ترفند های اینستاگرام | ورود به اکسپلور در اینستاگرام

ورود به اکسپلور در اینستاگرام ترفندی است که اگر با آن آشنا بوده و بتوانید از نکات مربوط به آن استفاده کنید می توانید انقلابی در اینستاگرام خود ایجاد کنید. بهتر است بدانید که اگر در پیج شما تنها چند صد یا چند هزار کاربر می توانند پست های شما را مشاهده کرده و از آن استفاده کنند، در اکسپلور این امکان وجود دارد که میلیون ها کاربر پست شما را مشاهده نموده و با شما تعامل برقرار نمایند. چنین چیزی می تواند سریعا پیج شما را ارتقاء داده و کیفیت بالاتری برای شما رقم بزند. در واقع با بالا رفتن تعداد کسانی که می توانند شما را ببینند و تبدیل به مشتری بالقوه شما شوند، این امکان وجود دارد که در مدت زمانی کوتاه بتوانید تعداد کاربران بالفعل خود را چندین برابر نمایید.

در این مقاله قصد داریم تا به بررسی ترفندهای مربوط به ورود به اکسپلور در اینستاگرام بپردازیم. شاید با خود فکر کنید که استفاده از این ترفندهای خیلی برای شما لازم باشد، اما با چند بار استفاده از این ترفندها متوجه خواهید شد که تغییرات عظیمی در پیج شما به وقوع می پیوندد. اول از همه باید این نکته را در نظر بگیرید که اکثر کاربران به دنبال استفاده از راه هایی هستند که به نوعی بتوانند پست ها و استوری های خود را به اکسپلور اینستاگرام برسانند. کسانی که چند بار این اتفاق را تجربه کرده باشند به خوبی به اهمیت آن پی برده و با آن آشنا هستند. در ادامه با ترفندهای ورود به اکسپلور در اینستاگرام در خدمت شما خواهیم بود.

در ادامه با موبایل سلام همراه بمانید.

اکسپلور اینستاگرام چیست؟

کاربرانی که با این قابلیت اینستاگرام آشنا نیستند و هنوز به این ویژگی اینستاگرام پی نبرده اند، بهتر است حتما در این مقاله با ما همراه باشند. زیرا عدم آشنایی با این قابلیت و ترفندهای ورود به اکسپلور در اینستاگرام می تواند آسیب های زیادی برای شما به دنبال داشته باشد. در اینستاگرام خود اگر روی آیکون ذره بین کلیک کنید، وارد قسمتی می شوید که پست ها و استوری هایی در آنجا به نمایش در می آیند که هیچ کدام از آنها جزء صفحاتی نیستند که شما آنها را فالو داشته باشید. اینکه چه پست ها و چه پیج هایی برای شما به نمایش در می آیند سوالی است که در این مقاله قصد بررسی آن را نداریم. اما به صورت خلاصه وار می توان گفت که الگوریتم های اینستاگرام بر اساس جستجوها، لایک ها، کامنت ها و علایق شما این صفحات را برای شما مناسب می بینند و آن ها را به شما نشان می دهند. البته بعضا ممکن است تحلیل های انجام شده توسط این نرم افزار اشتباه بوده و برخی از پست ها هیچ ربطی هم به علایق شما نداشته باشد. با این حال درصد بالایی از این پست ها از این طریق انتخاب شده اند.

امام مسئله مهم تر از این پرسش این است که شما چطور وارد این قسمت از اینستاگرام برای سایر کاربران شوید. همانطور که در قسمت اکسپلور تجربه می نمایید ممکن است یک پست حتی بعد از چند روز نیز برای نمایش انتخاب شود. این مهم می تواند شما را به پیج های جدید کشانده و شما را تبدیل به یک فالوور جدید برای آنها نماید. دقیقا همین اتفاق ممکن است برای پیج شخصی شما نیز رخ داده و پیج شما را هم صاحب کاربران زیادی کند. برای ورود به اکسپلور در اینستاگرام بایستی با ترفندهای آن آشنا باشید. ترفندهایی که هر چند دانستن آنها ساده بوده و تنها تا چند دقیقه دیگر بعد از مطالعه این مقاله به آنها دست یابی خواهید داشت، اما ممکن است اجرایی کردن آنها کمی سخت باشد. با این حال بهتر است اهداف خود را در این نرم افزار برای ورود به اکسپلور در اینستاگرام منطبق بر این اصول و الگوریتم ها پیاده سازی نمایید.

مطلب مرتبط  ترفندهای اینستاگرام | معرفی جالب ترین نرم افزارهای iOS

 

 

چرا ورود به اکسپلور در اینستاگرام مهم است؟

شاید سوال اصلی و اول شما این باشد که ورود به اکسپلور در اینستاگرام چه اهمیتی دارد؟ ورود به اکسپلور در اینستاگرام از چند جهت اهمیت زیادی دارد. در درجه اول شما باید هدف خود را از حضور در اینستاگرام تعریف کنید. هدف اصلی هر کاربری در حضور در اینستاگرام دیده شدن و جذب فالوور است. در مقاله های قبلی به بررسی موارد مختلفی برای جذب فالوور در اینستاگرام پرداختیم و برخی از مهم ترین ترفندهای آن را نیز برای کاربران مرور کردیم. این ترفندها و کلا سایر ترفندهای اینستاگرام بیشتر به همین منظور جذب فالوور می باشد. قدرت اصلی شما در این نرم افزار با تعداد کاربرانتان مشخص می شود. البته کاربران واقعی نه ربات های اینستاگرامی.

حالا که با مهم ترین ترفندهای افزایش فالوور رایگان در اینستاگرام آشنا هستید نوبت به این امر می رسد که با یکی دیگر از این ترفندها آشنا شوید. اهمیت ورود به اکسپلور در اینستاگرام برای جذب فالوور حتی می تواند بیشتر از همه ترفندهای دیگر برای چنین منظوری باشد. به گواه بسیاری از کاربران این روند حتی می تواند از تبلیغات پولی نیز نتیجه بهتری برای شما رقم بزند. البته اگر اصولی و بهینه با آن برخورد نمایید.

فرض کنید شما در یک مرکز و نمایندگی تعمیرات اپل مشغول به فعالیت هستید. مسلما پیج هایی که درباره این موضوع باشند می توانند در زمره علایق شما قرار بگیرند. حالا تنها کافی است شما هم وارد بخش اکسپلور کسانی شوید که علایق مشابهی دارند. ورود به اکسپلور در اینستاگرام این امکان را برای شما فراهم می آورد تا بتوانید وارد این بخش از نرم افزار همه افرادی شوید که به موضوع تعمیرات موبایل اپل علاقه دارند. اما چطور؟ در ادامه با هم همه این ترفندها را بررسی خواهیم کرد.

ورود به اکسپلور در اینستاگرام با لایک و کامنت

یکی از ترفندهای اصلی برای ورود به اکسپلور در اینستاگرام لایک و کامنت می باشد. در این نرم افزار شما باید بدانید که 24 ساعت اول بعد از قرار دادن هر پستی، زمانی طلایی برای شما و این پست می باشد. به این معنی که در این تایم اگر تعامل شما با کاربران برای این پست به قدر کافی قانع کننده باشد ممکن است روند ورود به اکسپلور در اینستاگرام را برای شما تسهیل نماید. فرض کنید در ساعت های اولیه بعد از انتشار پست یکی از دوستان و یا سایر افراد پست شما را لایک کرده و یا برای شما کامنت بگذارد. این تعامل باعث می شود تا پست شما تبدیل به یکی از اولویت ها برای ورود به اکسپلور کاربران آن شخص و یا آن پیج شود. به این معنی که شما از این طریق به راحتی می توانید علاوه بر دیده شدن توسط کاربران خود برای فالوورهای این افراد نیز قابل رویت باشید.

مطلب مرتبط  آموزش اینستاگرام | رازهای جذابیت و ارتقاء در اینستاگرام

حال تنها کافی است که پست شما از کیفیت کافی برخوردار باشد تا جلب نظر کرده و افراد بیشتری را به سمت پیج شما روانه سازد. از این رو یکی دیگر از ملزومات ورود به اکسپلور در اینستاگرام در این ترفند تولید محتوای با کیفیت نیز می باشد. البته بایستی تعریف خود را از تولید محتوای با کیفیت نیز تغییر دهید. محتوای با کیفیت در اینستاگرام چیزی نیست که برای شما اهمیت داشته باشد. بلکه مواردی است که برای کاربران این نرم افزار در اولویت قرار داشته و آنها کشش بیشتری نسبت به چنین محتواهایی دارند. برای مثال مشاهده یک ویدئوی با مزه ممکن است بسیار ارزش بیشتری برای شما فراهم آورد تا یک نصیحت علمی. از این رو در تولید محتوای خود نیز باید دقت بیشتری داشته باشید.

افزایش نرخ تعامل برای ورود به اکسپلور در اینستاگرام

یکی دیگر از مواردی که در 24 ساعت اول بعد از انتشار پیج ممکن است احتمال ورود به اکسپلور در اینستاگرام را برای شما افزایش دهد، افزایش نرخ تعامل است. به این معنی که در این فاصله هر چه تعداد دفعاتی که پست شما سیو شده و یا توسط بقیه افراد شیر می شود می تواند این احتمال را برای شما چندین برابر کند.

 

 

دیده شدن چند برابری در اینستاگرام

در بخش آخر این مقاله قصد داریم شما را با یک نکته جادویی و یک ترفند فوق العاده در این نرم افزار آشنا نماییم. استفاده از این ترفند می تواند تبدیل به یک قدرت بزرگ و سکوی پرتابی برای شما شود.

دقت کنید که پیج های بزرگ با تعداد فالوور زیاد در اینستاگرام دارای فالوورهای مشترک زیادی هستند. بسیاری از این پیج ها حتی با یکدیگر نیز تعامل داشته و در حال مبادله اطلاعات با یکدیگر می باشند. این موضوع می تواند ورود به اکسپلور در اینستاگرام برای کاربران این پیج ها را برای شما راحت سازد. تنها کافی است که یکی از این پیج ها و یا تعدادی از کاربران آنها در زیر پست با شما تعامل داشته و به نوعی موجبات ورود شما به اکسپلور کاربران این پیج ها را فراهم آورد. چنین اتفاقی ممکن است تبدیل به یک سکوی پرتاب بزرگ برای شما باشد.

البته دقت کنید که برای تاثیر پذیری بهتر است از محتوای فوق العاده استفاده نمایید. از کلمات درشت استفاده کنید تا دیده شوید. از عکس ها، ویدئو ها و حتی عبارت های تاثیرگذار و جذاب بهره ببرید که میزان جلب مخاطب برای شما افزایش یابد. استفاده از این ترفندها می تواند یک قدرت بزرگ برای شما در اینستاگرام باشد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

۱۱ پاسخ

  1. من مشاوره برای رابطه می خواستم چجوری باهاتون ارتباط بر قرار کنم

  2. لطفا آدرستون رو برای بنده ارسال کنیندکان هم دارین

  3. جلسه های مشاورتون واقعا تاثیر گذارند

  4. گل گفتید آقای دکتر دست مریضاد

  5. لطفا آدرستون رو برای بنده ارسال کنین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *