تعمیرات آیفون و تعمیرات موبایل اپل در موبایل سلام

تعمیرات آیفون

همان طور که همه ی شما عزیزان می دانید ، با توجه به استفاده ی روزانه از موبایل های هوشمند آیفون  در بعضی از مواقع به دلیل به وجود آمدن اتفاقات و حوادثی ، موبایل های هوشمند آیفون دچار یک سری مشکلات و ایرادات سخت افزاری و نرم افزاری می شوند که عملکرد این گوشی های هوشمند را دچار یک سری اختلالاتی می کند و باعث می شود به درستی کار نکنند  که عوامل مختلف و گوناگونی در بروز چنین مشکلات و اتفاقات می توانند نقش داشته باشند .

تعمیرات آیفون و تعمیرات موبایل اپل ، در واقع مجموعه اقداماتی است که شامل عیب یابی از دستگاه ، تعمیر و تعویض قطعات صدمه دیده و اقدامات نرم افزاری و سخت افزاری می باشند که باعث برطرف شدن ایرادات و مشکلات عملکردی دستگاه می شود .

در این مقاله سعی می کنیم ، شما عزیزان را با شیوه و روند کلی تعمیرات آیفون ، مشکلات و ایرادات شایع و متداول موبایل های اپل ،  راهکار ها و راه حل های مورد نیاز برای برطرف کردن مشکلات و ایرادات شایع موبایل های آیفون آشنا کنیم و به توضیح آن ها بپردازیم .

همان گونه که در ابتدا توضیح دادیم ، موبایل های آیفون ممکن است به مرور زمان دچار یک سری  مشکلات و ایرادات نرم افزاری و سخت افزاری شوند . البته در بعضی از مواقع ممکن است با انجام اقداماتی  ساده مانند ریست و … این مشکلات  و ایرادات برطرف شوند .

مرکز تعمیرات آیفون

دربیشتر مواقع برای برطرف کردن ایرادات موبایل های هوشمند برند اپل ، نیاز به اقدامات پیچیده و تخصصی نرم افزاری و سخت افزاری می باشد که با مراجعه کردن به مرکز تعمیرات آیفون ، می توانید این مشکلات را برطرف کنید .

هنگامی که موبایل آیفون شما دچار مشکلات در بخش های مختلف  می شود و مانند روز اول به درستی کار نمی کنند ، حتما باید برای حل این مشکلات به مراکز معتبر ارائه دهنده ی خدمات موبایل آیفون مراجعه کنید . زیرا در این مراکز افرادی مشغول به فعالیت هستند که کاملا به سیستم طراحی موبایل اپل آشنایی کامل دارند و می دانند با انجام چه اقداماتی می توانند این مشکلات و ایرادات را رفع نمایند . به طور کلی فرآیند تعمیرات موبایل چندان کار آسانی نمی باشد و نیاز به تخصص ، مهارت ، تجربه و دانش به روز دارد .

یک تعمیر کار موبایل باید همیشه اطلاعات نرم افزاری و سخت افزاری به روز و جدیدی داشته باشد تا بتواند انواع مختلف موبایل های هوشمند را تعمیر کند . زیرا امروزه هر روز موبایل های جدید با ساختار های جدید و پیشرفته وارد بازار می شوند ، در نتیجه تعمیرکار موبایل بایدهمیشه دانش و اطلاعات خود را به روز کند .

درغیر این صورت ، امکان دارد با انجام یک اقدام اشتباه باعث شود موبایل برای همیشه از کار بیافتد و به کلی خراب شود و غیر قابل استفاده شود .

شما دوستان عزیز می توانید ، جهت برطرف کردن هر گونه مشکل و ایراد نرم افزاری و سخت افزاری موبایل های هوشمند اپل ، به مرکز تعمیرات آیفون مجموعه ی موبایل سلام مراجعه کنید . کارشناسان و تیم متخصصان مجموعه ی موبایل سلام ، در هر لحظه ودر هر جا آماده ی خدمات رسانی به شما عزیزان می باشند .

تعمیرات آیفون در تهران

مجموعه ی موبایل سلام ، یک مرکز رسمی و معتبر تعمیرات آیفون در تهران می باشد . که ارائه دهنده ی تخصصی ترین سرویس ها و خدمات فروش و تعمیر موبایل های هوشمند برند اپل به کاربران استفاده کننده از محصولات این برند ، می باشد .

متقاضیان و مشتریان محصولات برند اپل از جمله موبایل های هوشمند آیفون ، اپل واچ و دیگر محصولات می توانند در صورت متوجه شدن و بروز هر نوع مشکل و ایرادی به مرکز تعمیرات آیفون در تهران مراجعه کنند و سرویس ها و خدمات تخصصی مربوط به دستگاه مورد نظر خود را دریافت کنند .

تعمیرات اپل در تهران

شرکت موبایل سلام در زمینه ی تعمیرات اپل در تهران ، جزء معتبر ترین و بهترین تعمیرات موبایل اپل در تهران می باشد .

 به دلیل این که تعمیرات موبایل های هوشمند برند اپل ، تعمیرات اپل واچ و سایر خدمات مربوط به موبایل های هوشمند برند اپل توسط با تجربه ترین ، خبره ترین و متخصص ترین کارشناسان و تعمیرکاران حرفه ای موبایل و با استفاده از مجهز ترین و به روز ترین تجهیزات و لوازم مورد نیاز در حوزه ی تعمیرات موبایل ، انجام می شود .

تعمیرات گوشی آیفون در تهران

مجموعه موبایل سلام در حوزه ی تعمیرات گوشی آیفون در تهران ، تمام تلاش خود را در جهت ارائه ی بالاترین و بهترین سطح کیفی خدمات و سرویس ها و در اختیار گذاشتن بهترین امکانات خود در حوزه ی تعمیرات و فروش محصولات برند اپل کرده است .

این مجموعه به عنوان تعمیرات گوشی آیفون در تهران ، سعی دارد تا با به کار گیری نیروهای متخصص ، با تجربه ، کار بلد و خبره  روز به روز خود را به بالاترین و بهترین سطح کیفی خدمات و سرویس ها در زمینه ی تعمیر و فروش محصولات برند اپل برساند .

خدمات تعمیرات آیفون

تعمیرات موبایل آیفون با توجه به ساختار متفاوت آن با گوشی های هوشمند برند های دیگر ، نیاز به تخصص و مهارت ویژه و بالایی دارد و تعمیرکار باید دوره به صورت ویژه در این حوزه را گذرانده باشد . به دلیل این که موبایل های آیفون از لحاظ سیستم نرم افزاری و سخت افزاری بسیار متفاوت تر از موبایل های هوشمند برند های دیگر می باشند .

برای تعمیر موبایل های آیفون مانند بقیه ی برند ها و مدل های مختلف موبایل های دیگر، باید اقدامات نرم افزاری و سخت افزاری ویژه ای براساس نوع مشکل و شدت آن  انجام داد  .

قسمتی از خدمات تخصصی تعمیرات آیفون و تعمیرات موبایل اپل در موبایل سلام شامل این موارد زیر می باشد :

 • تعمیر و تعویض ال سی دی موبایل
 • تعمیر و تعویض باتری موبایل
 • تعمیرات و تعویض برد موبایل
 • تعویض خازن های صدمه دیده
 • تعمیر آی سی تغذیه
 • تعمیر ویبره
 • برطرف کردن مشکلات آنتن دهی
 • تعمیر و تعویض قاب
 • تعمیر و تعویض میکروفون و اسپیکر
 • تعمیرات تاچ
 • تعویض گلس ال سی دی
 • برطرف کردن مشکلات نرم افزاری
 • به روز رسانی برنامه ها
 • ویروس کشی
 • فلش نرم افزاری

و بسیاری از موارد دیگر ، که از خدمات تخصصی تعمیرات آیفون در مجموعه ی موبایل سلام می باشند .

به دلیل این که  خدمات تعمیرات آیفون مجموعه ی موبایل سلام به همراه ضمانت نامه های معتبر به مشتریان  ارائه می شوند ، پیگیری هر گونه مشکل  و ایراد احتمالی تا مدت زمان تعیین شده امکان پذیر می باشد .

