما در این دوره ها پرورش تعمیرکارانی است که بلافاصله بعد از اتمام دوره ها وارد چرخه کار در این حرفه شوند. آموزش رایگان تعمیرات موبایل در سایت نیز یکی از خدمات ما است تا از این طریق برای تعمیرکاران سایر مراکز تعمیرات موبایل نیز این آموزش های حرفه ای را ارائه داده باشیم.

البته شما عزیزانی که قصد دارید در آینده درحوزه ی شغل تعمیرات موبایل حرفه ای شوید می توانید  ، با آموزش تعمیرات موبایل اپل ، در این حرفه متخصص شوید .

آموزش ها به چه صورت ارائه میشود ؟

تمامی آموزش ها به صورت ویدئو و پکیج آموزشی خدمت شما عزیزان ارائه میشود

آموزش ها تعمیرات موبایل در چه سطحی ارائه میشود ؟

آموزش ها تعمیرات موبایل برای دوستان از سطح ابتدایی ترین سطح تا پیشرفته ترین سطح ارائه شده .

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۶۸ رای