درخواست تعمیر موبایل

درخواست تعمیرات موبایل در موبایل سلام

در دنیای امروزی موبایل جزء ضروریات زندگی است ، که اگر ناگهان ضربه بخورد یا ایراد پیدا کند چه باید بکنیم؟ نگران نباشید!! ما نگرانی شما رو تو این بازار آشفته و در هم و بر هم تعمیرات موبایل درک میکنیم ، ما نگارنی شما را از کیفیت و قیمت و عدم شفافیت سازی بازار تعمیرات گوشی و همچنین نیاز شما به تعمیر موبایل در سریع ترین زمان ممکن درک می کنیم.ما اینجا هستیم تا حداکثر شفاف سازی را در قیمت ، زمان ، کیفیت و هم در پروسه ی تعمیرات گوشی برای مشتریامون فراهم کنیم.

پس به زمانبندی و وعده ی داده شده به شما پایبندیم.

درخواست تعمیرات موبایل

درخواست تعمیرات موبایل ، یکی از خدمات  و سرویس های مدرن و پیشرفته ی مجموعه ی موبایل سلام می باشد . که این خدمات شامل تمامی برند ها از جمله : اپل ، سامسونگ و شیائومی می شود . مجموعه موبایل سلام روش درخواست آنلاین تعمیر گوشی را به گونه ای طراحی کرده اند ، که شما عزیزان بتوانید به آسانی در کمترین زمان ممکن ، مدل دستگاه خود را پیدا کنید و تحت عنوان درخواست تعمیر گوشی به ثبت برسانید .

در سیستم ثبت درخواست آنلاین تعمیرات موبایل در موبایل سلام به این شکل عمل میکنیم :

  1. در روش درخواست آنلاین تعمیرات موبایل ، ابتدا کاربر به صورت آنلاین درخواست تعمیر گوشی خود را به ثبت می رساند .
  2. سپس اپراتور مجموعه ی موبایل سلام  ، در کمترین زمان ممکن به منظور بررسی و رسیدگی به وضعیت خرابی و عیب یابی دستگاه با کاربر تماس برقرار می کند .
  3. اپراتور میزان هزینه ی تعمیر و مدت زمان تعمیر دستگاه  را به اطلاع کاربر می رساند .
  4. پیکی ( رایگان برای مشتریان تهرانی ) به منظور اخذ دستگاه معیوب ارسال می شود .
  5. تعمیر گوشی معیوب با  بهترین و بالاترین کیفیت قطعات انجام می شود .
  6. شما عزیزان می توانید با خیال آسوده از موبایل خود استفاده کنید ، مجموعه ی موبایل سلام برای درخواست تعمیر موبایل به مدت یک ماه گارانتی تعمیر دارد .

تعمیر کردن موبایل

مجموعه ی موبایل سلام ، علاوه براین که مرکز ثبت درخواست آنلاین تعمیرات موبایل اپل ، سامسونگ و شیائومی می باشد به فروش قطعات اصلی و اورجینال موبایل  نیز می پردازد .به این منظور که قطعات اصلی و اورجینال این موبایل ها را از منبع اصلی خارجی وارد می کند و به فروش می رساند .

از این رو، در بخش تعمیرات موبایل ، تمام قطعات به کار گرفته شده اصلی و اورجینال هستند و از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار هستند و ما می توانیم به شما عزیزان این اطمینان خاطر را بدهیم  ، که تمام قطعات استفاده شده در موبایل اورجینال و اصلی هستند .

در نتیجه  شما همراهان گرامی می توانید ، برای درخواست آنلاین تعمیر گوشی خود با چند کلیک درخواست خود را به ثبت برسانید . تا کارشناسان ما بتوانند ، در کمترین زمان ممکن با شما تماس برقرار کنند و وضعیت خرابی دستگاه را مورد بررسی قرار دهند .

ثبت درخواست تعمیر گوشی موبایل 

ثبت درخواست تعمیر گوشی موبایل ، علاوه بر زمان مورد نیاز برای تعمیر گوشی و یافتن یک مرکز متخصص و حرفه  ای که بتواند  موبایل شما را به بهترین کیفیت ممکن تحویل دهد ، ممکن است یکی از نگرانی های شما عزیزان ، ارائه ی خدمات با قیمت منصفانه و معقولانه باشد .

هر خدماتی قیمتی دارد …

به چند دلیل ممکن است در یک مرکز تعمیر موبایل ، درخواست تعمیر موبایل با قیمت های بالا و نا مناسب از کاربر صورت بگیرد.

  1. تهیه کردن قطعات از فروشگاه های دیگر
  2. دسترسی نداشتن به قطعات اصلی  و اورجینال با قیمت های مناسب
  3. واسطه گری و سپردن موبایل مشتری به تعمیرکار دیگر
  4. داشتن هزینه های بالا برای استخدام یک تعمیر کار دائمی برای خدمات رسانی به موق

این مواردی که گفته شد ،  بخشی از دلایلی می باشند که می توانند هزینه ی تعمیر گوشی شما را چند برابر کنند .

ثبت درخواست تعمیر موبایل

هزینه درخواست تعمیر موبایل در موبایل سلام به چه صورت محاسبه می شود؟

ارائه ی خدمات درخواست آنلاین تعمیر موبایل در مجموعه ی موبایل سلام ، به دلیل دسترسی کامل به تمام امکانات و تیم متخصص و حرفه ای ، هیچ گونه هزینه ی اضافه ای را به دنبال نداشته و قطعات اورجینال و اصلی نیز به دلیل واردات عمده با قیمت های مناسب در این مرکز قابل دردسترس می باشند .

از این رو ، هزینه ی تعمیر گوشی در موبایل سلام ، کاملا منصفانه و معقولانه می باشد و مشتریان گرامی از بابت قیمت معقولانه و منصفانه اطمینان خاطر داشته باشند .

زیرا پس از ثبت درخواست تعمیر موبایل در صورتی که از قیمت رضایت نداشتید ، می توانید درخواست تعمیر موبایل خود را بدون داشتن هیچ تعهدی لغو کنید .

همچنین در صورت سئوال داشتن در مورد مشکل سخت افزاری موبایل تان می توانید با شرکت موبایل سلام با شماره تماس 77615825-021 داخلی 1 تماس حاصل نمایید .

تعمیر کردن گوشی