درخواست تعمیرات موبایل در موبایل سلام

در دنیای امروزی موبایل جزء ضروریات زندگی است ، که اگر ناگهان ضربه بخورد یا ایراد پیدا کند چه باید بکنیم؟ نگران نباشید!! ما نگرانی شما رو تو این بازار آشفته و در هم و بر هم تعمیرات موبایل درک میکنیم ، ما نگارنی شما را از کیفیت و قیمت و عدم شفافیت سازی بازار تعمیرات گوشی و همچنین نیاز شما به تعمیر موبایل در سریع ترین زمان ممکن درک می کنیم.ما اینجا هستیم تا حداکثر شفاف سازی را در قیمت ، زمان ، کیفیت و هم در پروسه ی درخواست تعمیرات موبایل  برای مشتریامون فراهم کنیم.

پس به زمانبندی و وعده ی داده شده به شما پایبندیم.

درخواست تعمیر موبایل

در حال حاضر، درخواست تعمیر موبایل یکی از مهمترین  نیاز های اساسی افراد شده است . به دلیل این که ، با ورود تکنولوژی موبایل های هوشمند به زندگی انسان ها  و با توجه به نقش پر رنگ  و مهمی که در روند زندگی افراد دارند ، به شدت سبک زندگی ما انسان ها  را تحت تاثیر خود قرار داده است .

امروزه  به دلیل وابستگی زیاد افراد به موبایل های هوشمند ، به دلیل این که بسیاری از فعالیت ها و کارها یشان را توسط این موبایل ها انجام می دهند ، دیگر قادر نیستند بدون داشتن موبایل های هوشمند این فعالیت ها را انجام دهند .

به همین دلیل ممکن است ، این موبایل ها کم کم و به مرور زمان نتوانند مانند روز اول سالم باقی بمانند و به درستی کار کنند و همچنین در بعضی از مواقع ، بروز یک سری اتفاقات ، حوادث و مشکلاتی باعث می شوند عملکرد موبایل های هوشمند دچار یک سری اختلالاتی شوند که منجر به از کار افتادن موبایل های هوشمند شوند .

این اتفاقات و مشکلات می توانند به دو دسته تقسیم شوند :

 1.  ایرادات نرم افزاری موبایل   
 2.  ایرادات سخت افزاری موبایل

البته عوامل مختلفی در به وجود آمدن آن ها می توانند نقش داشته باشند .

به عنوان مثال می توان گفت ، عواملی مانند : افتادن موبایل بر روی زمین ، اصابت کردن جسمی سخت به موبایل ، وارد شدن ضربه ی ناگهانی به موبایل ، افتادن موبایل در آب و بسیاری از عوامل دیگر از این قبیل ، می تواند باعث شود انواع قطعات موبایل از جمله : باتری ، دوربین ، تاچ ، ال سی دی ، برد ، اسپیکر و  دیگر قطعات موجود در موبایل ، دچار آسیب جدی و شدیدی بشوند که در این صورت تعمیر کار موبایل به تعمیر و تعویض قطعات  می پردازد .

  از این رو چنین عواملی که موجب ایجاد صدمه ی جدی و شدید به انواع قطعات موجود در موبایل می شوند ، می توانند باعث مشکلات و ایرادات سخت افزاری در گوشی های موبایل شوند .

عوامل دیگری نیز وجود دارند ، که عبارتند از : هنگ کردن گوشی ، قفل شدن ، درست کار نکردن برنامه ها و اپلیکیشن ها در موبایل ، نصب نشدن برنامه ها ، عملکرد ضعیف گوشی ، ویروسی شدن و موارد دیگر از این قبیل ، که باعث می شوند گوشی های موبایل به درستی کار نکنند .

از این رو چنین عواملی که موجب عملکرد ضعیف گوشی موبایل می شوند ، می توانند باعث ایجاد مشکلات و ایرادات نرم افزاری در گوشی های موبایل شوند . که در این صورت تعمیرکار موبایل ، با انجام دادن یک سری تکنیک ها و اقداماتی مانند :استفاده از نرم افزار های کمکی و درست کردن تنظیمات می تواند ، مشکلات و ایرادات نرم افزاری گوشی های موبایل را برطرف کند .

شما دوستان عزیز به راحتی می توانید ، در صورت بروز هر نوع ایراد و مشکل احتمالی در گوشی موبایل خود ، در سیستم ثبت درخواست تعمیر موبایل در مجموعه ی موبایل سلام ، برند و مدل دستگاه موبایل خود را وارد نموده و سپس نوع ایراد و مشکل دستگاه خود را با ذکر توضیحاتی مختصر بیان کنید . سپس برای تکمیل فرآیند درخواست تعمیر موبایل خود ، شماره تلفن خود را وارد نموده تا اپراتور مجموعه ی موبایل سلام در اولین فرصت جهت برطرف کردن مشکل دستگاه موبایل تان با شما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن نسبت به رفع این مشکل اقدام لازم صورت گیرد .

تعمیر کردن موبایل

درخواست تعمیرات موبایل

درخواست تعمیرات موبایل ، یکی از خدمات  و سرویس های مدرن و پیشرفته ی مجموعه ی موبایل سلام می باشد . که این خدمات شامل تمامی برند ها از جمله : اپل ، سامسونگ و شیائومی می شود . مجموعه موبایل سلام روش درخواست آنلاین تعمیر گوشی را به گونه ای طراحی کرده اند ، که شما عزیزان بتوانید به آسانی در کمترین زمان ممکن ، مدل دستگاه خود را پیدا کنید و تحت عنوان درخواست تعمیر گوشی به ثبت برسانید .

در سیستم ثبت درخواست آنلاین تعمیرات موبایل در موبایل سلام به این شکل عمل میکنیم :

 1. در روش درخواست آنلاین تعمیرات موبایل ، ابتدا کاربر به صورت آنلاین درخواست تعمیر گوشی خود را به ثبت می رساند .
 2. سپس اپراتور مجموعه ی موبایل سلام  ، در کمترین زمان ممکن به منظور بررسی و رسیدگی به وضعیت خرابی و عیب یابی دستگاه با کاربر تماس برقرار می کند .
 3. اپراتور میزان هزینه ی تعمیر و مدت زمان تعمیر دستگاه  را به اطلاع کاربر می رساند .
 4. پیکی ( رایگان برای مشتریان تهرانی ) به منظور اخذ دستگاه معیوب ارسال می شود .
 5. تعمیر گوشی معیوب با  بهترین و بالاترین کیفیت قطعات انجام می شود .
 6. شما عزیزان می توانید با خیال آسوده از موبایل خود استفاده کنید ، مجموعه ی موبایل سلام برای درخواست تعمیر موبایل به مدت یک ماه گارانتی تعمیر دارد .

ثبت درخواست تعمیر موبایل

مجموعه ی موبایل سلام ، علاوه براین که مرکز ثبت درخواست آنلاین تعمیرات موبایل اپل ، سامسونگ و شیائومی می باشد به فروش قطعات اصلی و اورجینال موبایل  نیز می پردازد .به این منظور که قطعات اصلی و اورجینال این موبایل ها را از منبع اصلی خارجی وارد می کند و به فروش می رساند .

از این رو، در بخش تعمیرات موبایل ، تمام قطعات به کار گرفته شده اصلی و اورجینال هستند و از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار هستند و ما می توانیم به شما عزیزان این اطمینان خاطر را بدهیم  ، که تمام قطعات استفاده شده در موبایل اورجینال و اصلی هستند .

در نتیجه  شما همراهان گرامی می توانید ، برای درخواست آنلاین تعمیر گوشی خود با چند کلیک درخواست خود را به ثبت برسانید . تا کارشناسان ما بتوانند ، در کمترین زمان ممکن با شما تماس برقرار کنند و وضعیت خرابی دستگاه را مورد بررسی قرار دهند .

ثبت درخواست تعمیر گوشی موبایل 

ثبت درخواست تعمیر گوشی موبایل ، علاوه بر زمان مورد نیاز برای تعمیر گوشی و یافتن یک مرکز متخصص و حرفه  ای که بتواند  موبایل شما را به بهترین کیفیت ممکن تحویل دهد ، ممکن است یکی از نگرانی های شما عزیزان ، ارائه ی خدمات با قیمت منصفانه و معقولانه باشد .

هر خدماتی قیمتی دارد …

به چند دلیل ممکن است در یک مرکز تعمیر موبایل ، درخواست تعمیر موبایل با قیمت های بالا و نا مناسب از کاربر صورت بگیرد.

 1. تهیه کردن قطعات از فروشگاه های دیگر
 2. دسترسی نداشتن به قطعات اصلی  و اورجینال با قیمت های مناسب
 3. واسطه گری و سپردن موبایل مشتری به تعمیرکار دیگر
 4. داشتن هزینه های بالا برای استخدام یک تعمیر کار دائمی برای خدمات رسانی به موق

این مواردی که گفته شد ،  بخشی از دلایلی می باشند که می توانند هزینه ی تعمیر گوشی شما را چند برابر کنند .

تعمیر کردن گوشی

هزینه درخواست تعمیر موبایل در موبایل سلام به چه صورت محاسبه می شود؟

ارائه ی خدمات درخواست آنلاین تعمیر موبایل در مجموعه ی موبایل سلام ، به دلیل دسترسی کامل به تمام امکانات و تیم متخصص و حرفه ای ، هیچ گونه هزینه ی اضافه ای را به دنبال نداشته و قطعات اورجینال و اصلی نیز به دلیل واردات عمده با قیمت های مناسب در این مرکز قابل دردسترس می باشند .

از این رو ، هزینه ی تعمیر گوشی در موبایل سلام ، کاملا منصفانه و معقولانه می باشد و مشتریان گرامی از بابت قیمت معقولانه و منصفانه اطمینان خاطر داشته باشند .

زیرا پس از ثبت درخواست تعمیر موبایل در صورتی که از قیمت رضایت نداشتید ، می توانید درخواست تعمیر موبایل خود را بدون داشتن هیچ تعهدی لغو کنید .

آیا تعمیرات موبایل سلام گارانتی دارد ؟

بله ، با خیال آسوده میتوانید درخواست تعمیر را ثبت کنید موبایل سلام برای بخش ال سی دی 7 روز گارانتی تاچ و برای بخش تعمیرات 30 روز گارانتی کامل دارد

آیا میتوان به صورت تلفنی درخواست تعمیر ثبت کرد ؟

همچنین در صورت سوال داشتن در مورد مشکل سخت افزاری موبایل تان می توانید با شرکت موبایل سلام با شماره تماس 77615825-021 داخلی 1 تماس حاصل نمایید .

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۴۸ رای