بانک تجارت به منظور افزایش قدرت خرید افراد و ارائه ی خدمات جدید و نوین ، اقدام به ایجاد طرح آسان خرید کرده است . آسان خرید بانک تجارت ، مجموعه ای است که از خریداران و فروشندگان کالا و خدمات تشکیل شده است و در واقع شبکه خرید و فروش اقساطی کالا و خدمات می باشد .

افراد با استفاده کردن از کارت های آسان خرید ، می توانند  به صورت اقساطی کالا ها و خدمات مورد نیاز خود را از فروشگاه هایی که در این شبکه عضو هستند تا سقف 2 میلیارد ریال و با کم ترین کارمزد ممکن خرید کرده و دریافت کنند .

همچنین علاوه بر این که امکان خرید به صورت حضوری از فروشگاه های مختلف ارائه دهنده ی کالا و خدمات وجود دارد ، امکان خرید به صورت غیر حضوری از فروشگاه هایی که عضو شبکه ی آسان خرید بانک تجارت هستند نیز برای افرادی که از کارت های آسان خرید استفاده می کنند ، وجود دارد .

افرادی که از کارت های آسان خرید استفاده می کنند ، می توانند با پرداخت هر قسط به میزان اصل اقساط پرداخت شده به اعتبار کارت های آسان خرید خود اضافه کنند و امکان خرید مجدد برای آن ها فراهم می شود و می توانند  مجددا خرید کنند.

آسان خرید بانک تجارت

مزیت طرح آسان خرید برای خریداران کالا و خدمات

طرح آسان خرید برای افرادی که از کارت آسان خرید  استفاده می کنند ، یک سری مزیت هایی دارد که شامل موارد زیر می باشد :

 1. قدرت خرید دارندگان کارت آسان خرید افزایش پیدا می کند .
 2. با توجه به گستردگی فروشگاه ها ، دارندگان کارت آسان خرید می توانند بدون داشتن هیچ گونه محدودیتی در انتخاب کالا از سبد متنوع کالا و خدمات بر خوردار شوند و همچنین امکان خرید کردن از فروشگاه های اینترنتی نیز وجود دارد.
 3. دارندگان کارت آسان خرید می توانند ، به صورت اقساطی کالا ها و خدمات خود را  تا مبلغ دو میلیارد ریال با کم ترین میزان کارمزد پایه 3 درصد متناسب با میزان خرید خود دریافت کنند .
 4. دارندگان کارت های آسان خرید می توانند ، به منظور پرداخت مبلغ کالا و خدمات در طی اقساط 3 تا 60 ماهه با فروشندگان کالا و خدمات توافق کنند .
 5. کارت های آسان خرید پس از پرداخت کردن هر قسط مجددا شارژ می شوند تا دارندگان بتوانند در صورت نیاز مجددا خرید کنند .
 6. افرادی که از کارت های آسان خرید استفاده می کنند ، می توانند از درگاه پرداخت اینترنتی اعتباری به صورت اقساطی خرید کنند .
 7. امکان اعتبار سنجی رمز پویا کارت های آسان خرید در درگاه پرداخت اینترنتی اعتباری وجود دارد .
 8. امکان بازاریابی از نسل جدید مشتریان با تمایلات خرید آنلاین فراهم می شود .

آسان خرید

شما عزیزان می توانید  در طرح آسان خرید به منظور عضویت در شبکه آسان خرید ، با افتتاح کردن حساب و یا قرار دادن وثیقه نزد بانک تجارت در این شبکه عضو شوید و پس از دریافت کارت های آسان خرید تجارت به فروشگاه هایی که عضو شبکه آسان خرید هستند ، مراجعه کرده و خرید کنید.

همچنین شما عزیزان می توانید در فروشگاه هایی که عضو شبکه آسان خرید هستند ، کالا و خدمات مورد نیاز خود را تا سقف 2 میلیارد ریال  بدون هیچ گونه محدودیتی انتخاب کرده و پس از توافق قیمت خرید کالا و خدمات  با فروشگاه ، با استفاده کردن از  کارت های آسان خرید هزینه ی آن را پرداخت کنید .

طرح آسان خرید بانک تجارت ، باعث شده است که قدرت خرید مردم بالا برود و دیگر سود زیادی را برای خریدهای قسطی نپردازند. همان طور که می دانید در این طرح ، خرید اقساطی با همان قیمت نقدی پرداخت می شود و هیچ سودی دریافت نمی شود .

کارت آسان خرید تجارت

کارت آسان خرید

همان طور که در بخش های بالا به آن اشاره کرده ایم ، کارت آسان خرید در واقع به کارت هایی گفته می شود که شما با استفاده کردن از کارت آسان خرید تجارت ، می توانید در فروشگاه ها و مراکزی که عضو شبکه آسان خرید هستند مراجعه کرده و خرید کنید . و شما می توانید با کارت آسان خرید تجارت کالا و خدمات مورد نیاز خود را بدون هیچ محدودیتی دریافت کرده و پس از توافق قیمت کالا و خدمات هزینه ی آن را بپردازید .

شرایط کارت آسان خرید تجارت

شرایط کارت آسان خرید تجارت شامل موارد زیر می باشد :

 1. ایجاد حساب در بانک تجارت و یا قرار دادن وثیقه در نزد بانک تجارت
 2. خرید کردن از مراکز و فروشگاه هایی که در شبکه آسان خرید عضو هستند
 3. خرید کالا و خدمات مورد نیاز تا سقف مبلغ دو میلیارد ریال
 4. توافق کردن قیمت کالا و خدمات با مراکز و فروشگاه ها و پرداخت به صورت اقساطی

فروشگاه آسان خرید

همان طور که در بخش های بالا گفته شده ، بانک تجارت در سال های اخیر جهت رفاه حال هموطنان گرامی و افزایش قدرت خرید مردم با یک سری مراکز و فروشگاه های معتبر در سراسر کشور که دارای مجوز معتبر هستند ، قراردادی منعقد کرده است که به فروشگاه های آسان خرید تجارت معروف اند و شناخته می شوند .

فروشگاه آسان خرید تمامی کالا ها و خدمات خود را به  صورت اقساطی به مشتریان بانک تجارت و افرادی که دارای  کارت آسان خرید هستند ، به فروش می رساند و افراد می توانند با توافق کردن قیمت کالا و خدمات با استفاده کردن از کارت آسان خرید مبلغ آن را پرداخت کنند .

لازم به ذکر است که مشتریان عزیز میتوانند از بخش معرفی موبایل که در بخش محتوایی موبایل سلام است ، اطلاعات مورد نیاز جهت خرید موبایل را کسب کنند .

البته ناگفته نماند که ، بانک تجارت لیست فروشگاه های آسان خرید در سراسر کشور را مشخص و معین کرده است .  و شما عزیزان در صورت نیاز می توانید با مشاهده ی لیست فروشگاه های آسان خرید ، نزدیک ترین فروشگاه آسان خرید را پیدا کنید و به آن مراجعه کرده و کالا ها و خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید . در این لیست می توانید با انتخاب کردن استان مورد نظر خود ، تمامی فروشگاه های آسان خرید تجارت در آن استان برای شما نمایش داده می شود .

آسان خرید بانک تجارت

فروشگاه آسان خرید بانک تجارت در تهران

یکی از فروشگاه های آسان خرید بانک تجارت تهران ، فروشگاه موبایل سلام می باشد که طرف قرارداد بانک تجارت می باشد .

شما عزیزان می توانید ، در فروشگاه آسان خرید موبایل سلام  با داشتن کارت آسان خرید تجارت به صورت اقساطی خرید کنید .

فروشگاه آسان خرید موبایل سلام ، در مرکز تهران با داشتن بهترین دسترسی به وسایل نقلیه ی عمومی از جمله مترو ( دروازه دولت )  ، بی آرتی ( ایستگاه شریعتی ) و اتوبوس واقع شده است .

آدرس فروشگاه آسان خرید موبایل سلام : تهران خیابان انقلاب خیابان بهار جنوبی برج بهار طبقه سوم تجاری واحد 471

ویدئو معرفی آسان خرید بانک تجارت

چگونه میتوانم در طرح آسان خرید ثبت نام کنم ؟

مشتریان گرامی میتوانند با مراجعه به شعب بانک تجارت در سراسر کشور نسبت به ثبت نام آسان خرید اقدام نمایند .

سقف وام آسان خرید چه قدر است ؟

حداکثر اعتبار برای مشتریان گرامی تا سقف 2 میلیارد ریال است

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۷۳ رای