ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

02177615826

support@mobilesalam.com

5 اپلیکیشن مفید برای کمک به مراقبه و آرامش بیشتر در زندگی

نرم افزار موبایلی به کمک کسب آرامش در زندگی می آید.

مراقبه و مدیتیشن یکی از روش های علمی و اثبات شده برای آرامش ذهن و افکار هر فردی است. همه انسان ها در عصر آهن و در کوران تکنولوژی های مدرن روز به دنبال راهی برای رسیدن به این مهم هستند. شاید عجیب باشد اما در ژانویه سال 2018 تعداد کسانی که کلمه مراقبه را در گوگل سرچ کرده بودند، بیشتر از هر زمان دیگری بوده است. ژانویه فصل کریسمس و جشن و پایکوبی است و این نشان می دهد که مردم جهان بیش از پیش به کسب آرامش در زندگی خود نیاز دارند. اما در این میان نقش نرم افزار موبایلی چه می تواند باشد؟ آیا صاحبان تکنولوژی های روز دنیا در پر استفاده ترین تکنولوژی بشر راه کار و راه حلی برای رسیدن به آرامش تعبیه نکرده اند؟

در این متن قصد داریم شما را با 5 اپلیکیشن و نرم افزار موبایلی مراقبه و آرامش آشنا نماییم. استفاده از این نرم افزارها می تواند در زندگی خیالی آسوده تر را برای شما به ارمغان بیاورد. البته شاید تعجب کرده باشید که چگونه قرار است با استفاده از یک نرم افزار موبایلی مراقبه به آرامش فکری و روحی برسید؟ فهمیدن آن خیلی سخت نبوده  و زمان زیادی نیز نخواهد برد. فقط کافی است تا پایان همین معرفی نامه با ما همراه باشید تا ببینید، تکنولوژی نویسان برای این فاکتور مهم زندگی انسان ها چه برنامه ای ریخته و چه نسخه ای تجویز نموده اند.

یک اثبات علمی

اگر تا کنون به مراقبه و کسب آرامش از طریق مدیتیشن به تصور یک خیال و اوهام نگاه کرده اید و خیلی ارزشی برای این دیدگاه قائل نبوده اید، خیال داریم شما را با یک چالش بزرگ روبرو سازیم. دلایل بسیاری زیادی وجود دارد که تاثیر مراقبه را به اثبات می رسانند. در یک تحقیق علمی که در دانشگاه جان هاپکینز انجام شد، آنها 19000 روش و تکنیک مراقبه را مورد ارزیابی قرار داده و تاثیر آن را بر آرامش فکری و روحی افراد سنجیدند. نتیجه این مطالعه علمی استخراج 47 روش دقیق و کارا برای مراقبه و ایجاد آرامش در افراد بود. از این رو است که نرم افزار موبایلی مراقبه نیز بر پایه همین اصول علمی می تواند این شگفتی را در زندگی تک تک ما رقم بزند.

این 47 روش استخراج شده راهی بسیار موثر و قدرتمند برای بهبود سطح اضطراب، افسردگی و درد می باشند که این 5 نرم افزار موبایلی مراقبه قرار است آنها را به صورت عملی در زندگی شما پیاده سازند.

 

اپلیکیشن آرامش

 

دیگر نگران استرس های ناشی از تعمیر موبایل خود نباشید. Calm یک نرم افزار موبایلی مراقبه و کسب آرامش روحی است که در سال 2017 برای سیستم عامل iOS توسط اپل معرفی و روانه بازار شد. البته نسخه اندروید این نرم افزار نیز در حال حاضر موجود است. فضای این نرم افزار مملوء از تصاویر زیبا و آرامش بخشی از طبیعت و مناظر زیبا و بکر جهان است و دوره های مراقبه و مدیتیشن زیادی در آن گنجانده شده است. بیش از 100 دوره مدیتیشن که می تواند نرم افزار Calm را تبدیل به یک نرم افزار موبایلی مراقبه قدرتمند و کامل برای کاربران اپل نماید.

متدهای مختلف مراقبه و مدیتیشن در دوره های مختلف مانند دوره 7 روز آرامش ( که مقدمه ای بر مدیتیشن است.) تا یادگیری در سطوح بالاتر و حتی در سطح دانشگاهی که همگی برای ارتقاء حداکثری آرامش ذهنی در آن تعبیه شده اند. ورود به این نرم افزار موبایلی مدیتیشن می تواند زندگی شما را کاملاً متحول سازد. هیچ پیش نیازی برای این دوره ها تعریف نشده و در هر سطحی از دانش آموزی تا دانشگاه این امکان برای کاربر وجود خواهد داشت تا خود را به دریابی پر عمق مدیتیشن در نرم افزار موبایلی مدیتیشن Calm بسپارد.

مطلب مرتبط  اخبار تکنولوژی – پنتاگون دسترسی به TikTok را برای کارکنان خود مسدود نمود.

در این نرم افزارهای داستان های زیبا برای به خواب رفتن گنجانده شده تا حتی برای درمان برخی بیماری های فکری و ذهنی و خواب نامناسب نیز بتوان از آن استفاده کرد.

شنیدن نظرات کاربران درباره نرم افزار موبایلی مدیتیشن Calm کاملاً شگفت انگیز می باشد. در یکی از یادداشت ها داریم که: “من همیشه با استفاده زا این نرم افزار موبایلی مراقبه می کنم، صحنه ها و تصاویر در آن بسیار زیبا هستند و روش های مختلفی برای مراقبه در آن وجود دارد. برخلاف بسیاری از نرم افزارهای موبایلی مراقبه، Calm کاملاً سازمان یافته و منظم است. من در زندگی روزمره خود نیز تفاوت هایی را پس از روبرو شدن با این نرم افزار مشاهده می نمایم. کمتر عصبی می شود و آرامش بیشتری در زندگی فردی خود دارم. “

یا دیگری می نویسد: بعد از استفاده از نرم افزار موبایلی مراقبه Calm چرخه خواب من بسیار بهتر شده و من در طول روز با استفاده از این برنامه فعال تر و آرام تر هستم و به راحتی از لحاظ بدنی و روحی خسته نمی شوم.”

نسخه اندروید  و iOS نرم افزار موبایلی مراقبه در حال حاضر موجود بوده و در نسخه های رایگان و پولی ارائه شده است. نرم افزار پولی Calm با پرداخت درون برنامه ای 12.99 دلار در هر ماه و یا 59.99 دلار برای یک سال قابل دسترسی برای کاربران اندرویدی و آیفون می باشد.

 

نرم افزار موبایلی مراقبه  ZenFriend

 

اپلیکیشن آرامش

 

در کنار عبارت هایی مانند آموزش تعمیرات موبایل و یا اندروید که می توانند شما را از دنیای آنها زده نمایند، خبرهای خوبی نیز در این تکنولوژی برای کاربران ورود دارد. اگر از نرم افزارهای با فریم ورک ساده و بدون چالش لذت می برید و خیلی علاقه به شلوغی و پیچیدگی ندارید، نرم افزار موبایلی مراقبه ZenFriend می تواند یک گزینه ایده آل برای شما باشد. در این برنامه موبایلی یک تایمر ارائه شده که صدای آن با نرمی و لطافت خاصی شروع می شود و بعد از ایجاد آرامش به پایان می رسد. یک برنامه مراقبه کامل و گسترده در نرم افزار موبایلی مراقبه ZenFriend قرار داده شده است که قابلیت تنظیم مدت زمان هر جلسه را نیز داشته و کاربر می تواند یادداشت های خود را نیز در آن شخصی سازی نموده و پیگیری نماید. برای جذابیت بیشتر و تاثیر گذاری هر چه بیشتر نرم افزار موبایلی مراقبه ZenFriend چالش هایی نیز با عناوین مختلف در آن تعبیه شده است. اولویت اصلی ZenFriend اتصال کاربر با افراد مراقبه کننده دیگر است که در آن میزان پیشرفت و تجربیات هر فرد با سایرین به اشتراک گذاشته می شود. نسخه پولی این برنامه می تواند تا 10 مراقبه کننده دیگر را به شما متصل نماید.

نظرات کاربران درباره ZenFriend

“کل برنامه ظاهری بسیار آرامش بخش داشته و من عاشق زمینه این برنامه هستم. آهنگ های موزیکال با تعداد زیاد برای من قابل انتخاب بوده که می توانم از آنها لذت ببرم. من چندین سال است که ZenFriend را استفاده می نمایم و در حال حاضر برنامه زندگی خود را با استفاده از این نرم افراز موبایلی هماهنگ می کنم. مراقبه کننده های دیگر نیز کمک های زیادی برای من هستند و در اوایل راه راهنمایی های خوبی برای من داشتند.”

 نرم افزار موبایل مراقبه ZenFriend برای هر  دو دسته سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس بوده و کاربران هر دو این سیستم عامل می توانند با پرداخت درون برنامه 1.16 دلار در ماه و یا 11.70 دلار در سال آن را در اختیار داشته باشند.

نرم افزار موبایلی مراقبه Headspace

 

اپلیکیشن آرامش

 

نرم افزار موبایلی مراقبه Headspace میزبان روش ها و تکنیک های مختلف مراقبه اعم از مقدماتی، غم، بی قراری، خوشبختی و خوشحالی و تعادل روحی و ذهنی است. همچنین دستورالعمل های مختلف برای کنترل ذهن و هدایت آن، مدیریت اضطراب و مدیریت درد برای کاربران فراهم آمده است. جلسات مختلف مدیتیشن در این نرم افزار موبایلی شامل موارد زیادی برای خواب و استراحت و شرایط مختلف روحی فرد است. Headspace برای آن دسته از کاربرانی مناسب است که دوست دارند از تک تک لحظه های حال زندگی خود لذت ببرند.

مطلب مرتبط  اخبار آیفون – بهترین نرم افزارهای موبایلی آیفون

نظرات کاربران درباره Headspace

“من حدود یک ماه است که از برنامه نرم افزار موبایلی مراقبه Headspace استفاده می نمایم. بعد از 4 روز از گذشت استفاده از این نرم افزار حس بسیاری خوبی داشتم و تفاوت های ایجاد شده را در خود شاهد بودم. قرار نیست خود را فریب دهید و یا من قصد جانب داری از این نرم افزار را ندارم. تنها کافی است مقدار اندکی از اوقاتی را که به بطالت در فضای شبکه های اجتماعی می گذرانید را در نرم افزار موبایلی مراقبه Headspace سپری نمایید تا تاثیر آن را در زندگی خود مشاهده نمایید. زندگی روزمره من در حال حاضر با استفاده از نرم افزار Headspace برنامه ریزی شده و بعد از برخاستن از خواب در گام نخست وارد فضای این نرم افزار می شوم. “

سیستم عامل مورد نیاز برای نرم افزار Headspace اندروید و iOS است. نسخه رایگان و پولی آن نیز موجود است که نسخه پولی آن با پرداخت درون برنامه ای 12.99 دلار در ماه و یا 95.88 دلار در سال برای کاربر باز خواهد شد.

نرم افزار موبایلی مراقبه Timeless

 

اپلیکیشن آرامش

 

جالب است که نرم افزار موبایلی مراقبه Timeless از طرف مراقبه کنندگان برای مراقبه شونده بسط داده شده است. دوره های چند جلسه ای مانند دوره 5 صبح باهوش در آن تعبیه شده و در دسترس کاربر خواهد بود. این برنامه بیشتر روی تمرکز  در زندگی افراد منسجم شده و زمان های دقیقی برای خواب، استراحت، تفریح و سایر فعالیت های لازم در زندگی برای او ارائه می شود. امکان تنظیم میزان جلسه نیز در نرم افزار Timeless برقرار می باشد.

نظرات کاربران درباره Timeless

“این یک برنامه کاملاً استثنایی و ایده آل است. طراحی بسیار زیبا  و جذابی داشته و با تصاویری عالی و آرامش بخش بهترین تاثیر را روی زندگی من گذاشته است. من همیشه در حال توصیه استفاده از این برنامه به خانواده و دوستان خود هستم. من تضمین می کنم که هر کسی که از نرم افزار موبایلی مراقبه Timeless استفاده نماید، از آن راضی خواهد بود.

Timeless برای سیستم عامل آیفون توسعه داده شده و نسخه رایگان و پولی آن با پرداخت درون برنامه ای 15.99 دلار در هر ماه و یا 71.99 دلار برای یک سال در دسترس است.

نرم افزار موبایلی مراقبه 10% Happier

 

 

اپلیکیشن آرامش

 

نام این نرم افزار موبایلی برگرفته از یک داستان واقعی است که برای توسعه دهنده آن رخ داده است. وی تصمیم گرفته احساست و تجربیات خود را در مراقبه با استفاده از نرم افزار 10% Happier با سایر مراقبه شوندگان به اشتراک بگذارد. مراقبت ها و دوره های مختلفی در نرم افزار 10% Happier گنجانده شده است که بعد از ثبت نام چند جلسه آشنایی رایگان نیز در آن موجود می باشد.

نظرات کاربران درباره 10% Happier

“استفاده از نرم افزار موبایلی 10% Happier ارتقاء بسیار زیادی در کیفیت زندگی برای من داشته است. انواع روش های مختلف ارائه شده برای مراقبه در این نرم افزار فوق العاده جذاب و آرامش بخش می باشند و گویا من درون این نرم افزار زندگی می‌کنم”

سیستم عامل مورد نیاز برای 10% Happier اندروید و آیفون است و نسخه پولی آن با پرداخت 49.99 دلار برای یک دوره شش ماهه و یا 99.99 دلار برای یک دوره یک ساله فراهم آمده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

۱۱ thoughts on "5 اپلیکیشن مفید برای کمک به مراقبه و آرامش بیشتر در زندگی"

 1. رضا همدانی گفت:

  دست مریضاد استاد

 2. سیدمحمد وکیلی گفت:

  مشاوره کودکان هم دارین

 3. اصغر مهرابی گفت:

  اکانت اینستا هم دارید؟

 4. عبدالله قشقایی گفت:

  خیلی خوشحالم که هستین

 5. ابراهیم کشانی گفت:

  میتونم شماره شما رو داشته باشم؟

 6. محمدجواد عبادی گفت:

  قیمت مشاورتون چقدره؟

 7. علی رضا محمدزاده گفت:

  بسیار گویا و شفاف بیان کردید

 8. رمضان قادری گفت:

  دفتر مرکزیتون کجا قرار داره

 9. میثم مرادخانی گفت:

  جلسه های مشاورتون واقعا تاثیر گذارند

 10. خلیل بابایی گفت:

  مشاوره آنلاین از چه طریقی صورت می گیره؟

 11. مهران هاشمی گفت:

  چرا اینقد کم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
فروشگاه
0 موارد سبد خرید
حساب کاربری من