دوره تعمیرات موبایل و اهمیت آن

دوره تعمیرات موبایل

کدام دوره تعمیرات موبایل می تواند بهترین شرایط آموزشی را برای علاقمندان به این حرفه به دنبال داشته باشد؟ آیا با شرایط و انواع دوره های تعمیرات موبایل آشنا هستید؟ هر ساله افراد زیادی برای حضور در دوره های آموزش تعمیرات موبایل وارد آموزشگاه های مختلف می شوند. اما به دلیل نداشتن اطلاعات کافی معمولی دوره های خوبی را انتخاب نکرده و مسیر اشتباهی را برای خود رقم می زنند. این امر باعث می شود تا این عزیزان یا در همین فرایند دوره های آموزشی نسبت به این خدمات بی میل شده و آن را دنبال نکنند و یا بعد از شروع حرفه به دلیل نرسیدن به موفقیت های لازم دور این حرفه را خط بکشند.

برای رهایی از این چالش ها لازم است تا در قدم اول بهترین انتخاب را داشته باشید. انتخاب بهترین دوره تعمیرات موبایل بایستی با کسب اطلاعات لازم باشد. در این مقاله سعی کرده ایم تا تمام اطلاعات لازم برای انتخاب بهترین دوره تعمیرات موبایل را برای شما ارائه کنیم. با این اطلاعات می توانید مسیری کاملا روشن و عالی برای خود رقم زده و شرایط بهتری را برای خود رقم بزنید.

 

اهمیت انتخاب بهترین دوره تعمیرات موبایل

نتیجه نهایی اصلی ترین دلیل مهم بودن انتخاب بهترین دوره تعمیرات موبایل است. نتیجه ای که می تواند آینده شغلی بسیاری از تعمیرکاران را رقم بزند. برای این که بتوانید یک کسب و کار ایده آل و پر رونق داشته باشید، در قدم اول باید آموزش های حرفه ای را پشت سر گذاشته و سپس برای شروع حرفه خود اقدام کنید. این مهم البته تنها مربوط به خدمات تعمیرات موبایل نبوده و برای سایر خدمات نیز به همین ترتیب است.

 

انواع دوره تعمیرات موبایل

دوره تعمیرات موبایل به انواع مختلفی تقسیم می شود. این دوره ها به حسب سرفصل هایی آموزشی ارائه شده در آنها و هم چنین شرایطی که کاربران می توانند از آنها بهره مند شوند، به موارد زیر تقسیم می شوند:

 • دوره عمومی تعمیرات موبایل
 • دوره تعمیرات موبایل اندروید
 • دوره تعمیرات نرم افزاری موبایل
 • دوره تعمیرات موبایل اپل
 • دوره تخصصی تعمیرات موبایل
 • دوره آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل

هر چند در بسیاری از مواقع سرفصل های این دوره ها اشتراک زیادی با یکدیگر دارد، اما هدف از هر کدام از این موارد می تواند با سایرین متفاوت باشد و همین امر باعث می شود تا نتیجه نهایی متفاوت شده و متقاضیان آنها شرایط متفاوتی داشته باشند. در ادامه به تشریح هر یک از این دوره ها خواهیم پرداخت.

 

بهترین دوره آموزش تعمیرات موبایل

 

دوره عمومی تعمیرات موبایل

دوره عمومی تعمیرات موبایل می تواند شروع خوبی برای کاربران تازه کار باشد. در این دوره شما می توانید با ایرادات رایج در موبایل های هوشمند آشنا شده و روش های رفع آنها را نیز بیاموزید. البته دقت کنید که برای تبدیل شدن به تعمیرکاری همه فن حریف و حرف ه ای لازم است تا آموزش های بیشتری  را نیز طی کنید.

 

دوره تعمیرات موبایل اندروید

اندروید در حال حاضر محبوب ترین سیستم عامل موبایل در جهان است و درصد بیشتری از کاربران در موبایل های خود از این سیستم عامل بهره مند شده اند. همین اگر باعث شده تا دوره تعمیرات موبایل اندروید نیز محبوبیت زیادی داشته باشد. تعمیرکارانی که به دنبال ارائه خدمات کامل تعمیرات گوشی به کاربران خود هستند، لازم است تا حتما با شرایط تعمیر موبایل های اندرویدی نیز آشنا باشند.

مطلب مرتبط  آموزش تعمیرات موبایل آیفون

 

دوره تعمیرات موبایل اپل

موبایل های آیفون شرایط بسیار خاصی دارند. این موبایل ها در درجه اول قیمت بسیار زیادی داشته و در درجه دوم نیز در بخش سخت افزاری و نرم افزاری نیز نسبت به موبایل های اندرویدی کاملا متفاوت هستند. حتی مسلط بودن بر تمام ترفندهای تعمیرات گوشی های اندرویدی نیز نمی تواند شرایط ایده آلی را برای تعمیرات موبایل اپل به دنبال داشته باشد. از این رو در دوره تعمیرات موبایل بایستی به صورت اختصاصی به آموزش تعمیرات موبایل های آیفون نیز پرداخته شود. این مهم باعث می شود تا:

 • شما در کنار موبایل های اندرویدی متخصص تعمیرات موبایل های اپل نیز باشید.
 • کاربران بیشتری را به حرفه خود جذب کرده و رضایت بیشتری برای آنها رقم بزنید.
 • هم چنین این مهم باعث خواهد شد تا شما به تعمیرکاری متخصص نیز بدل شوید.

پر واضح است که پیچیدگی های بسیار زیادی در تعمیرات موبایل اپل وجود دارد که بدون داشتن شناخت کافی نمی توان آنها را برطرف کرد. از این رو است که بسیاری از آموزشگاه های تعمیرات موبایل دوره های حرفه ای مختص این موبایل ها نیز برگزار می نمایند.

 

دوره تعمیرات موبایل آیفون

 

دوره آموزش صفر تا 100 تعمیرات موبایل

هم چنین یکی دیگر از انواع دوره تعمیرات موبایل دوره آموزش صفر تا صد این خدمات است. در چنین دوره هایی شما خواهید توانست تا به صورت کامل و جامع همه چیز را درباره موبایل های هوشمند بدانید. از مراحل آموزش و سرفصل های آموزشی در چنین دوره ای می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • در ابتدا شما با نحوه کارکرد موبایل ها آشنا خواهید شد. در این بخش شما خواهید توانست تا به جزئیات موبایل های امروزی آشنا شده و امکانات موجود در آنها را به صورت حرفه ای و فنی درک کنید.
 • سپس نوبت ب معرفی قطعات موبایل ها می رسد. در این بخش نیز شما خواهید توانست تا با نحوه کارکرد هر یک از قطعات موبایل و هم چنین دلایل بروز ایراد در آنها را نیز درک کنید. این مهم باعث می شود تا در هنگام ورود به این حرفه خیلی سریع بتوانید ایرادات موبایل کاربران خود را تشخیص دهید.
 • در مرحله سوم نوبت به بررسی ایرادات نرم افزاری و روش های رفع آنها در موبایل های امروزه می رسد. در این بخش شما خواهید توانست تا ترفندهای نرم افزاری زیادی را برای رفع ایرادات موبایل ها استفاده کنید. این مهم باعث می شود تا بتوانید نیازهای کاربران خود را در چنین مواقعی خیلی سریع برطرف کنید.
 • در مرحله چهارم نیز نوبت به تعمیر ایرادات سخت افزاری و آشنایی با رفع چنین ایراداتی در آنها می رسد. با این مرحله نیز شما به صورت کامل و جامع تمام فرایند تعمیرات موبایل را فرا خواهید گرفت.

