پرسش های متداول

شرایط گارانتی بخش تعمیرات موبایل سلام به چه صورت است؟
گارانتی تعریف شده توسط شرکت موبایل سلام به شرح زیر هست : تعویض تاچ و ال سی دی تا 10 روز فقط قسمت تاچ دستگاه شامل گارانتی میشود. سایر تعمیرات 1 ماه شامل گارانتی می شوند که مشروح شرایط در قوانین و مقررات درج شده .
چگونه با بخش پاسخدهی به مشتریان ارتباط برقرار می شود؟
در صورتی وجود هر گونه سوال یا نیاز به خدمات میتوانید با شماره های درج شده با کارشناسان ما ارتباط برقرار فرمائید ۷-۰۲۱۷۷۶۱۵۸۲۵
آیا از قطعات های کپی هم در تعمیرات استفاده می کنید؟
خیر،حتی با اعلام مشتری جهت دریافت هزینه تعمیر کمتر،ضمن عذر خواهی ،به دلیل کیفیت پایین قطعات غیر اصلی ، از به کار گیری این قطعات معذوریم
به عنوان یک تعمیر کار ، موبایل سلام چه خدماتی را به من ارائه میدهد؟
موبایل سلام هم برای تعمیر کاران و هم برای فروشگاه های موبایلی که تعمیر کار موبایل ندارد شرایط ویژه ای را در نظر گرفته ، که با تعداد سفارش تعمیر بالا تر به صورت خود کار کیف پول مربوطه شارژ شده و می توانند در سفارشات بعدی برای پرداخت هزینه از کیف پول استفاده کنند.
آیا بعد از تعمیر دستگاه می توان درصدی از هزینه تعمیر را به عنوان تخفیف کسر کرد؟
یکی از اصول اولیه موبایل سلام انصاف و شفاف سازی در قیمت گذاری هست به همین دلیل تمامی قیمت های آنلاین یا اعلام شده ، حداقل قیمت اعلامی توسط همکاران ماست که در سیستم ثبت شده است ، بنا بر این هیچ تخفیفی مازادی برای گوشی های تعمیر شده نمی توان اعمال کرد.
چگونه از هزینه و زمان تعمیر گوشیم اطلاع پیدا کنیم؟
کمتر از 20 ثانیه زمان نیاز دارید! شما می توانید به قسمت ثبت درخواست تعمیر مراجعه و در همان بخش مدل و مشکل دستگاه معیوب را ثبت و هزینه و زمان تعمیر دستگاه خود را به صورت آنلاین مشاهده نمایید و این یعنی نهایت شفاف سازی برای گمراه نشدن مشتریان گرامی که توسط مجموعه موبایل سلام رعایت می گردد.
ال سی دی ها و قطعات جایگزین در موبایل سلام از کجا تامین می شود؟
به دلیل سیاست ها و حساسیت مجموعه در تضمین بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، تمامی قطعات و ال سی دی های موبایل توسط بخش بازرگانی موبایل سلام وارد می شود.
قطعات و ال سی دی های استفاده شده در موبایل سلام با چه کیفیتی تامین می شوند؟
ال سی دی های تعویض شده و همچنین تمامی قطعاتی که در بخش تعمیرات موبایل سلام استفاده می شوند ، همگی توسط بخش بازرگانی شرکت به صورت عمده وارد شده که بخشی از آن در فروشگاه و بخشی دیگر در تعمیرات موبایل سلام مورد استفاده قرار خواهند گرفت و همینطور قطعات و ال سی دی ها برای استفاده در بخش تعمیرات ، می بایست تاییدیه لازم رو از بخش کنترل کیفیت گرفته باشند ، پس از کیفیت قطعات و صفحه نمایش آسوده خاطر باشید.