درخواست تعمیر موبایل

درخواست تعمیر موبایل از سرویس های پیشرفته موبایل سلام است که تمامی برند های سامسونگ ، ایفون را شامل میشود . در سیستم در خواست آنلاین تعمیر موبایل سعی شده به گونه طرح ریزی شود که در سریع ترین حالت ممکن مدل دستگاه خود را پیدا کنید و تحت عنوان درخواست تعمیر موبایل ثبت کنید.
در سییستم ثبت درخواست تعمیر موبایل سلام به این شکل عمل میکنیم که
1- درخواست تعمیر موبایل به صورت آنلاین توسط کاربر ثبت می شود .
2- اپراتور موبایل سلام در سریع ترین زمان ممکن جهت بررسی وضعیت خرابی و ایراد یابی با کاربر تماس میگیرد.
2- اعلام هزینه و زمان تعمیر توسط اپراتور به کاربر اعلام میگردد.
3- پیک رایگان (مشتریان تهرانی) جهت دریافت موبایل معیوب ارسال میگردد .
4- تعمیر موبایل معیوب با بالاترین کیفیت قطعات انجام میشود.
5- با خیال راحت از موبایل استفاده کنید ، موبایل سلام برای درخواست تعمیر موبایل 1 ماه گارانتی تعمیر دارد .

شرکت موبایل سلام در یک دید کلی مرکز ثبت درخواست آنلاین تعمیر موبایل های اپل، سامسونگ است که در کنار این حرفه تخصصی قطعات اورجینال و اصلی این موبایل ها را نیز از منبع اصلی خارجی وارد نموده و در معرض فروش برای متقاضیان قرار داده است، تمامی قطعات استفاده شده در بخش تعمیرات موبایل سلام قطعات اورجینال است و از فیلتر کیفیت عبور کرده است بنا بر این مشتریان گرامی از بابت اورجینال بودن قطعات خیالشان راحت باشد بنا بر این برای ثبت درخواست آنلاین تعمیر موبایل با چند کلیک درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.همچنین در صورت سوال در مورد مشکل سخت افزاری موبایل تون میتونید با شرکت موبایل سلام با شماره تماس 77615825-021 داخلی 1 تماس بگیرید.
علاوه بر زمان لازم برای تعمیر گوشی و پیدا کردن یک مرکز کاربلد که بتواند گوشی شما را به همان کیفیت اولیه تحویل دهد، یکی دیگر از دغدغه های کاربران ارائه خدمات با قیمت منصفانه است. هر خدمتی قیمتی دارد. درخواست تعمیر موبایل با هزینه های بالاتر و بی مورد از کاربر به چند دلیل می تواند در یک مرکز تعمیر گوشی رخ دهد.

تهیه قطعات از فروشگاه دیگر
عدم دسترسی به قطعات اورجینال با قیمت های مناسب
واسطه گری و سپردن موبایل مشتری به تعمیرکار جز
پر هزینه بودن استخدام یک تعمیرکار دائمی برای خدمت رسانی به موقع

اینها گوشه ای از دلایلی هستند که می تواند هزینه تعمیر موبایل شما را چند برابر نمایند. اما هزینه تعمیرات موبایل در موبایل سلام به چه صورت محاسبه می شود؟
ارائه خدمات درخواست آنلاین تعمیر موبایل در شرکت موبایل سلام به لحاظ دسترسی به همه امکانات و تیم حرفه ای هیچ هزینه اضافی برای شرکت به دنبال نداشته و قطعات اورجینال نیز به دلیل واردات عمده با قیمت های مناسب در این مرکز در دسترس می باشند. از این نظر هزینه تعمیر گوشی در شرکت موبایل سلام کاملاً منصفانه و منطقی لحاظ می گردد. و مشتریان گرامی هیچ نگرانی از بابت قیمت منصفانه نداشته باشند زیرا بعد از ثبت درخواست تعمیر موبایل در صورتی که از قیمت ناراضی بودین میتوانید بدون هیچ تعهدی درخواست تعمیر موبایل خود را لغو کنید.