آموزش صفر تا 100 تعمیرات موبایل

آموزش صفر تا 100 تعمیرات موبایل

استفاده از خدمات آموزش تعمیرات موبایل نیازمند یک بررسی کامل و جامع از این خدمات آموزشی در مراکز مختلف است. خیلی از کاربران شناخت کافی نسبت به مراکز ارائه دهند این خدمات نداشته و از این رو در دریافت آموزش صفر تا 100 تعمیرات موبایل با چالش هایی روبرو می شوند. دقت کنید که آموزش های اولیه ای که برای تعمیرات گوشی پشت سر می گذارید:

 • می تواند مسیر آینده کاری شما را در این حرفه مشخص نماید.
 • میزان علاقه شما را به این حرفه تحت تاثیر قرار دهد.
 • هم چنین تعیین کننده ترین نقش را در موفقیت در امر آموزش تعمیرات موبایل خواهد داشت.

از این رو بسیار مهم خواهد بود که کاربران با داشتن شناخت کافی نسبت به این آموزش ها، دست به انتخاب بهترین گزینه برای خود بزنند. با طی کردن آموزش صفر تا 100 تعمیرات موبایل شما خواهید توانست خیلی سریع این حرفه را آغاز کرده و زودتر از آن که تصور می کنید، شروع به کسب درآمد در آن نمایید. اگر در رد کردن این چالش با مشکل روبرو هستید، در ادامه با ما در موبایل سلام همراه بمانید. زیرا قرار است تا گام به گام مراحل دریافت این آموزش ها را با شما در میان بگذاریم.

 

گام به گام با مراحل آموزش صفر تا 100 تعمیرات موبایل

در ادامه سعی کرده این تا به صورت مرحله به مرحله روند آموزش صفر تا 100 تعمیرات موبایل را برای شما تشریح کنیم. دقت کردن به این مراحل باعث می شود تا شما بتوانید خیلی زودتر از آن که تصور دارید، خود را به عنوان یک تعمیرکار حرفه ای معرفی نمایید. البته سرسری گرفتن این مراحل نیز نتیجه عکس خواهد داشت و می تواند خیلی زود شما را از رقابت با سایر تعمیرکاران باز بدارد. در ادامه در 5 مرحله به صورت کامل روند این آموزش ها را برای شما تشریح کرده ایم.

 

 

مراحل آموزش صفر تا 100 تعمیرات موبایل

 

گام اول آشنایی با مفاهیم تعمیرات موبایل

در قدم اول شما باید با مفاهیم اولیه و اصطلاحات رایج در تعمیرات موبایل آشنا شوید. این مهم می تواند شروع خوبی برای آموزش صفر تا 100 تعمیرات موبایل باشد. اساتید و آموزش دهنده های مختلف بر اساس سبک آموزشی که دارند، در این بخش سعی می کنند تا پیش نیازهای اولیه را به شما معرفی کنند. هر چند تمام این مفاهیم و اصطلاحات به مرور در بقیه مراحل آموزش نیز تکرار خواهد شد، اما بهتر است در ابتدا به چنین شناختی برسید. در این مرحله شما می توانید:

 • با انواع قطعات موجود در موبایل های هوشمند آشنا شوید.
 • هم چنین با ایرادات رایج قطعات مختلف موبایل آشنا شوید.
 • با شناخت دلایل ایرادات موبایلی همراه باشید.
 • راه های جلوگیری از بروز ایرادات مختلف موبایل ها را بشناسید.
 • با استانداردها و نکات مهم استفاده از صحیح از موبایل های امروزی آشنا گردید.

مشاهده می کنید که این آموزش ها می تواند اهمیت بسیار زیادی برای تعمیرات موبایل داشته باشد.

 

گام دوم آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل

در قدم دوم از مراحل آموزش صفر تا 100 تعمیرات موبایل نوبت به آموزش تعمیرات نرم افزاری می رسد. تعمیرات و رفع ایرادات نرم افزاری آن دسته از تعمیراتی هستند که در آنها تعمیرکار بدون نیاز به باز کردن موبایل به تنظیمات آن پرداخته و از این طریق اقدام به رفع مشکلات کاربران می توانید. به عبارتی این ایرادات بیشتر در سیستم نرم افزاری موبایل ها رخ می دهد. برای مثال از این دسته از ایرادات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • مشکل قفل شدن و باز نشدن گوشی
 • فراموشی رمز عبور ورود به موبایل
 • تنظیمات کلی موبایل اعم از تنظیم صدا، ویبره و …
 • رفتن موبایل به حالت هندزفری
 • وجود ویروس در سیستم نرم افزاری موبایل

البته هر چند این ایرادات در نگاه اول به سادگی قابل رفع هستند، اما در مواقع بسیاری همین ایرادات نرم افزاری مانع از روشن شدن موبایل ها و شده و مشکلاتی را برای کاربران ایجاد می نمایند. برای مثال برخی از ویروس ها مانع از روشن شدن موبایل می شوند . از این رو لازم است تا به صورت حرفه ای به آنها پرداخته شود و متقاضیان حتما در این دوره ها با ترفندهای رفع این مشکلات آشنا باشند.

 

گام سوم آموزش کار با تجهیزات مدرن تعمیرات موبایل

در قدم سوم از مراحل آموزش صفر تا 100 تعمیرات موبایل نوبت به آموزش کار با تجهیزات مختلف مورد استفاده برای تعمیرات گوشی می رسد. در حال حاضر تعداد بسیار زیادی از این تجهیزات در بازار در دسترس است که هر یک ویژگی های خاص خود را داشته و کیفیت و شرایط خود را نیز برای تعمیرکار ایجاد می نمایند. با شناخت این تجهیزات:

 • خیلی زود می توانید تبدیل به تعمیرکاری حرفه ای شوید.
 • می توانید کار خود را ساده تر و راحت تر پیش ببرید.
 • میزان رضایت مندی کاربران از شما بیشتر خواهد شد.
 • کمتر با خطاهای تعمیرات موبایل همراه خواهید شد.

از این رو پر واضح است ک عدم آشنایی با این تجهیزات می تواند شرایط را برای تعمیرکار بسیار سخت کند. هم چنین این آشنایی باعث می شود تا سرعت عمل شما نیز بیشتر شده و بتوانید به جای تعویض فوری قطعات به دنبال تعمیر آنها باشید.

 

گام چهارم آموزش تعمیرات سخت افزاری موبایل

قدم بعدی در آموزش صفر تا 100 تعمیرات موبایل آموزش تعمیرات بخش سخت افزاری موبایل است. این بخش احتمالا چالش برانگیزترین و اصلی ترین بخش این آموزش ها خواهد بود. در این مرحله شما باید به صورت کامل و دقیق با نحوه تعمیرات قطعات مختلف موبایل ها آشنا شوید. پر واضح است که کیفیت کار شما در آینده نیز به صورت مستقیم به این مرحله از آموزش صفر تا 100 تعمیرات موبایل بستگی خواهد داشت. در پایان این مرحله شما باید بتوانید:

 • بسته به ظاهر و شرایط موبایل، خیلی سریع نسبت به عیب یابی آن اقدام کنید.
 • دلیل بروز هر ایرادی را در قطعات موبایل تشخیص دهید. برای مثال در صورت کم شدن صدای موبایل باید سراغ اسپیکر صدای گوشی بروید.
 • با نحوه تعمیر هر یک از قطعات موبایل آشنا شوید.
 • با مراحل تعویض قطعات موبایل آشنا شوید.
 • هم چنین سرعت عمل خود را در این تعمیرات بالاتر ببرید.

طی کردن صحیح و عالی این مراحل شما را وارد چرخه حرفه تعمیرات موبایل خواهد کرد.

 

گام پنجم آموزش تکنیک های به روز تعمیرات موبایل

آخرین گام از مراحل آموزش صفر تا 100 تعمیرات موبایل مربوط به آموزش تکنیک های خاص مربوط به این خدمات است. تعمیرکاران بنا به شناختی که در دراز مدت از قطعات موبایل کسب می نمایند، تکنیک ها و سبک خاص خود را نیز در تعمیر این دستگاه خواهند داشت. در این مرحله از آموزش ها شما می توانید با این تکنیک ها آشنا شده و اقدام به انتقال تجارب افراد با تجربه کنید. هم چنین در این مرحله شما باید سوالات و چالش های خود را نیز مطرح کرده و پاسخ های مناسبی برای آنها پیدا کنید.

 

آموزش صفر تا 100 تعمیرات موبایل

 

اهمیت دوره تخصصی تعمیرات موبایل

استفاده از دوره تخصصی تعمیرات موبایل باعث می شود تا شما از همان ابتدا به صورت حرفه ای این خدمات را تجربه کنید. در این دوره ها شما مراحل آموزش صفر تا 100 تعمیرات موبایل را در کنار اساتید تجربه خواهید کرد. در طول دوره هم چنین شما به صورت زنده با تعمیر گوشی های کاربران نیز همراه می شوید تا به صورت واقعی و کاربردی این حرفه را درک کرده و بتوانید خیلی زود به جمع تعمیرکاران حرفه ای اضافه شوید.

بر خلاف آموزش ها و دوره های عمومی که بیشتر روی آموزش های تئوری تمرکز دارند، در این دوره ها شما می توانید در حین پشت سر گذاشتن مراحل آموزش، تجربیات ارزشمندی را نیز برای خود کسب کنید. افرادی که در دوره تخصصی تعمیرات موبایل شرکت می نمایند، به راحتی و از همان ابتدا خود را نسبت به سایر کاربران و تعمیرکاران موبایل متمایز خواهند نمود.

 

آموزشگاه تعمیرات موبایل

 

آموزش صفر تا 100 تعمیرات موبایل با موبایل سلام

آموزشگاه تعمیرات موبایل سلام با داشتن سال ها تجربه در زمینه ارائه این آموزش ها و هم چنین استفاده از آموزگاران با تجربه و حرفه ای که به صورت فعال در این حرفه در حال ارائه خدمات خود هستند، سعی بر این دارد که شما را از هر آموزش دیگری بی نیاز کند. مراحل آموزش صفر تا 100 تعمیرات موبایل در این آموزشگاه به صورت کامل و مرتب پیگیری شده و در حین آموزش پشتیبانی های لازم نیز از کاربران صورت می پذیرد.

آموزش تعمیرات موبایل در موبایل سلام با استفاده از تجهیزات بسیار خاص و هم چنین دسترسی به قطعات اصلی و اورجینال موبایل ها انجام می پذیرد تا کاربران در همین قدم های اولیه بتوانند سطح بالایی از کیفیت را تجربه کرده و همین کیفیت را در کسب و کار خود نیز ارائه دهند. تنها در این صورت است که شما می توانید با چالش های این خدمات آشنا شده و آنها را با موفقیت طی کنید. برای مثال شما می توانید به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی آموزش تعمیرات اپل را در این مرکز پشت سر گذاشته و تبدیل به تعمیرکار متخصص و حرفه ای این دسته از موبایل ها شوید.

با استفاده از خدمات موبایل سلام همیشه یک قدم از سایر تعمیرکاران جلوتر خواهید بود. با ما تنها یک بار تعمیرات موبایل را آموزش ببینید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد نویسنده

مطالب مرتبط با پست فعلی که شاید علاقمند باشید