درباره موبایل سلام

شرکت موبایل سلام فعالیت خود را در ۱۳۹۰ با نام نوین جی اس ام و با تیمی بلندپرواز و باتجربه با شعار” سلامی دوباره به همراه تان” آغاز کرد ، ما با افتخار اولین سایت  اینترنتی تعمیرات موبایل در کشورهستیم که  به صورت آنلاین هزینه و زمان سرویس دهی با رعایت مسائل کیفی را به شما ارائه می دهیم.

 با توجه به واردات مستقیم شرکت ، موبایل سلام دارای انبار گسترده ای وسیع از قطعات و تجهیزات به روز موبایل و تبلت است،که می توانید این قطعات را با بهترین قیمت و کیفیت سفارش دهید،همچنین این قطعات قبل از استفاده جهت سرویس دهی و ورود به پروسه ی فروش مستقیم و یا استفاده در تعمیرات گوشی از فیلتر کنترل کیفیت گذشته  و با توجه به این موضوع ما با اطمینان گارانتی 2 ماهه ای را برای هر قطعه در نظر خواهیم داشت تا مشتریان موبایل سلام دغدعه خاطری به لحاظ کیفیت محصول نداشته باشند.

در موبایل سلام برترین تکنسین های مجرب،که از فیلتر های گزینشی شرکت عبور کرده اند ، وظیفه بررسی و تعمیر تخصصی را بر عهده دارند که با توجه به آموزش های دوره ای آنها ، به  بروز ترین روش های تعمیر واقف اند . ما با توجه به نیاز مردم در مورد عدم شفاف سازی  تعمیرات موبایل، هدف اصلی خود را برای شفاف سازی این بخش و مکانیزاسیون تعمیرات گوشی قرار داده ایم که مشتری از لحظه دریافت دستگاه به ما تا لحظه تحویل، لحظه به لحظه کار روی  دستگاه خود را  مشاهده می کند.