توضیح کارشناس فنی در مورد تعمیرات موبایل سامسونگ :

همه آن چیزی که لازم است درباره تعمیرات موبایل سامسونگ بدانید

چرا خدمات تعمیرات موبایل سامسونگ مهم شده است؟ رتبه بندی پرفروش ترین موبایل های جهان هر ساله دست خوش تغییراتی می شود. برخی از برندها به دلایل نقاط ضعفی که دارند رتبه های بالا را از دست داده و برخی برند تازه تاسیس با کیفیت بالایی که نشان می دهند، یک شب ره صد ساله را طی کرده و به رتبه های بالایی می رسوند. اما در یک دهه گذشته این رتبه بندی همیشه یک نکته مشترک آن هم در صدر خود داشته است. موبایل های متنوع برند سامسونگ همیشه این برند را به عنوان پرفروش ترین محصولات موبایل در جهان نگه داشته و این موضوع در ایران نیز به همین ترتیب صدق می کند.

پرفروش ترین شدن سامسونگ، نیاز به خدمات تعمیرات گوشی سامسونگ را نیز تبدیل به خدماتی ضروری برای کاربران می نماید. اما این خدمات همیشه با چالش هایی روبرو بوده و مسائل مختلفی را می توان درباره آن برشمرد. در این مقاله سعی داریم به صورت کامل و جامع به بررسی نکات مربوط به تعمیر گوشی سامسونگ پرداخته و واقعیت های بسیار مهمی را درباره این خدمات به کاربران ارائه نماییم.

تعمیرات گوشی سامسونگ یک حرفه تخصصی

در گذشته شغل تعمیرات موبایل بیشتر شبیه به یک خدمات عمومی بود. هر کسی با کمی تجربه و دانش می توانست در گوشه ای از شهر این خدمات را به کاربران ارائه نماید. در این بین به دلیل شباهت بسیار بالای انواع مدل های موبایل سامسونگ، تعمیر این گوشی ها نیز خیلی با هم تفاوت نداشت. اما امروزه قضیه کاملا فرق کرده است. در حال حاضر هر ساله شاهد تغییرات بسیار زیاد در سیستم سخت افزاری و نرم افزاری موبایل های سامسونگ هستیم. از این گذشته قطعات به کار گرفته شده در مدل های مختلف این برند به قدری با یکدیگر تفاوت دارند که تعمیرات آنها نیز نیاز به تخصص و دانش خاص خود را دارد. از این رو خدمات تعمیر گوشی سامسونگ تبدیل به یک حرفه کاملا تخصصی و حرفه ای شده است.

تعمیرکاران که به دنبال ارائه خدمات تعمیرات موبایل سامسونگ هستند، بایستی علاوه بر گذراندن دوره های آموزشی حرفهای و فوق تخصصی، هر ساله نیز اطلاعات و دانستنی های خود را به روز نمایند. در غیر این صورت توانایی ارائه این خدمات با کیفیت بالا را نخواهند داشت.

تعمیرات سامسونگ

نیازمندی های خدمات با کیفیت تعمیر موبایل سامسونگ

برای اینکه درباره خدمات تعمیر گوشیسامسونگ بیشتر و دقیق تر بدانید، بایستی تجهیزات و شرایط لازم برای ارائه این خدمات را باهم مرور کنیم. برخلاف گذشته که تعمیرات موبایل سامسونگ بیشتر منوط به تجربه و تخصص تعمیرکار بود، امروزه تجهیزات بسیار مدرنی برای این منظور تولید شده که دسترسی به آنها هم می تواند شرایط را برای تعمیرکار ساده تر نماید و هم باعث بالاتر رفتن کیفیت این خدمات شود. به صورت کلی سه مورد مهم برای تعمیر موبایل سامسونگ با کیفیت بالا وجود دارد که وجود هر سه مورد آنها نیاز مبرمی برای این منظور است و نبود هر یک می تواند مشکلات زیادی را برای کاربران و تعمیرکاران ایجاد نماید.

 1. تخصص و تجربه تعمیرکار و آموزش های وی
 2. قطعات اورجینال موبایل های سامسونگ
 3. تجهیزات مدرن و پیشرفته مربوط به تعمیر گوشی سامسونگ

کدام یک از قطعات موبایل سامسونگ تعمیر می شوند؟

یکی از نکات و چالش های مهمی که در خدمات تعمیر گوشی سامسونگ می توان به آن اشاره کرد، امکان تعمیر قطعات این موبایل در صور خرابی است. بسیاری از تعمیرکاران در همان دقایق اول به کاربران اعلام می نمایند که نیاز به تعویض قطعات موبایل داشته و امکان تعمیر قطعه خراب شده وجود ندارد. البته در اکثر موارد این شرایط به همین منوال بوده و امکان تعمیر بسیاری از قطعات موبایل سامسونگ وجود ندارد. اما این موضوع همیشه صادق نبوده و در برخی مواقع این امکان وجود دارد. اما پر واضح است که چنین خدماتی نیاز به تخصص و تجربه بسیار بالا از سوی تعمیرکار داشته و هر تعمیرکاری نمی تواند چنین خدماتی را به کاربران ارائه نماید.

قطعاتی مانند تاچ ال سی دی در اکثر خرابی هایی که با آن روبرو است، برد در اکثریت موارد و قطعات این چنینی معمولا نیاز به تعویض قطعه خواهند داشت. اما با این وجود برای قطعات سخت افزاری موبایل های سامسونگ همیشه چنین شرایطی امکان پذیر نیست.

رایج ترین ایرادات گوشی های سامسونگ که باید بدانید

همچنین لازم است تا کاربران این موبایل با ایرادات رایج موبایل خود نیز آشنا باشند. این موضوعچندمزیت مده برای آنها به دنبال خواهد داشت. در درجه اول آشنایی با این ایرادات باعث می شود تا مراقبت های بیشتری در برابر عوامل ایجاد کننده آنها به عمل آورده و مانع از بروز آنها شود. از این گذشته باعث می شود تا کاربران با اتخاذ روش های مراقبتی عالی بتوانند مانع از خراب شدن و کاهش طول عمر موبایل خود شوند. دقت کنید که استفاده از خدمات با کیفیت و ایده آل تعمیر موبایل سامسونگ در این مواقع اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت. زیرا استفاده از این خدمات افراد تازه کار باعث می شود تا کاربر دوباره مجبور به استفاده از این خدمات شود.

رایج ترین ایراداتی که تعمیرکار نمایندگی تعمیر گوشی سامسونگ نیز به آن اشاره دارد، به شرح زیر است:

 • شکستن و ترک برداشتن صفحه نمایش و تاچ ال سی دی موبایل های سامسونگ یکی از این ایرادات است.
 • ایرادات نرم افزاری را نیز می توان از جمله این ایرادات دانست.
 • خراب شدن اسپیکر این موبایل ها
 • خرابی هایی که در سوکت شارژ موبایل سامسونگ رخ می دهد.
 • خرابی برد موبایل های سامسونگ

البته باید یادآور شویم که باتری های لیتیوم یونی و لیتیوم پلیمری استفاده شده در موبایل های سامسونگ نیز طول عمر مشخصی داشته و در صورت خرابی ممکن است نیاز به تعویض انی قطعات نیز داشته باشید.

هزینه تعمیرات گوشی سامسونگ

یکی دیر از مواردی که در میان مسائل مهم مربوط به تعمیرات موبایل سامسونگ باید به آن بپردازیم، هزینه این خدمات است. هزینه تعمیر گوشی سامسونگ به موارد مختلفی بستگی دارد. این هزینه می تواند تحت تاثیر عوامل زیر متغیر باشد:

 • قطعه خراب شده می تواند تأثیرگذارترین مورد در هزینه تعمیرات موبایل سامسونگ دارد.
 • امکان تعمیر قطعه و یا نیاز به جایگزینی می تواند عامل تاثیرگذار دیگری در این مواقع باشد.
 • نرخ مصوب اتحادیه عامل دیگری است که می تواند هزینه تعمیر موبایل سامسونگ را تحت تاثری قرار دهد.
 • دستمزد تعمیرکار و میزان تجربه و تخصص وی عامل دیگری در تعیین این هزینه است.

طول عمر موبایل سامسونگ بعد از تعمیرات

مسلما چالش طول عمر موبایل سامسونگ بعد از دریافت تعمیرات چالش دیگری است که ممکن است ذهن کاربران را به خود مشغول نموده باشد. واقعیت این است که استفاده از خدمات نمایندگی معتبر تعمیرات گوشی سامسونگ تنها راهی است که می تواند تضمین کننده کیفیت موبایل شما بعد از ارائه این خدمات باشد. در غیر این صورت این نگرانی می تواند کاملا جدی باشد. تعمیرات اشتباه و با ایراد موبایل سامسونگ عاملی است که می تواند در طول عمر این موبایل تاثیر منفی داشته و در مدت کوتاهی باعث نابودی کامل موبایل شما شود.لازم به ذکر است برای آموزش تعمیرات موبایل میتانید در آموزشگاه تعمیرات موبایل سلام ثبت نام کنید.

برد موبایل سامسونگ

تعمیر موبایل سامسونگ با گارانتی

خدمات تعمیرات گوشی سامسونگ امروزه با استفاده از یک مزیت بزرگ در اختیار کاربران قرار می گیرد. با توجه به گران شدن این گوشی ها و قطعات این موبایل ها، برای کاربران بسیار مهم است که خدمات دریافتی حتما دارای بالاترین سطح کیفیت باشد و دوباره مجبور به مراجعه به نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ نباشند. برای این منظور استفاده از گارانتی می تواند یک مزیت بزرگ باشد. مراکز معتبر تعمیرات گوشی سامسونگ این خدمات را همراه با گارانتی های لازم ارائه می نمایند تا هم کیفیت بالای خدمات خود را به اثبات برسانند و هم این اطمینان خاطر را در کاربر بابت این موضوع ایجاد می نمایند. کاربران با این گارانتی در صورت بروز هر ایرادی می توانند بدون نیاز به هیچ هزینه ای آن را دوباره به دست تعمیرکار سپرده و از این بابت نگرانی برای آنها وجود نخواهد داشت.

موبایل سلام نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ در تهران

کاربرانی که به دنبال بهترین خدمات تعمیرات گوشی سامسونگ در تهران هستند و برای تعمیر با کیفیت موبایل خود نیاز به استفاده از تجربه تعمیرکاران حرفه ای و کاربلد دارند، می توانند از خدمات موبایل سلام برای این منظور استفاده کنند. موبایل سلام به عنوان نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ خدمات خود را در بالاترین سطح کیفیت و با استفاده از مزیت های بسیار عالی در اختیار کاربران قرار می دهد. با استفاده از خدمات موبایل سلام می توانید مزیت های زیر را در اختیار داشته باشید:

 • دسترسی به قطعات اورجینال و اصلی موبایل های سامسونگ با قیمت منصفانه و مناسب
 • دسترسی به خدمات با تجربه ترین و حرفه ای ترین تعمیرکاران موبایل سامسونگ
 • تعمیر موبایل سامسونگ در کمترین زمان ممکن
 • تعمیر گوشی سامسونگ با کمترین هزینه های ممکن
 • امکان مشاهده آنلاین هزینه لازم برای تعمیرات گوشی سامسونگ
 • امکان مشاهده آنلاین زمان لازم برای تعمیرات موبایل سامسونگ
 • ارائه گارانتی برای خدمات تعمیر موبایل سامسونگ

موبایل سلام به عنوان وارد کننده مستقیم قطعات موبایل سامسونگ و همچنین ارائه دهنده خدمات حرفه ای تعمیر گوشی سامسونگ با تجهیزات مدرنی که در اختیار دارد، این خدمات را در بالاترین سطح کیفیت ممکن در اختیار کاربران قرار می دهد. برای دسترسی به این خدمات ما را در موبایل سلام دنبال کنید.

مقالات تعمیرات موبایل سامسونگ

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۶ رای