ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

02177615826

support@mobilesalam.com

چرا مرکز تعمیرات موبایل آنلاین راه گشای مطمئنی است؟

در جستجوی مرکز تعمیرات موبایل بوده و نمی توانید موبایل خود را دست تعمیرکاری سپرده که اطمینان کافی به او ندارید. از زمان تعمیر و هزینه های سر سام آور تعمیرات موبایل نیز کمی نگران هستید؟

پیشنهادی برای شما داریم که می تواند مانع از هدر رفتن زمان و سرمایه شما شود. چرا که با آگاهی داشتن در مورد بهترین مرکز تعمیرات موبایل و همچنین نرخ تعمیر موبایل نه تنها قادرید انتخابی آگاهانه و مقرون به صرفه داشته  بلکه  در وقت و پول خود نیز صرفه جویی نمائید.

مرکز تعمیرات موبایل آنلاین یک غول چراغ جادو برای تعمیر موبایل

اگر زمانی که از یک مرکز تعمیرات موبایل به یک مرکز دیگر مراجعه کرده و نهایتاً با صرف هزینه های گزاف و از دست دادن زمان طولانی نتیجه مطلوب عاید شما نشده باشد، کلافه می شوید. زیرا ممکن است موبایل به طور صحیح تعمیر نشده و یا به دلیل قیمت بالای درخواستی از  تعمیر موبایل صرف نظر کنید.

  به شما حق می دهیم کلافه باشید. مرکز تعمیرات موبایل آمده تا هزارتوی مسیر تعمیر گوشی را به یک معمای ساده تبدیل کند.

مرکز موبایل سلام می تواند به محض خراب شدن گوشی با یک ثبت درخواست در خدمت باشد. کافی است با یک ثبت نام ساده و درخواست ثبت موبایل معیوب از میزان هزینه و زمان تعمیر آگاهی یافته و گوشی خود را به دست ماهرترین و با تجربه ترین کارشناسان حوزه موبایل بسپارید. مرکز تعمیرات موبایل به صورت تخصصی معما حل کن گوشی های معیوب شما می باشد.

چگونه به مرکز تعمیرات موبایل اطمینان کنیم؟

اطمینان سخت است؟ ما به شما راهکارهایی ارائه می دهیم که با اعتماد کافی به سراغ مرکز تعمیرات موبایل بروید.

 1. برندهای معتبر مرکز تعمیرات موبایل برای ثبات جایگاه خود، همیشه از بهترین خدمات برای رضایت مشتری بهره می برند.
 2. تخمین قیمت آنلاین پیش از تحویل موبایل، نکته مهمی است که می تواند یک برگ برنده بزرگ برای شما باشد.
 3. تخمین زمان تعمیر موبایل آنلاین نیز می تواند اعتماد شما را نسبت به مرکز تعمیرات موبایل و تبلت چندین برابر کند.
 4. قیمت منصفانه از دیگر نقاط قوت مرکز تعمیرات موبایل معتبر است.
 5. مشاوره گرفتن در مورد موبایل را می توان به عنوان هدیه ای بزرگ در نظر گرفت که موبایل سلام ارائه می دهد.

بهره گیری از تعمیرکاران حرفه ای موبایل، اعتماد شما را کامل جلب می کند.

 

مرکز تعمیرات موبایل آنلاین

 

وقت تعمیر موبایل ندارید؟

مرکز تعمیرات موبایل آنلاین برای کاهش هزینه و زمان تعمیر گوشی خراب به روی کار آمده است. کافی است با چند کلیک ساده و سپری شدن مدت زمان کوتاهی موبایل خود را مثل روز اول تحویل بگیرید. پیشرفت تکنولوژی و دنیای اینترنتی برای تسهیل امور در حال خدمت رسانی به کاربران بوده پس بهتر است از خدمات بی منت این دنیای صفر و یکی بهره مند شوید. افراد بسیاری از طریق موبایل مشغول به کار بوده و ثانیه ای تأخیر آن ها را بسیار عقب کشانده پس ثانیه ها در مرکز تعمیرات موبایل ارزش گذاری شده و غنیمت شمرده می شوند.

خرابی موبایل غصه ندارد بلکه راه حل دارد.

آیا مرکز تعمیرات موبایل آنلاین راه حل است؟! بله!

موبایل خراب شده و شما سرگردان از خرابی موبایل، آخر دنیا را حس می کنید؟ چرا سردرگم هستید یا به اصلاح ” چرا لقمه را دور سر خود می پیچانید؟! ” زمانی که شما می توانید موبایل را در کمترین زمان و در راحت ترین حالت به دست تعمیرکاران حرفه ای موبایل بسپارید دیگر وقت تلف کردن و غصه خوردن بی معناست! مرکز تعمیرات موبایل سلام، در اسرع وقت با یک کلیک، موبایل معیوب را تحویل گرفته و سپس صحیح و سالم ارائه می دهد. پس مطمئن باشید که مرکز تعمیر موبایل آنلاین راهکار حرفه ای و قابل اعتماد است.

مرکز تعمیرات موبایل از اساتید با تجربه بهره می برد. تعمیرکار موبایل قادرست در کسری از ثانیه، سخت ترین خرابی موبایل را تعمیر کند. از قدیم گفته اند ” کار را به کاردان بسپارید” تعمیرکاران حرفه ای موبایل با تجربه چندساله آموزش های حرفه ای را پشت سر گذاشته و آموزش تعمیرات موبایل را نیز برای افراد مبتدی ارائه می دهند. پس زمانی که شما مرکز تعمیرات موبایل را انتخاب می کنید در واقع از تجربیات یک تیم حرفه ای که در یک مرکز جمع شده اند بهره می برید.

گارانتی تعمیر موبایل می خواهید؟

مرکز تعمیرات موبایل گارانتی معتبر ارائه می دهد. شاید برای شما پیش آمده باشد که موبایل را به دست تعمیرکاری سپرده و سپس ناراضی از عملکرد گوشی، به وی مراجعه کرده و با پرداخت هزینه مجدد و کمی هم تخریب اعصاب! گوشی را دوباره به دست تیغ جراحی فرستاده اید. علت این دوباره کاری ها چیست؟ چرا یک بار برای همیشه خرابی موبایل را به طور اصولی تعمیر نکرده تا از عوارض بعد جلوگیری کنید؟! مرکز تعمیرات موبایل گارانتی تعمیر موبایل ارائه داده که هم تضمین اصالت قطعات بوده و هم تضمین عملکرد تعمیرکار. چه چیزی بهتر از این؟

مطلب مرتبط  تعمیرات موبایل سامسونگ | آشنایی با تاچ ال سی دی موبایل سامسونگ

تیم تعمیرکاران حرفه ای موبایل و یا تعمیر کار حرفه ای موبایل؟!

آیا می دانستید که مرکز تعمیرات موبایل سلام از گروه کوچکی تشکیل نشده است؟ بلکه از یک تیم حرفه ای آموزش دیده برای تعمیر موبایل برندهای مختلف مثل سامسونگ، اپل، ، هواوی بهره می برد. متخصصان نرم افزاری و سخت افزاری آموزش دیده در مدت زمان کوتاهی موبایل معیوب شما را سالم تحویل داده و گارانتی تعمیر موبایل را نیز ضمیمه کرده تا هر لحظه و هر ثانیه که شما قصد پیگیری داشتید، بتوانید درخواست خود را اعمال کنید. خدمات مرکز تعمیرات موبایل سلام به این موارد ختم نمی شود.

اجداد قطعات موبایل از کجا هستند؟!

مرکز تعمیرات موبایل سلام قطعه را از کشور سازنده وارد کرده و برای محصولات شما به کار می گیرد. اگر تعمیرکاران از قطعات اصلی و اورجینال استفاده کنند و تخصص کافی در حوزه تعمیرات موبایل را داشته باشند موبایل معیوب شما از روز اول هم بهتر عمل خواهد کرد؛ اما اگر قطعات فیک به کار برده شود، همان بهتر که موبایل تعمیر نشود!

 تضمین اصالت قطعه را باید مطمئن شوید. موبایل سلام که یکی از به نام ترین مرکز تعمیرات موبایل معتبر می باشد وارد کننده قطعات اورجینال موبایل است. پس اطمینان از اصل بودن قطعه استفاده شده را تضمین می کنیم. دیگر خبری از قطعات چینی بی کیفیت نیست! چون برای خود باکیفیت ترین ها را خواهانیم شما نیز از این قاعده مستثنا نخواهید بود.

برای تضمین اینکه این امر فقط ادعا نیست به شما می گوییم: اگر شما از عملکرد ما مأیوس شوید ما نیز جایگاهی نخواهیم داشت.

برای کسب جایگاه خوب «باید و حتماً» صادق باشیم و عملگرا.

ارائه گوشی زاپاس به مشتری در زمان تعمیر موبایل

زمانی که گوشی در دستان شما نیست حس کلافگی دارید؟ نگران نباشید مرکز تعمیرات موبایل در صورت نیاز شما، گوشی زاپاس ارائه می دهد تا لحظه ای از دنیای گسترده تکنولوژی عقب نمانید.

پس همه ابعاد راحتی را برای شما خواستاریم تا شما اطمینان و اعتماد کافی به مرکز تعمیرات موبایل را داشته باشید. زمانی که خدمات نوین را در تعمیرات موبایل شبانه روزی مشاهده می کنید دیگر از خدمات معجزه گر این مراکز چشم پوشی نخواهید کرد.

گوشی زاپاس در زمان تعمیر موبایل تنها از کوچکترین خدمات ما به شما مشتریان عزیزان است.

گوشی من الان کجاست؟ مرکز تعمیرات موبایل آنلاین به شما پاسخ می دهد.

دیگر مثل سابق نیاز نیست تا ساعت های زیادی را صرف پیگیری موبایل خود کنید و یا از احوالات موبایل مریض خود خبر دار شوید! چرا که می توانید با کمک تایم لاین مراحل تعمیر گوشی خود را مشاهده نمایید. با خیالی آسوده به کار خود مشغول شده و گوشی خود را از راه دور بازرسی کنید. مشاهده فرمودید که خدمات نوین مرکز تعمیرات موبایل تمام نشدنی است.

هزینه انجام تعمیرات گوشی نه فقط منصفانه بلکه کاملا رقابتی است.

مرکز تعمیرات موبایل سلام این ادعا را دارد که هزینه هایی که در زمان ثبت درخواست به مشتریان اعلام می شود بر اساس قیمت قطعات مورد استفاده برای تعمیر گوشی بوده و کاملا منصفانه و رقابتی است. با یک بار دیدن این قیمت ها مشتری دائمی این مرکز معتبر تعمیرات موبایل خواهید شد. تعمیرات تخصصی موبایل هزینه های مختلفی دارد که شما را سردرگم می کند اما همان طور که بیا ن کردیم این هزینه در مرکز تعمیرات موبایل از قبل تعیین شده و شما این امکان را دارید که از قبل این قیمت را با سایر مراکز معتبر ارائه دهنده خدمات تعمیر موبایل مقایسه کنید.

 

مرکز تعمیرات موبایل آنلاین

 

وظیفه شما فقط ثبت خرابی موبایل است.

مرکز تعمیرات موبایل تمام حواس خود را به کار گرفته تا ثانیه ای از وقت شما را هدر ندهد. زمانی که درخواست ثبت و تعمیر موبایل را به انجام رساندید از آن پس ما تمام نیرو و وقت خود را به کار بسته تا موبایل شما را تعمیر کرده و با قطعاتی مطمئن به دست شما برسانیم. پیک رایگان موبایل و یا تبلت معیوب شما را تحویل گرفته و صحیح و سالم به شما بازمی گرداند.

 مسلماً موبایل سلام برای گوشی های هوشمند شما دایه ای مهربان تر از مادر خواهد بود زیرا تعمیرکاران متخصص موبایل آچار به دست منتظر رفع نقص موبایل شما بوده تا با همکاری هم بهترین خدمات را برای موبایل مریض انجام دهند.

مطلب مرتبط  تعمیرات تخصصی موبایل آنلاین قدمی به قرن جدید

بازخورد نظرات مشتریان راهی برای حصول اطمینان

اگر از دوستان و آشنایان خود سؤال کنید که بهترین مرکز تعمیرات موبایل را به شما معرفی کنند که به طور همه جانبه در کار خود زبده بوده و اصالت قطعات را نیز تضمین کند، ممکن است با کمی مکث از جانب آنان روبه‌رو شوید و یا شاید هم انبوهی از آدرس های مختلف را شنیدار باشید! به کدام می توان اطمینان کرد؟ کدام مرکز تعمیرات موبایل مجوز دارد؟ کدام مغازه تعمیر گوشی به شما اصالت کالا را ارائه خواهد داد و هزاران سؤال دیگر که باید از تک تک مراکز جویا شوید. بهینه نیست که سؤالات خود را در کامنت های مشتریان بیابید؟ بازخوردهای مثبت و منفی که در قسمت کامنت ها ثبت می شود و مطالعه نظرات کاربران شما را از سردرگمی و از این مغازه به آن مغازه رفتن رها می سازد.

شعار مرکز تعمیرات موبایل سلام رضایت مشتری است.

با اما و اگر کردن نه موبایل شما صحیح کار کرده و نه زمانی که برای تعمیرات موبایل صرف کرده اید باز می گردد. پس با آگاهی و کسب اطلاعات قادرید تمام امور مربوط به تعمیر گوشی موبایل را به دست زبده ترین تعمیرکاران مرکز تعمیرات موبایل بسپارید. این بار ما شرط و شروط نمی گذاریم، بلکه شرایط را مشتریان تعیین کرده و ما گوش جان سپرده و به تک تک آنان عمل می کنیم. دنیای کنونی تجارت بر اصل مشتری مداری می باشد اگر بتوان رضایت و خواسته مشتری را عملی نمود پس یعنی موفقیت کار حتمی است.

در فضای مجازی و در خود سایت موبایل سلام به راحتی می توان از کیفیت کار و نحوه پیگیری مرکز تعمیرات موبایل آگاه شد، کافی است با چند کلیک از نحوه عملکرد کارشناسان، مشاوران، تیم پیگیری خبردار شوید.

آموزش تعمیرات موبایل را غافل نشده ایم.

زمانی که در حال گشت و گذار در اینترنت هستید گاهی تمایل دارید در مورد ترفندها و یا آموزش تعمیرات موبایل بخوانید تا موبایل خود را بهتر بشناسید. دانستن ترفندهای خاص موبایل و یا آموزش تعمیر موبایل را می توان به رایگان از مرکز تعمیرات موبایل بهره مند شد؛ زیرا همان طور که بیان کردیم هدف ما کسب رضایت شماست، حال به هر طریقی که شما خواهان آن باشید.

از ترفندهای نرم افزاری و آموزش تعمیر موبایل که در بالاترین کیفیت برای شما جمع آوری و ارائه شده است برای افزایش سطح یادگیری خود سود ببرید.

مدعی بهترین مرکز تعمیرات موبایل کیست؟

ادعاهای دروغین و کاذب در مورد هر موضوعی ممکن است برای مدتی سرپا بماند و این مورد در زمینه مرکز تعمیرات موبایل نیز صادق است، اما اصل مشتری مداری این است که مشتری باید رضایت تمام از خدمات ارائه شده داشته باشد نه این که مشتریان فریب بخورند. زمانی که شما موبایلی با الی سی دی شکسته و یا باتری خراب را به دست تعمیرکار داده انتظار دارید بهترین قطعه را برای موبایل جایگذاری کند نه این که به اسم اورجینال بودن، شما را فریب داده و یا خرابی موبایلی که به راحتی قابل تعمیر است را آنقدر سخت و پیچیده کند که گویی شاخ غول شکسته است. پس کسی که مدعی معتبر ترین و بهترین مرکز تعمیرات موبایل است باید نه با حرف بلکه در عمل نیز این امر را استنباط کند.

از زبان مشتریان می توان صدق ادعا را اثبات کرد.

مرکز تعمیرات موبایل آنلاین چه سودمندی برای شما دارد؟

 1. موبایل خراب خود را به دست زبده ترین متخصصان می سپارید.
 2. شما از آموزش تعمیرات موبایل می توانید به رایگان بهره ببرید.
 3. مقرون به صرفه و منصفانه ترین هزینه تعمیرات موبایل را شاهد خواهید بود.
 4. موبایل سلام قطعات اصلی و اورجینالی که در مسیر درست به کشور وارد شده را استفاده می نماید.
 5. زمان بسیار اندکی را صرف انتظار تعمیر موبایل خواهید داشت.
 6. گوشی زاپاس در صورت درخواست مشتری ارائه خواهد شد.
 7. ضمانت تعمیر موبایل به مشتری ارائه می شود.
 8. تیم مشاوره و پیگیری مرکز تعمیرات موبایل، بازخورد های شما را ثبت و مدیریت می کند.
 9. تیم موبایل سلام از زمان درخواست ثبت تعمیر تا لحظه ای که شما ما را از یاد بسپارید، آماده خدمت رسانی است.
 10.  عدم نگرانی در مورد از دست رفتن اطلاعات و یا سوء استفاده از اطلاعات شخصی

آخر خط

ما ادعا نمی کنیم که همه چیز تمام هستیم اما سعی بر این داریم که هم راستا با پیشرفت خواسته ها و نیازهای مشتریان، بهترین در نوع خود باشیم. مرکز تعمیرات موبایل سلام، سلامتی موبایل را تضمین می کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

۱۱ thoughts on "چرا مرکز تعمیرات موبایل آنلاین راه گشای مطمئنی است؟"

 1. اصغر همدانی گفت:

  چطوری می تونم باهاتون ارتباط بر قرار کنم

 2. امید فتحی گفت:

  مطلب به درد بخوری بود

 3. عیسی فاطمی گفت:

  بازم درمورد این موضع مطلب بزارین

 4. رضا رضوانی گفت:

  ایولا

 5. نادر جنتی گفت:

  کانال تلگرامی هم دارید ؟

 6. رسول جمشیدی گفت:

  میتونیم توی سایت شما مطلب بنویسیم؟

 7. میثم نهاوندی گفت:

  مشاورینتون قابل اعتمادن؟

 8. محمد کریمی گفت:

  سلام عالی بود

 9. شهرام صادقی گفت:

  خیلی سایت خوبی دارین

 10. میثم بهاور گفت:

  سایتتون محشرههههه

 11. رمضان کرمی گفت:

  دست مریضاد استاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
فروشگاه
0 موارد سبد خرید
حساب کاربری من