تعمیرات نرم افزار آیفون

یکی از بخش های مهمی که در تعمیرات موبایل آیفون وجود دارد ، مر بوط به بخش تعمیرات نرم افزار آیفون می باشد .

اگر مشکلات و ایرادات موبایل آیفون ، ناشی از  قطعات موجود در آن یعنی  باتری ، ال سی دی و … نباشد می توان این مشکلات را از نوع مشکلات و ایرادات نرم افزاری موبایل آیفون دانست که این مشکلات نرم افزاری عبارت ند از : هنگ کردن ، قفل  شدن ، نصب و اجرا نشدن برنامه ها و اپلیکیشن ها ، ویروسی شدن ، دیر عمل کردن و مواردی از این قبیل می باشند .

که در چنین مواقعی تعمیرکار موبایلی که به خوبی با سیستم عامل موبایل های آیفون و متفاوت بودن آن با  موبایل های دیگر آشنا باشد ، می تواند با انجام دادن کارهایی مانند : ریست فکتوری ، نصب کردن نرم افزاری های کمکی مانند آنتی ویروس ها ، درست کردن تنظیمات و موارد دیگر مشکلات و ایرادات نرم افزاری موبایل های آیفون را رفع کند  .

تعمیرات سخت افزار آیفون

یکی از بخش های بسیار مهم دیگری که در تعمیرات موبایل آیفون وجود دارد و حائز اهمیت می باشد ، بخش تعمیرات سخت افزار آیفون می باشد .

یک سری دیگر از مشکلات و ایرادات موبایل های آیفون ، که شامل تعمیر و تعویض قطعات صدمه دیده و معیوب شده می باشد که مربوط به مشکلات سخت افزاری این موبایل ها می شود .

در بیشتر مواقع به وجود آمدن اتفاقات و بروز حوادثی مانند : افتادن موبایل بر روی زمین ، برخورد جسمی سخت به موبایل ، ضربه ی ناگهانی به موبایل ، افتادن موبایل در آب و…بسیاری از اتفاقات دیگر باعث آسیب وصدمه ی جدی به موبایل و قطعات موجود در آن می شود که ممکن است منجر به تعمیر و تعویض قطعاتی مانند : دوربین ، ال سی دی ، تاچ ، باتری ، برد ، اسپیکر و.. دیگر قطعات شود که باید در اولین فرصت به تعمیر و تعویض کردن آن ها پرداخت .

در تعمیرات سخت افزار آیفون ، دستگاه به طور کامل بازشده و قطعات معیوب شده از دستگاه خارج می شوند . البته برای انجام دادن این کار نیاز به ابزار و تجهیزات لازم و همچنین تخصص و مهارت تعمیرکار موبایل دارد .

البته این نکته ی مهم را در نظر داشته باشید ، که تعمیرات سخت افزار آیفون را حتما در مراکز معتبر خدمات تعمیرات آیفون انجام دهید تا در صورت تعویض قطعات موبایل از قطعات اورجینال و اصلی در موبایل استفاده شود.

که پیشنهاد ما به شما دوستان عزیز ، مجموعه ی موبایل سلام است که این مجموعه خود وارد کننده ی قطعات اورجینال واصلی موبایل های هوشمند برند اپل می باشد .

تعمیرات برد آیفون

بسیاری از مشکلات و ایراداتی که موجب اختلال در عملکرد موبایل های آیفون می شود ، مربوط به خراب شدن برد موبایل است. برد موبایل از قطعه های مختلفی مانند : خازن ، ترانزیستور، مقاومت و .. تشکیل شده است که اگرهر کدام از این قطعه ها از کار بیفتند عملکرد برد موبایل را دچار اختلالاتی می کند . برای تعمیرات برد آیفون و گوشی های دیگر ابتدا قطعه های تشکیل دهنده ی آن را بررسی می کنند و قسمت هایی که صدمه دیده را تعویض می کنند.

اما در بعضی از مواقع ممکن است ، خود برد موبایل بنا به دلایلی سوخته باشد و دیگر امکان تعمیر آن وجود نداشته باشد که در این صورت باید برد موبایل تعویض شود .

البته باید متذکر این موضوع شویم ، که تعمیرکاران حرفه ای در مجموعه موبایل سلام از قطعات اورجینال واصلی برای تعویض و تعمیرات برد آیفون استفاده می کنند وآن را در موبایل به کار می برند تا عملکرد موبایل پس از تعمیر کردن کاملا درست باشد و بدون هیچ گونه عیب و نقصی کار بکند .

قیمت تعمیر گوشی آیفون

همان طور که همه ی شما عزیزان می دانید ، موبایل های هوشمند برند اپل از پر طرفدار ترین و با کیفیت ترین موبایل های هوشمند در سراسر دنیا می باشند .

موبایل های هوشمند آیفون از دوام بسیار بالایی برخوردار هستند و دیر تر از سایر موبایل های هوشمند برند های دیگر خراب می شوند . اما اگر موبایل های هوشمند اپل دچار مشکل و خرابی شوند ، تعمیر کردن آن ها از هزینه های بالایی برخوردار بوده و سخت انجام می شود . همچنین با توجه به وضعیت موجود در بازار و گران قیمت بودن موبایل های هوشمند برند اپل ، بیشتر کاربران به جای تعویض کردن به تعمیر کردن موبایل های هوشمند اپل خود می پردازند .

عوامل مختلفی در قیمت تعمیر گوشی آیفون نقش زیادی دارند ، که در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم .

 1 –  نوع مدل گوشی آیفون

هرچقدر نوع مدل گوشی آیفون بالاتر باشد ، قیمت تعمیر گوشی آیفون نیز بالاتر می باشد . به دلیل این که هزینه تعمیر قطعات آیفون بالاتر است . در واقع هر چه مدل گوشی آیفون  بالاتر باشد ، قطعات آن پیشرفته تر بوده و تعمیر کردن آن ها دشوار تر است .

2 –  نوع قطعه ی خراب شده ی گوشی آیفون

یکی از عوامل مهم که در قیمت تعمیرات آیفون نقش زیادی دارد ، نوع قطعه ای می باشد که دچار مشکل و آسیب شده است . بعضی از قطعات در گوشی آیفون بسیار مهم هستند و ارزش بیشتری دارند و هزینه ی تعمیرات آن ها نیز بیشتر می باشد .

3 –  خود تعمیر کار موبایل

تعمیرکاران موبایل می توانند در تعیین قیمت تعمیرات موبایل نیز نقش داشته باشند . به دلیل این که ، بعضی از تعمیر کاران دستمزد بیشتری را برای خود در نظر می گیرند و بعضی از آن ها قیمت معقولانه و منصفانه تری را برای خود تعیین می کنند . توجه داشته باشید که برای پیدا کردن تعمیر کار منصف باید از مرکزمطمئنی آن را انتخاب کنید .

4 –  میزان خراب بودن قطعه ی گوشی آیفون

بعضی از قطعات خراب در گوشی های آیفون هستند ، که با تمیز کردن آن قطعات دوباره قابل استفاده می شوند و بعضی دیگر از قطعات هستند که به تعمیر کردن اساسی و تخصصی نیاز دارند که قطعا هزینه های بیشتری را در بر می گیرند .

همه ی این عواملی که در بالا ذکر کردیم ، تعیین کننده قیمت تعمیرات آیفون می باشند .

تعمیر آیفون در محل

تعمیر آیفون در محل ، یکی از سرویس ها و خدمات ارائه شده از سوی مرکز تعمییرات موبایل اپل در موبایل سلام است که برای راحتی بیشتر مراجعه کنندگان  این امکان فراهم شده است .

این خدمات و سرویس ها برای آن دسته از کاربرانی تهیه و فراهم شده است که به هر دلیلی از جمله به منظور صرفه جویی در زمان ، دسترسی نداشتن به تعمیر گاه موبایل ، وجود ترافیک بالا ، شرایط آب و هوایی ، شاغل بودن و یا فرصت و امکان بیرون رفتن از منزل را ندارند و بسیاری از موارد دیگر از این قبیل را شامل می شود و کاربران و مشتریان نمی توانند موبایل هوشمند خود را به مرکز تعمیرات موبایل ببرند .

مرکز تعمیرات آیفون موبایل سلام ، در راستای ارائه دهنده ی این گونه خدمات  یکی از کارشناسان تعمیرات موبایل اپل خود را به محل تعیین شده توسط متقاضی اعزام می کند و تمامی خدمات و سرویس های مورد نیاز را بر روی موبایل معیوب شده انجام می دهد .

با استفاده کردن از این سرویس ها و خدمات از مشکلاتی مانند شکستگی ، صدمه دیدن ، اصابت کردن ضربه ، مفقود شدن قطعات موبایل وغیره  که امکان دارد در حین جا به جایی موبایل معیوب شده اتفاق بیافتد ، جلوگیری می شود . و همچنین تمام مراحل تعمیر کردن و انجام خدمات و ارائه دادن سرویس ها در محل پس از تایید و کسب اجازه از متقاضی انجام داده می شود .

از مزایای استفاده کردن از خدمات و سرویس های ارائه دهنده تعمیر آیفون در محل ، می توان به موارد زیر اشاره کرد .

1 – با استفاده کردن از این سرویس ها و خدمات ، دیگر نیازی به صرف کردن زمان و انرژی برای پیدا کردن تعمیر گاه موبایل ندارید . همچنین به دلیل انجام تمام سرویس ها و خدمات تعمیرات موبایل در محل مورد نظر ، دیگر به جابه جایی و حمل موبایل معیوب  نیز نیاز ندارید .

2 –  با بهره گیری از سرویس ها و خدمات تعمیرات موبایل در محل ، می توانید از اتفاق افتادن حوادث و بروز مشکلات احتمالی در موبایل خود جلوگیری کنید .

3 – با استفاده کردن از این خدمات و سرویس ها ، هزینه های اضافی جهت جابه جایی و حمل موبایل معیوب خود پرداخت نمی کنید.

4 –  از آن جایی که تمام مراحل خدمات و سرویس ها برای تعمیرات آیفون در محل انجام می شود ، می توانید بر تمام مراحل تعمیر نظارت و کنترل داشته باشید .

5 –  به دلیل وجود قطعات و وسایل و لوازم جانبی مورد نیاز به همراه کارشناس اعزام شده ، دیگر نیازی به تهیه ی قطعات جانبی مورد نیاز و خروج از محل نخواهید بود . از این رو ، صرفه جویی در هزینه و زمان را برای شما به همراه دارد.

توضیح کارشناس فنی در مورد تعمیرات آیفون :

10 واقعیت مهم در مورد تعمیرات موبایل آیفون که از آن بی خبر بودید !

تعمیرات موبایل اپل ، همواره با چالش های بسیاری هم برای کاربران و هم برای تعمیرکاران موبایل رو به رو بوده است .درصد کمی از مراکز ارائه دهنده ی خدمات تعمیرات آیفون وجود دارند ، که این خدمات را با کیفیت جهانی ارائه می دهند و این موضوع  باعث ایجاد نگرانی هایی برای کاربران شده است . از این رو ، هزینه ی این تعمیرات  و قیمت قطعات جایگزین شده نیز باعث ایجاد چالشی برای کاربران شده است .بدین جهت با داشتن اطلاعات کافی ، مفید و کاربردی می توان راه حلی برای رفع این چالش ها پیدا کرد .

در این مقاله سعی داریم ، شما عزیزان را با 10 واقعیت مهم در مورد تعمیرات موبایل آیفون آشنا کنیم . تا بتوانید از بهترین و با کیفیت ترین خدمات تعمیرات آیفون بهره لازم را ببرید .

پس  با ما همراه باشید …

1- هر قطعه ای اورجینال نیست

اولین مطلب  و واقعیت مهمی که باید در مورد تعمیرات آیفون بدانید این است که ، قطعات موبایل با کیفیت های مختلفی در بازار ایران و دیگر کشور ها عرضه می شوند . بعضی از شرکت ها به منظور منفعت طلبی و بهره جویی ، به تولید قطعات مدل های مختلف موبایل اپل می پردازند و در دسترس تعمیرکاران موبایل قرار می دهند .