 

دوره تخصصی تعمیرات موبایل

یکی دیگر از انواع دوره تعمیرات موبایل که می توانید در موبایل سلام از آن بهره مند شوید، دوره تخصصی تعمیرات گوشی است. در این دوره به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای به آموزش تعمیرات موبایل با استفاده از ترفندهای به روز پرداخته می شود. در واقع شما در این دوره می توانید آموزش هایی را دنبال کنید که به صورت به روز برای تعمیرات انواع موبایل ها به کار گرفته می شود. از این گذشته این دوره به صورت کامل و جامع به بررسی انواع ایرادات رایج در موبایل ها نیز می پردازد. به این معنی که شما در پس این دوره می توانید تک تک قطعات موبایل را بررسی کرده و روش های تعمیر هر یک را در اثر خرابی های مختلف فرا بگیرید.

مطلب مرتبط  آموزش خصوصی تعمیرات موبایل

البته رد سایر دوره ها نیز کم و بیش به این مسائل پرداخته می شود. اما مزیت اصلی که چنین دوره ای می تواند برای متقاضیان به دنبال داشته باشد، کسب  تجربه در زمان آموزشها است. موبایل های خراب شده کاربران در چنین دوره هایی در جلو چشم متقاضیان تعمیر شده و این امر باعث می شود تا آنها بتوانند به صورت عملی با این ترفندها و نحوه استفاده از آنها آشنا شوند. در پایان این دوره شما خواهید توانست تا خیلی زود خود را به عنوان یک تعمیرکار حرفه ای معرفی نمایید. البته انتخاب آموزشگاه مناسب برای استفاده از چنین آموزش هایی اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت.

 

آموزشگاه تعمیرات موبایل

 

همه دوره های تعمیرات موبایل در یک دوره در موبایل سلام

آموزشگاه تعمیرات موبایل سلام با استفاده از تعمیرکاران حرفه ای به عنوان اساتید با تجربه، اقدام به برگزاری دوره های عالی برای این خدمات نموده است. این دوره های آموزشی دربرگیرنده کامل ترین سرفصل های مربوط به تعمیرات موبایل است کمه شاید برای دسترسی به همه آنها لازم باشد تا در سایر آموزشگاه ها از چندین دوره استفاده کنید. در این آموزش ها شما می توانید:

 • آموزش صفر تا 100 تعمیرات موبایل را پشت سر گذاشته و خود را از حضور در هر دوره دیگری بی نیاز کنید. این مهم باعث می شود تا مطالب را به صورت پیوسته و یکپارچه فرا گرفته و آنها را برای همیشه در ذهن داشته باشید. هم چنین امکان ترکیب ترفندهای مختلف تعمیرات موبایل را نیز خواهید داشت.
 • دوره تخصصی تعمیرات موبایل را نیز طی کنید. در دوره تخصصی نیز سعی شده تا مطالب همراه با بارها تکرار و تمرین بر روی موبایل کاربران در دسترس متقاضیان قرار گیرد. شرکت در این دوره تعمیرات موبایل باعث می شود تا در پایان دوره شما همراه با آموزش های لازم، تجربیات گرانبهایی را نیز کسب کرده و بتوانید در همان روزهای شروع کسب و کار خود ارز این تجربیات استفاده نمایید.
 • آموزش تعمیرات اپل به صورت تخصصی و فوق حرفه ای نیز از دیگر خدماتی است که می توانید در آموزشگاه تعمیرات موبایل سلام به آن دسترسی پیدا کنید. این مهم نیز باعث می شود تا شما به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای آموزش تعمیرات موبایل های آیفون را آموخته و تجربه ایده آلی را برای کاربران خود در آینده رقم بزنید.

با استفاده از خدمات موبایل سلام دیگر نیازی به شرکت در هیچ دوره دیگری نخواهید داشت.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

۱۱ پاسخ

 1. کجا می تونم اطلاعات کاملتری درباره این موضوع پیدا کنم

 2. خیلی زیبا بود دکتر نیکنام

 3. جلسه های مشاورتون واقعا تاثیر گذارند

 4. شما همیشه امیدوارم کننده صحبت می کنید و این خیلی خوبه

 5. میتونیم توی سایت شما مطلب بنویسیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *