ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

02177615826

support@mobilesalam.com

تعمیرات موبایل سامسونگ این بار تخصصی تر از همیشه

مرور کردن مشخصات سیستم سخت افزاری و نرم افزاری آخرین پرچم دار کمپانی غول آسای سامسونگ به قدری حیرت آور و اعجاب انگیز است که تعمیرات موبایل سامسونگ از این پس باید تبدیل به یک رشته تخصصی در دانشگاه ها و مراکز آموزشی شود. توانایی درک ویژگی های S10+ و S10 بدون دانش آکادمیک کار را برای انجام تعمیرات موبایل سامسونگ کمی سخت خواهد کرد.

سامسونگ در تولید پرچم دار جدید خود نشان داد که هیچ چیزی از رقیب سرسخت آمریکایی خود ندارد. هرچند بسیاری از منتقدان بر این عقیده هستند که سامسونگ ویژگی های ممتاز تولیدات جدید خود را از برخی طراحی های اپل اتخاذ کرده اما اگر این موضوع درست هم باشد باز هم نمی تواند چیزی از ارزش های طراحی بی نظیر سامسونگ برای این تولیدات کم کند. به همان مقدار که پیشرفت ها در تولیدات اسمارت فون های جدید با سرعت بالاتری ادامه دارد، تعمیرات موبایل سامسونگ و اسمارت فون های به روز نیز باید با استفاده از تکنیک های جدید به روز شوند.

فناوری تعمیرات موبایل سامسونگ

گوشی های هوشمند امروزی به قدری پیشرفته و مدرن شده که وجود فناوری هایی که خودکار عیب یابی انجام داده و به خودی خود موبایل را تعمیر کند، امر خیلی غیرطبیعی به نظر نمی رسد. کاربرانی که با ترفندهای کار با موبایل های جدید سامسونگ آشنا بوده این توانایی را خواهند داشت که به راحتی با استفاده از این قابلیت ها در مواقع لازم خودشان گلیم خود را از آب بکشند. البته نگاه به پیشرفت بی نظیری که سامسونگ در سال های اخیر در پرچم داران هر ساله خود داشته انتظاری جز این نیز از آن به بیننده ابلاغ نمی کند.

یک چالش عجیب در تعمیرات موبایل سامسونگ

مرور بند بالا یک چالش بزرگ را به ذهن کسانی که مشغول به انجام تعمیرات موبایل سامسونگ هستند می رساند. البته این نگرانی برای کاربران نیز کمی جدی به نظر می رسد. سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری فوق مدرن و پیشرفته این نوید را برای کاربران خواهد داشت که اسمارت فون غول آسای آنها به این راحتی ها دچار خرابی و ایراد نشده و آنها برای یک زمان طولانی می توانند روی عملکرد گوشی موبایل خود حساب کنند.

وقتی نوبت به تعمیرات موبایل سامسونگ می رسد، چالش اصلی ذهنی تعمیرکاران و کاربران آغاز خواهد شد. قدیمی ها ضرب المثل بسیار شیرینی از خود به یادگار گذاشته اند که نقل آن نمایش احوال این روزهای مراکز تعمیرات موبایل سامسونگ است. «هرچه بگندد نمکش می زنند وای به روزی که بگندد نمک»

اسمارت فونی که به این سادگی ها دچار هیچ عیب و نقصی نمی شود، در زمان نیاز به تعمیر احتمالاً به این آسانی ها تعمیر نخواهد شد و هر کسی از عهده تعمیرات موبایل اپل و سامسونگ برنخواهد آمد. این چالشی است که به آن اشاره کردیم. این نکته طلایی به تنهایی حساسیت های تعمیرات موبایل سامسونگ را به کاربران ابلاغ نموده و لزوم مراجعه به تعمیرکار حرفه ای در این زمینه بیش از پیش احساس می شود.

بیگدار به آب نزنید.

توجه داشته باشید که وقتی صحبت از تعمیرات تخصصی موبایل سامسونگ به میان می آید حرف زدن از دوباره کاری و تکرار به نظر ریسک بسیار بزرگی می رسد. مراجعه به مراکز نامعتبر تعمیرات موبایل سامسونگ شما را برای همیشه از اسمارت فون شاهکار آسیایی دور خواهد کرد؛ بنابراین توصیه اکید داریم که در این باره اصلاً ریسک نکرده و بیگدار به آب نزنید.

همیشه بهترین راه گران ترین راه نیست. استفاده از مراکز ارائه خدمات آنلاین تعمیرات موبایل سامسونگ همه معیارهای لازم برای تبدیل شده به بهترین انتخاب برای این امر را دارد. این مراکز با استفاده از امکاناتی که در اختیار داشته و هزینه های اقتصادی خود بالاترین کیفیت و بهترین قیمت را برای شما به ارمغان خواهند آورد. البته دلایل محکمی برای این ادعا داریم که در ادامه بیشتر با آنها آشنا خواهید شد.

یک پیشنهاد جذاب برای تعیمرات موبایل سامسونگ

احتمالاً بارها و بارها برای انجام تعمیرات موبایل سامسونگ خود به مراکز تعمیرات گوشی موبایل مراجعه کرده و اسمارت فون عزیز خود را برای تعمیر به آنها سپرده اید. هر چند این پروسه به شدت طولانی بوده و ممکن است روزها وقت شما را هدر دهد، اما مهم تر از اتلاف وقت استرسی بوده که بابت عدم اعتماد خود به این مراکز دارید.

مطلب مرتبط  آموزش تعمیرات موبایل سامسونگ | آموزش تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A31

 

تعمیرات موبایل سامسونگ این بار تخصصی تر از همیشه

 

اما اگر شما هم مثل ما خیلی وسواس داشته و موبایل گران قیمت خود را به دست هر کسی برای تعمیر نمی سپارید، یک پیشنهاد بسیار جذاب و هیجان انگیز برای شما داریم. استفاده از مراکز آنلاین تعمیرات موبایل سامسونگ مزیت های بسیار ویژه ای برای کاربران خواهد داشت که شنیدن این قابلیت ها هم می تواند شما را بهت زده نماید.

مرکز آنلاین تعمیرات موبایل سامسونگ دقیقاً چیست؟

سایت های فروشگاهی که مشغول به فروش کالاهای مختلف از طریق اینترنت هستند به عنوان کسب و کارهای اینترنتی یکی از جذابیت های قرن جدید زندگی بشراست. این سایت ها این امکان را برای افراد فراهم آورده تا بتوانند به راحتی و تنها با چند کلیک در منزل خود همه مایحتاج زندگی خود را تأمین کرده و با کمترین صرف وقت بالاترین میزان دسترسی را نیز داشته باشند.

اتفاقاً یکی از مزیت های استفاده از مراکز فروشگاهی و ارائه خدمات آنلاین در قیمت های منصفانه و معقولانه آنها نسبت به فروشنده های خرده پا و سنتی است. فروشنده های سنتی به دلیل ارتباط با واسطه های مختلف،کالاها و خدمات خود را نیز به نسبت با قیمت بیشتری به دست مشتریان رسانده که این افزایش قیمت برای مشتریان متقاضی تعمیرات موبایل سامسونگ اعداد شگفت آوری خواهند بود.

مرکز آنلاین تعمیرات موبایل سامسونگ در واقع یک مرکز تخصصی تعمیر موبایل بوده که همه مراحل ثبت درخواست تعمیرات موبایل سامسونگ تا زمان تحویل موبایل به صاحب آن در آن به صورت آنلاین انجام گرفته و مشتری حتی نیاز به خروج از منزل خود را نیز نخواهد داشت. ایده مرکز آنلاین تعمیرات موبایل سامسونگ در جهان سابقه بسیار طولانی و در ایران نیز چند سالی است که شکل گرفته و در حال خدمت رسانی به متقاضیان این خدمات می باشد.

چگونه با یک مرکز آنلاین تعمیرات موبایل سامسونگ موبایل خود را تعمیر کنیم؟

این مسئله ساده ترین راه حل ممکن را دارد. تعمیرات موبایل سامسونگ با استفادهاز یک مرکز آنلاین ارائه دهنده این خدمات از آب خوردن نیز راحت تر است. شما تنها نیاز به یک ثبت درخواست در سایت این مرکز خواهید داشت. بعد از این همه کارها طبق یک روند کاملاً شفاف برای شما انجام خواهد شد.

بعد از ثبت درخواست بلافاصله تیم حرفه ای تعمیرکاران مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ موبایل سلام اسمارت فون شما را مورد بررسی قرار داده و هزینه و زمان انجام کار را به صورت آنلاین به شما اعلام خواهند کرد. اگر هنوز نمی دانید که دیگر برای پایان کار چه موارد دیگری نیاز است باید خدمت شما عرض کنیم که کار شما در همین نقطه به پایان نرسیده و بقیه روند از طریق کارشناسان و کارمندان موبایل سلام به بهترین نحو ممکن و در سریع ترین زمان برای شما انجام خواهد شد.

اعلام هزینه و زمان آنلاین تعمیرات موبایل سامسونگ! مگر امکان دارد؟

احتمالاً درباره کسانی که چشم بسته می توانند کارهای خود را انجام دهند نمونه هایی را شنیده اید. تعمیرکاران موبایل سلام به قدری در کار خود حرفه ای هستند که با شنیدن اطلاعات بیان شده از جانب متقاضی در کمترین زمان هزینه و زمان لازم برای تعمیرات موبایل سامسونگ را برآورد کرده و به صورت آنلاین و بلافاصله به مشتری اعلام خواهند کرد.

پیشرفت گوشی های همراه در سال های اخیر به قدری زیاد بوده که کسانی که مشغول به انجام تعمیرات موبایل سامسونگ هستند نیز باید همراه با کاربران این گوشی ها، خود را آپدیت کرده و موارد و ترفندهای کار با موبایل های امروزی را سریعاً آموزش دیده و خود را با تکنیک های روز تعمیرات موبایل سامسونگ به روز کنند. این دقیقاً همان اتفاقی است که برای تعمیرکاران حرفه ای موبایل سلام رخ داده و آنها به حدی از توانایی و مهارت در این امر رسیده اند که اعلام هزینه و زمان انجام کار در این مرکز امکان پذیر شده است.

خدمات ویژه موبایل سلام برای تعمیرات موبایل سامسونگ

با گلس ال سی دی موبایل خود که آشنایی دارید. البته در صحبت های عامه معمولاً منظور از گلس ال سی دی به صفحه ای اطلاق می شود که توسط فروشنده موبایل برای محافظت از آن بر روی آن نصب می شود. اما در لغت نامه تخصصی موبایل، گلس ال سی دی صفحه معمولاً شیشه ای است که شرکت سازنده آن را برای محافظت از صفحه نمایش اسمارت فون خود روی آن قرار داده که در سری های جدید سامسونگ این صفحه شیشه ای گلوریا گلس 5 و جدیداً 6 می باشد.

مطلب مرتبط  آموزش تعمیرات سامسونگ – آموزش تعویض و تعمیر برد سامسونگ گلکسی S10+

در مواقعی این گلس شکسته و یا ترک بر می دارد اما به تاچ و ال سی دی موبایل صدمه ای وارد نمی شود. موبایل سلام در یک خدمت جدید در تعمیرات موبایل سامسونگ با حفظ ال سی دی اورجینال شما روی موبایل، تنها این گلس را با یک هزینه بسیار اندک تعویض می نماید.

از جمله سرویس های دیگر موبایل سلام برای تعمیرات موبایل سامسونگ می توان به جایگزین کردن یک موبایل جانشین در هنگام انجام تعمیرات موبایل اصلی متقاضی اشاره کرد. این مرکز مفتخر است که با اعلام نیاز مشتری در محدوده زمانی که برای تعمیر اسمارت فون خود لازم است، یک موبایل برای رفع نیازهای ضروری در اختیار ایشان قرار دهد.

موبایل خود را تعمیر کنید و جایزه بگیرید!

اگر فروشنده موبایل در سطح شهر تهران هستید و مراجعه کنندگان متعددی برای تعمیرات موبایل سامسونگ دارید، یک پیشنهاد شگفت انگیز از طرف موبایل سلام برای شما داریم. این پیشنهاد علاوه بر اینکه کسب و کار شما را پر رونق تر و مشتریان شما را بیشتر خواهد کرد، این قابلیت را دارد تا میزان درآمد شما را نیز از طریق تعمیر موبایل مشتریان افزایش دهد.

اگر تاکنون برای استخدام یک نیروی تعمیرکار خبره برای تعمیرات موبایل سامسونگ، اپل و هوآوی با مشکلاتی روبرو بوده و هر بار نتوانسته اید به این مهم دست پیدا نمایید، خبر خوبی برای شما داریم. شما می توانید با ارائه اسمارت فون های مشتریان خود برای تعمیر به مرکز موبایل سلام برای هر 10 ثبت درخواست یک جایزه نفیس دریافت نمایید. این امر البته برای مشتریان شخصی که نیاز زیادی به تعمیرات موبایل سامسونگ نیز دارند کاملاً صادق است وآنها نیز می توانند از این جایزه استفاده کنند.

آموزش ترفندهای کار با موبایل

گلکسی اس 10 در روز معرفی خود مجهزترین و پیشرفته ترین اسمارت فون تولیدی دست بشر می باشد. سامسونگ برای تولید این مدل از اسمارت فون های سری کهکشانی خود دست به یک شگفتی بزرگ زده است. برای تعریف قابلیت های بی انتهای گلکسی اس 10 همین بس که سامسونگ از 5 لنز برای دوربین عکاسی اصلی و سلفی این ابراسمارت فون استفاده نموده است.

 

تعمیرات تخصصی موبایل سامسونگ

 

تعمیرات موبایل سامسونگ بدون اطلاع از ترفندهای کار با موبایل گلگسی اس 10 تقریباً غیر ممکن است. کاربران این اسمارت فون می توانند آموزش ترفندهای کار با موبایل خود را در وبسایت موبایل سلام دنبال کرده و همیشه خود را از این طریق آپدیت کنند. با این آموزش ها کم کم شما هم در تعمیرات موبایل سامسونگ یک حرفه ای خواهید شد.

جمع بندی

تعمیرات موبایل سامسونگ با توجه به قیمت سرسام آور این اسمارت فون یک دغدغه و شغل بسیار حساس و ظریف است. این اسمارت فون، پیشرفت چشم گیری نسبت به مدل های قبلی سامسونگ داشته و از این جهت حتی کسانی که در تعمیر نمونه های قبلی سامسونگ تبحر داشتند نیز نمی توانند ادعای استاد بودن در تعمیرات موبایل سامسونگ برای پرچم داران جدید این کمپانی داشته باشند.

مرکز آنلاین تعمیرات موبایل سامسونگ موبایل سلام با بهره گیری از تعمیرکاران حرفه ای که آموزش تعمیرات موبایل را در بهترین موسسه ها و مراکز آموزشی جهان دیده و خود نیز در حال حاضر از اساتید آموزش دهندهاین تکنیک ها هستند، آماده است تا بالاترین کیفیت تعمیرات گوشی موبایل را به متقاضیان ارائه دهد. کیفیت بالا، سرعت و قیمت منصفانه در کنار خدمات متنوع اصلی ترین مزیت هایی است که موبایل سلام برای متقاضیان خدمات تعمیر موبایل های هوشمند خواهد داشت.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

۱۱ thoughts on "تعمیرات موبایل سامسونگ این بار تخصصی تر از همیشه"

 1. موسی بخشی گفت:

  خیلی عالی بود

 2. مهدی عابدی گفت:

  مشاوره آنلاین از چه طریقی صورت می گیره؟

 3. کریم وکیلی گفت:

  چقد خوبین شما

 4. قاسم میر گفت:

  لطفا آدرستون رو برای بنده ارسال کنیندکان هم دارین

 5. جعفر موحد گفت:

  شما همیشه امیدوارم کننده صحبت می کنید و این خیلی خوبه

 6. غلامعلی عابدی گفت:

  خیلی خوشحالم که هستین

 7. اصغر جلیلی گفت:

  آدرس دفترتون کجاست

 8. محمود جوادی گفت:

  چه مطلب خوبی

 9. جواد علیپور گفت:

  چطوری می تونم باهاتون ارتباط بر قرار کنم

 10. کاظم فرد گفت:

  محتوا خوبی بود

 11. میلاد وکیلی گفت:

  afarin matlab khobi bood

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
فروشگاه
0 موارد سبد خرید
حساب کاربری من