این قطعات را شما می توانید با نام ها و عناوینی مانند:

 • قطعات های کپی
 • قطعات مشابه اصلی
 • قطعات نزدیک اصلی
 • قطعات کپی

البته ممکن است این عناوین گفته شده ، نام ها و عنوان های متفاوت دیگری نیز داشته باشند .اما حقیقت این است که ، تمام این قطعات کپی بوده و به هیچ عنوان برای قرار گرفتن در موبایل های اپل کیفیت لازم را نداشته و مناسب نیستند .

تنها دلیل تولید و عرضه ی این قطعات سود جویی بوده است و استفاده از این قطعات توسط تعمیر کار موبایل بدون راضی بودن مشتری ، خیانت در حق مشتری محسوب می شود .

این را بدانید که ، اگر این قطعات از کیفیت خوبی برخوردار بودند شرکت برند اپل به  منظور، بهبود بخشیدن هزینه ها و قیمت موبایل های اپل آن ها را مورد استفاده قرار می دادند .در نتیجه ، به منظور کاهش هزینه ها هرگز نباید تعمیرات موبایل آیفون خود را  به دست این نوع از قطعات قرار دهید .

گوشی ایفون دوربین شکسته

2- نمایندگی تعمیرات اپل در ایران با مجوز قانونی!

یکی از مواردی که به شدت در تبلیغات شرکت های مختلف تعمیرات موبایل اپل مشاهده می کنیم ، اعلام نمایندگی تعمیرات اپل می باشد .در مورد این موارد ، باید یک موضوع مهم را بدانید که در حال حاضر ، ورود محصولات اپل به کشور ما قانونی نمی باشند و همچنین بسیاری از خدمات این کمپانی برای کاربران ایرانی نیز تحریم می باشند .

از این رو باید بدانید که ، هیچ کدام از نمایندگی های فروش موبایل های اپل و تعمیرات آیفون از طرف این کمپانی مجوز ندارند و تمام مجوزهای لازم برای ارائه ی خدمات محصولات اپل از نهاد های رسمی داخلی گرفته می شوند .

البته به این منظور نیست که  این مراکز ، مراکز معتبر تعمیرات آیفون نیستند بلکه ممکن است عبارت نمایندگی در تبلیغات این مراکز کاربران را دچار اشتباهاتی کنند ، که این مراکز از سوی خود کمپانی مجوز لازم برای ارائه ی خدمات محصولات اپل را دارند .

در نتیجه باید این نکته را در نظر داشته باشید که ، این مراکز به عنوان مراکز معتبر تعمیرات آیفون با داشتن مجوزهای داخلی فعالیت می کنند .

3- تعمیر قطعات موبایل آیفون یا تعویض آنها

کیفیت خدماتی که تعمیرکاران موبایل  اپل به کاربران خود ارائه می دهند ، یکی دیگر از واقعیت هایی است که باید درباره ی تعمیرات موبایل  آیفون بدانید .

واقعیتی که باید در زمان  بروز مشکل موبایل اپل خود به خاطر داشته باشید این است که ، در بسیاری از مواقع تعمیرکار موبایل پس از یک بررسی جزئی از وضعیت خرابی موبایل شما ، پیشنهاد می کند که قطعات موبایل اپل  شما باید تعویض شود .در صورتی که در بیشتر مواقع ، می توان قطعه ی معیوب شده ی موبایل را تعمیر کرد

 • نداشتن تجربه و تخصص لازم برای تعمیر قطعه مورد نظر
 • کسب سود بیشتر ناشی از فروش قطعات جایگزین
 • کاهش ریسک اشتباه در زمان تعمیرات

و مواردی از این دست این حکم را صادر می نماید. برای رفع این مشکل استفاده از خدمات مراکز معتبر و رسمی تعمیرات موبایل اپل می تواند چاره ساز باشد. این واقعیت را در زمانی که موبایل اپل شما با ایرادی روبرو شد به خاطر داشته باشید.

4- هزینه تعمیرات موبایل اپل و نرخ مصوب اتحادیه

یکی از چالش های مهمی که کاربران در زمان تعمیرات موبایل آیفون با آن رو به رو می شوند ، هزینه های تعمیرات می باشد.هزینه های تعمیرات موبایل اپل ، بر اساس عوامل گوناگونی از جمله : قطعه ی معیوب شده ، نرخ رایج در تعمیرات این موبایل ها و مواردی از این قبیل تعیین می گردد .

اما باید این واقعیت را بدانید که ، هر ساله نرخ های مشخصی برای خدمات مختلف درخواست تعمیرات موبایل ، توسط اتحادیه تعمیرکاران مشخص  می شود . که تعمیرکاران در زمان ارائه ی این خدمات موظف به اجرای این موارد هستند .

البته نا گفته نماند که ، در تعیین این نرخ معمولا تجربه و تخصص تعمیرکار در نظر گرفته نمی شود . به همین دلیل تعمیرکاران موبایل اپل بر اساس کیفیت ، تجربه ی کاری  و تخصص  خود ، نرخ های مختلفی را برای این موارد در نظر می گیرند .

از این رو می توان  گفت ، استفاده کردن از خدمات نمایندگی تعمیرات آیفون که معتبر باشد و مشتریان زیادی داشته و اعتبار بالایی داشته باشد ، می تواند میزان هزینه های تعمیرات موبایل اپل کاربران را به نرخ مصوب اتحادیه  برای تعمیرات موبایل اپل نزدیک کند .

5- تعمیرات موبایل آیفون در محل و منزل

درحال حاضر ، یکی از خدمات و تبلیغات شرکت ها و مراکز مختلف تعمیرات اپل که به شدت شاهد آن هستیم ، خدمات تعمیرات موبایل اپل در محل و منزل می باشد .البته در واقعیت باید بدانید که ، تعمیرکار موبایل در منزل و در حضور شما این خدمات را ارائه نمی دهد .

در واقع ، جز خدمات تعمیرات نرم افزاری و مواردی بسیار نادر و اندک  و محدود از تعمیرات سخت افزاری ، در محل و منزل می توان ارائه کرد و انجام داد . ولی در بیشتر مواقع ، حضور تعمیرکار موبایل با تجهیزات لازم و مورد نیاز در محل و منزل کاربر امکان پذیر نمی باشد .از این رو ، این شرکت ها و مراکز مختلف تعمیرات اپل ، موبایل مشتریان را در منزل تحویل می گیرند و به دفتر نمایندگی ارسال می کنند .البته مسئولیت نقل و انتقال موبایل کاربران را شرکت ها و مراکز معتبر و با سابقه برای مشتریان خود انجام می دهند .

6- خرابی های رایج موبایل اپل

افرادی که از موبایل های اپل استفاده می کنند ، ضروری است تا از خرابی ها و مشکلات رایج موبایل اپل با خبر شوند .

و این باعث می شود ، تا کاربران در رعایت کردن نکات ایمنی برای جلوگیری از این مشکلات ، دقت لازم و کافی را داشته باشند و از تعمیرکاران حرفه ای ، کار بلد و با تجربه تعمیرات موبایل آیفون استفاده کنند .از جمله رایج ترین خرابی ها و مشکلات موبایل های اپل ، که کاربران بیشتر به نمایندگی تعمیرات اپل مراجعه می کنند ، عبارت اند از:

 • شکستن و آسیب دیدن تاچ ال سی دی موبایل های آیفون
 • خراب شدن و از بین رفتن کیفیت باتری موبایل های اپل
 • خراب شدن اسپیکر صدا و مکالمه موبایل های اپل
 • آسیب دیدن و خراب شدن سوکت شارژ موبایل آیفون
 • صدمه دیدن و شکستن لنز
 • دوربین موبایل آیفون

 

البته مشکلات دیگری مانند : آسیب دیدن برد آیفون ، کاهش آنتن دهی ، شکستن  و صدمه دیدن قاب و مواردی از این قبیل ، نیز  در رتبه بندی های دیگر این خدمات قرار می گیرند .

ال سی دی ایفون شکسته

7- ایراداتی که با چند ترفند ساده برطرف می شوند

گاهی اوقات ، بخش سخت افزاری در تعمیرات موبایل اپل بسیار پیچیده می تواند باشد . و این تعمیرات نیاز به تخصص ، مهارت ، تجربه  و تجهیزات بسیار پیشرفته دارد . اما در بعضی از مواقع ، مشکلات ایجاد شده در این موبایل ها با چند ترفند ساده نرم افزاری قابل حل می باشند .

مشتریان به دلیل نداشتن آگاهی ، این موارد را به تعمیر کار می سپارند و مجبور به پرداخت هزینه های این خدمات می شوند . البته انصاف داشتن تعمیرکار در این مواقع بسیار مهم می باشد . اما لازم است که شما عزیزان ، در صورت ایجاد مشکل در موبایل اپل خود ، کمی در مورد آن اطلاعات به دست بیاورید .

در نتیجه برای این منظور شما عزیزان می توانید ، از مقالات آموزشی که در سایت های اینترنتی مانند موبایل سلام وجود دارند ، نهایت استفاده ی لازم را ببرید .

8- گارانتی تعمیرات آیفون

یکی دیگر از خدماتی که برای تعمیرات اپل در اختیار کاربران آن قرار گرفته است ، گارانتی می باشد .شرکت ها  و مراکز معتبر این خدمات را برای کاربران خود فراهم کرده اند . این خدمات حقیقت دارد .و شما عزیزان می توانید ، از این مزیت برای اطمینان خاطر داشتن از کیفیت خدمات ، بهره ی لازم را ببرید .

9- کیفیت موبایل بعد از تعمیرات اپل

یکی از موارد شایع این می باشد که ، کیفیت موبایل بعد از ارائه ی خدمات تعمیرات موبایل آیفون ، کاهش پیدا می کند و کاربر نمی تواند مانند گذشته از موبایل خود استفاده کند .

در صورتی که موارد زیر اتفاق بیافتد ، این شایع تبدیل به واقعیت می شود .

از جمله این موارد عبارتند از :

 • استفاده کردن از قطعات غیر اورجینال  و تقلبی
 • سپردن موبایل برای تعمیر به مراکز نامعتبر
 • نداشتن تجربه ، مهارت  و تخصص کافی تعمیرکار

البته در صورت ، دقت کافی داشتن در انتخاب نمایندگی تعمیرات آیفون ، چنین مواردی اتفاق نخواهد افتاد .

 لازم به ذکر است ، برای آموزش تعمیرات موبایل می توانید در آموزشگاه تعمیرات موبایل سلام ثبت نام کنید .

تعمیر ایفون

10- طول عمر موبایل بعد از تعمیرات آیفون

طول عمر موبایل اپل پس از تعمیرات این گوشی ، بستگی به مورد قبلی که بیان شد دارد .اگر موارد و نکاتی که ذکر کردیم در مورد قبلی رعایت نشود ، این موضوع می تواند طول عمر موبایل شما را کاهش دهد .

در انتها باید بدانید ...

حرفه ی خدمات تعمیرات اپل ، کاملا تخصصی می باشد . و نیاز به عوامل مختلفی دارد .

 مهم ترین این موارد عبارتند از :

 • داشتن تجهیزات مدرن و پیشرفته تعمیر موبایل
 • در دسترس بودن قطعات اورجینال موبایل اپل
 • تجربه و تخصص بالا در زمینه تعمیرات آیفون

در صورتی که هر کدام از این مواردی که گفته شد وجود نداشته باشد ، استفاده از این خدمات معقولانه نمی باشد و تعمیرکار موبایل نمی تواند کیفیت لازم را به شما عرضه نماید .به همین دلیل  در این مواقع لازم است ، به دنبال مراکز معتبر ارائه دهنده ی این خدمات باشید .

کیفیت قطعات ایفون جهت تعویض یا تعمیر به چه صورت است ؟

قطعات استفاده شده در موبایل سلام همگی اورجینال بوده و دارای بالا ترین درجه کیفیت میباشند.

گارانتی تعمیرات ایفون به چه صورت است ؟

موبایل سلام جهت اطمینان از کیفیت تعمیرات ایفون ، 7 روز گارانتی تاچ و 30 روز گارانتی برای سایر قطعات آیفون قرار داده است .

مقالات تعمیرات آیفون

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای