آسان خرید بانک تجارت

 بانک تجارت به منظور افزایش قدرت خرید افراد و ارائه ی خدمات جدید و نوین ، اقدام به ایجاد طرح آسان خرید کرده است . آسان خرید بانک تجارت ، مجموعه ای است که از خریداران و فروشندگان کالا و خدمات تشکیل شده است و در واقع شبکه خرید و فروش اقساطی کالا و خدمات می باشد .

افراد با استفاده کردن از کارت های آسان خرید ، می توانند  به صورت اقساطی کالا ها و خدمات مورد نیاز خود را از فروشگاه هایی که در این شبکه عضو هستند تا سقف 2 میلیارد ریال و با کم ترین کارمزد ممکن خرید کرده و دریافت کنند .

همچنین علاوه بر این که امکان خرید به صورت حضوری از فروشگاه های مختلف ارائه دهنده ی کالا و خدمات وجود دارد ، امکان خرید به صورت غیر حضوری از فروشگاه هایی که عضو شبکه ی آسان خرید بانک تجارت هستند نیز برای افرادی که از کارت های آسان خرید استفاده می کنند ، وجود دارد .

افرادی که از کارت های آسان خرید استفاده می کنند ، می توانند با پرداخت هر قسط به میزان اصل اقساط پرداخت شده به اعتبار کارت های آسان خرید خود اضافه کنند و امکان خرید مجدد برای آن ها فراهم می شود و می توانند  مجددا خرید کنند.

آسان خرید بانک تجارت

مزیت طرح آسان خرید برای خریداران کالا و خدمات

طرح آسان خرید برای افرادی که از کارت آسان خرید  استفاده می کنند ، یک سری مزیت هایی دارد که شامل موارد زیر می باشد :

  1. قدرت خرید دارندگان کارت آسان خرید افزایش پیدا می کند .
  2. با توجه به گستردگی فروشگاه ها ، دارندگان کارت آسان خرید می توانند بدون داشتن هیچ گونه محدودیتی در انتخاب کالا از سبد متنوع کالا و خدمات بر خوردار شوند و همچنین امکان خرید کردن از فروشگاه های اینترنتی نیز وجود دارد.
  3. دارندگان کارت آسان خرید می توانند ، به صورت اقساطی کالا ها و خدمات خود را  تا مبلغ دو میلیارد ریال با کم ترین میزان کارمزد پایه 3 درصد متناسب با میزان خرید خود دریافت کنند .
  4. دارندگان کارت های آسان خرید می توانند ، به منظور پرداخت مبلغ کالا و خدمات در طی اقساط 3 تا 60 ماهه با فروشندگان کالا و خدمات توافق کنند .
  5. کارت های آسان خرید پس از پرداخت کردن هر قسط مجددا شارژ می شوند تا دارندگان بتوانند در صورت نیاز مجددا خرید کنند .
  6. افرادی که از کارت های آسان خرید استفاده می کنند ، می توانند از درگاه پرداخت اینترنتی اعتباری به صورت اقساطی خرید کنند .
  7. امکان اعتبار سنجی رمز پویا کارت های آسان خرید در درگاه پرداخت اینترنتی اعتباری وجود دارد .
  8. امکان بازاریابی از نسل جدید مشتریان با تمایلات خرید آنلاین فراهم می شود .

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای