معرفی نرم افزار | معرفی افزونه های اتصال وردپرس به تلگرام

 یکی از قابلیت های جذابی که کاربران در ریت محتوای وردپرس در سایت های اینترنتی می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند امکان اتصال این سیستم به تلگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی است.  به صورت کلی کاربران محتوای کاربردی خود را برای همه مشتریان خود چه در اینستاگرام چه در تلگرام و چه در سایت اینترنتی به اشتراک گذاشته و همه آنها را در این محتوا سهیم می کنند.  البته مشکل اینجاست که انتشار یک محتوا در همه شبکه های اجتماعی برای کاربران می تواند بسیار وقت گیر بوده و انرژی و سرمایه زیادی را نیاز داشته باشد.   برای هرکدام از شبکه‌های اجتماعی خود یک نفر را به عنوان مدیر شبکه اجتماعی در نظر بگیرید این موضوع می‌تواند نیاز به هزینه زیادی برای شما داشته باشد.  از این رو در این مقاله قصد داریم شما را با برخی از افزونه های بسیار جذاب برای اتصال وردپرس به تلگرام آشنا کنیم.

 افزونه ها به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده است تا به وسیله آن ها بتوانید به صورت خودکار تمام پست هایی که در وردپرس به انتشار در می آورید را در تلگرام و حتی سایر شبکه‌های اجتماعی با کاربران خود به اشتراک بگذارید. آشنایی با ترفندهای تلگرام و همچنین استفاده از قابلیت های این شبکه اجتماعی در سایت‌های اینترنتی باعث می شود تا هم سایت شما حرفه ای تر دیده شود و هم قابلیت های بیشتری به سایت خود افزوده باشید.

در ادامه با موبایل سلام همراه بمانید.

افزونه  تلگرام برای وردپرس Telegram for WordPress

 یکی از بهترین و محبوب ترین افزونه های مخصوص برای وردپرس که می توان به وسیله آن سایت اینترنتی را به کانال تلگرام متصل کرد افزونه تلگرام برای وردپرس است.  این افزونه به دلیل مزیت ها و کاربردهای که دارد تبدیل به اولویت اول بسیاری از کاربران شده است که قصد دارند صفحه تلگرام خود را در سایت اینترنتی خود نیز داشته باشند.  البته کاربران باید در نظر داشته باشند که نباید افزونه های اتصال تلگرام به وردپرس را با آیکون های تلگرام در سایت اشتباه بگیرند. این افزونه قابیلت های جذابی برای کاربران ایجاد می نماید.

در این افزونه می توانید قابلیت های زیر را در دسترس داشته باشید:

 با استفاده از این نرم افزار می توانید تمام ایمیل های اطلاع رسانی را از طریق تلگرام به تمام مدیر ها و اپراتورهای سایت بفرستید.

 این افزونه تلگرام را به وردپرس شما اضافه می نماید.

پست هایی که در وردپرس  آن ها را بارگذاری می نمایید می توانید از طریق این افزونه در تلگرام خود نیز داشته باشید.

 حتی امکان ارسال خودکار پیام های وردپرس را نیز در کانال تلگرام خود خواهید داشت.

 امکان بازیابی رمز عبور کاربران در سایت از طریق تلگرام نیز برای آنها وجود خواهد داشت.

 وقتی دیدگاهی در سایت شما ثبت می شود این افزونه از طریق ارسال پیام در تلگرام شما را آگاه می سازد.

 با استفاده از این افزونه می توانید  تمام فایل هایی که در وردپرس ذخیره می کنید را در کانال تلگرام خود نیز داشته باشید.

 افزونه تلگرام وردپرس WP Telegram

 یکی دیگر از افسانه های جذاب که می توانید از آن برای اتصال تلگرام خود به وردپرس استفاده نمایید این افزونه است.  این افزونه نیز یکی از افزونه های محبوب و پرکاربرد ای شود که در حال حاضر بیش از ۱۰ هزار نسخه از این افزونه در وردپرس به صورت نصب فعال وجود دارد.  کاربران ایرانی هم علاقه زیادی به این افزونه داشته و بیشتر سایت های وردپرس ایرانی از این افزونه برای اتصال وردپرس به تلگرام استفاده می نمایند. مزیت ها و کاربردهای بسیار زیادی هم برای این افزونه قابل تصور است که کاربران می‌توانند به راحتی از آنها در هنگام کار با وردپرس استفاده نموده و یک پکیج عالی را برای سایت خود ایجاد کنند.  مهمترین مزیت ها و کاربردهای این افزونه تلگرام وردپرس به شرح زیر است:

مطلب مرتبط  ترفندهای تلگرام – ساخت پوشه در تلگرام در نسخه جدید

 این افزونه تلگرام وردپرس به صورت دائمی و منظم در حال به روز رسانی بوده و دائماً گزینه های جدیدی به آن اضافه می‌شود که می‌توان از آن‌ها برای مقاصد مختلف در وردپرس و تلگرام استفاده کرد.

 به دلیل به روز رسانی منظم این افزونه امکان اتصال جدیدترین نسخه های تلگرام و وردپرس از طریق این افزونه وجود خواهد داشت.

با نصب این افزونه بر روی وردپرس خود می توانید آیکون تلگرام را در سایت اینترنتی خود داشته باشید.

 پست هایی که در وردپرس آپلود میکنید با استفاده از این افزونه به صورت خودکار به تلگرام انتقال یافته و از این طریق می توانید پست های مربوطه را در کانال تلگرام خود نیز برای کاربران به نمایش بگذارید.

 امکان ارسال خودکار پست ها نیز با استفاده از این افزونه به کانال تلگرام وجود دارد.  کاربران می توانند با فعال کردن تنظیمات خودکار به راحتی از این امکان این افزونه برای وردپرس خود استفاده نمایند.

 هم چنین این افزونه این امکان را نیز برای کاربران فراهم می‌آورد تا زمانبندی پست های خود بتوانند در زمان مشخص و در ساعت از پیش تعیین شده اقدام به پست کردن محتوای مورد نظر خود نمایند.  این قابلیت یکی از جذابیت های اصلی این افسانه محسوب می‌شود که باعث شده کاربران بسیار زیادی اقدام به استفاده از آن نمایند.

 یکی دیگر از مزیت های جذاب و شگفت انگیز این افزونه برای کاربران در این است که می‌توانند تصاویری که در سایت خود به اشتراک می‌گذارند را با آپشن های از پیش تعیین شده در تلگرام بارگذاری کنند. این قابلیت را در کمتر افزونه‌ای می‌توان یافت.  در حالی که افزونه تلگرام وردپرس این امکان را برای شما فراهم آورده است.

 البته در صورت نیاز میتوانید عکسهای حذف شده در وردپرس خود را بدون کفش نیز در تلگرام خود بارگذاری کرده و از این طریق نیز تصاویر خود را به کاربران خود در تلگرام به اشتراک بگذارید.

 

 افزونه اتصال وردپرس به تلگرام

 

افزونه کانال و ربات تلگرام وردپرس Telegram Bot & Channel

یکی دیگر از افسانه های بسیار جذاب و عالی که میتوانید از آن برای اتصال وردپرس به تلگرام استفاده نمایید افزونه کانال و ربات تلگرام است.  این افزونه را به راحتی می توانید دانلود کرده و تنها با چند کلیک ساده در وردپرس خود نصب و فعال نمایید.  استفاده از این افزونه برای کاربران رایگان است و امکانات بسیار خاص و ویژه ای که در آن وجود دارد را به راحتی می توانید در وردپرس استفاده نمایید.  بسیاری از جذابیت ها و مزیت هایی که در باره افزونه های قبلی برای اتصال تلگرام به وردپرس برشمردیم را میتوانید در این افزونه نیز در دسترس داشته باشید.  یکی از جذابیت های اصلی و قابلیت های ویژه ای که در افزونه ربات و کانال تلگرام وردپرس می توانید به آن دسترسی داشته باشید این است که،  این افزونه این شرایط را برای شما فراهم می آورد تا بتوانید پست های خود را در وردپرس هم در کانال تلگرام خود و هم به صورت جداگانه برای کاربران خود در تلگرام ارسال نمایید.  در واقع اگر متن و یا پیامی دارد که تمایل دارید تمام کاربران به شما از آن مطلع شوند می توانید با استفاده از این افزونه این پیام را به کانال شخصی تمام کاربران خود ارسال نموده و آنها را از شرایط موجود مطالعه نمایید.  همچنین می توانید مذکور را در کانال تلگرام خود نیز  با کاربران خود به اشتراک بگذارید.

مطلب مرتبط  ترفند های تلگرام | عواقب استفاده از نرم افزارهای جعلی تلگرام برای کاربران

 عملکرد این افزونه در واقع به این صورت است که شما با نصب آن در وردپرس یک ربات تلگرام را در وردپرس خود خواهید داشت.  برنامه نویسی این افزونه به گونه ای بوده است که شما بتوانید این ربات را به جای نصب و استفاده در تلگرام در وردپرس نصب و از آن استفاده نمایید. همین باعث شده تا بسیاری از کاربران این افزونه را دانلود و نصب کرده و از آن برای پیشبرد اهداف خود استفاده نمایند.

 افزونه تلگرام وردپرس مدیریت کانال Telegram Channel Administrator

یکی دیگر از گزینه های بسیار پرکاربرد و با قابلیت های بسیار زیاد که کاربران می‌توانند از آن در وردپرس استفاده نمایند این افزونه مدیریت کانال است. خود وردپرس نیز این افزونه را در مخزن خود به ثبت رسانده و کاربرانی که به دنبال نصب افزونه های کاربردی وردپرس هستند معمولاً از این افزونه برای مدیریت کانال تلگرام خود در وردپرس استفاده می نماییم.   با اینکه زمان زیادی از ارائه این افزونه نمی گذرد اما در همین مدت کوتاه تعداد کاربران بسیار زیادی آن را نصب کرده و در حال استفاده از آن هستند.  همچنین کاربرانی که از این افزونه استفاده می‌کنند به آن در مجموع نمره 5/4 از 5 را داده‌اند.

افزونه AUS Telegram Channel

 یکی دیگر از کاربران وردپرس از آن برای اتصال وردپرس خود به تلگرام استفاده می‌کنند این افزونه است.  قابلیت های جذاب و ویژگی های این استاندارد نیز باعث شده تا آن را نیز به عنوان یکی از محبوب ترین افزونه های اتصال تلگرام به وردپرس بدانیم.

 

 افزونه اتصال وردپرس به تلگرام

 

افزونه Social Networks Auto-Poster

این  افزونه یک افزونه کلی برای وردپرس است. با استفاده از قابلیت های این افزونه می توانید پست های منتشر شده در وردپرس را در همه شبکه های اجتماعی نیز به صورت خودکار توسط نموده و از این امکان استفاده کنید تا هم در وقت خود صرفه جویی کرده و هم موضوعات مورد علاقه خود را در اختیار همه کاربران خود در شبکه‌های اجتماعی قرار دهید.  البته قابلیت های این افزونه نسبت به افزونه هایی که در بندهای قبلی  به آنها اشاره کردیم کمتر است اما با این حال همین یک قابلیت باعث شده تا بسیاری از کاربران اقدام به نصب این نرم افزار در وردپرس نموده و مطالب منتشر شده در وردپرس را در شبکه های اجتماعی خود نیز با کاربران خود به اشتراک بگذارند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

۱۱ پاسخ

  1. میتونم شماره شما رو داشته باشم؟

  2. لطفا آدرستون رو برای بنده ارسال کنین

  3. چطوری میتونیم از آخرین مطالبتون باخبر بشیم

  4. من مشاوره برای رابطه می خواستم چجوری باهاتون ارتباط بر قرار کنم

  5. شماره تماستون برای مشاوره تلفنی چنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *