ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

02177615826

support@mobilesalam.com

ترفندهای تعمیرات گوشی هواوی

دنیای پیچیده اسمارت فون ها در حال حاضر به قدری پیچیده شده است که برای هر اسمارت فونی نیاز به یک تعمیرکار حرفه ای احساس می شود. شنیدن عبارت هایی مانند تعمیرات گوشی هواوی و یا ترفندهای تعمیرات موبایل اپل و از این قبیل عبارات خیلی غیرمنتظره و دور از واقعیت نبود چرا که پیچیدگی هر اسمارت فون تعمیرکار متخصص خود را طلب می کند.

حقیقت آن است که در سال های اخیر سرعت رشد و پیشرفت اسمارت فون ها بسیار افزایش یافته و آنها در حال پیمودن ره صد ساله در یک شب هستند. برای مثال اگر آیفون را در نظر داشته باشید و سیر تحولات آن را مرور کنید متوجه خواهید شد که تفاوت های موجود بین آیفون 8 تا آیفون ایکس اس که تنها دو مدل با هم اختلاف دارند بسیار بیشتر از تفاوت های بین آیفون 4 تا آیفون 8 می باشد. چنین پیشرفت های سریعی لزومی داشتن تعمیرکاران حرفه ای برای تعمیرات گوشی هواوی و سایر برندها را بیش از پیش پر رنگ می نماید.

کدام تعمیرکار برای کدام برند؟

شما برای تعمیرات گوشی هواوی خود به سراغ کدام تعمیرکار می روید؟ آیا یک نفر می تواند از عهده تعمیر موبایل انواع برندها بر بیاید؟ شاید در قدیم این اتفاق امری طبیعی بود اما در امروز روز دنیای اسمارت فون ها کم کم به سمت تخصصی شدن تعمیرات گوشی هواوی و سایر برندها پیش می رویم.

با این احتساب بهترین راه برای حل این مشکل مراجعه به تعمیرکار حرفه ای مختص هر برند برای رفع معایب آن است. شاید تاکنون این تصور وجود داشت که می توان تعمیرکاران خبره و زبده گوشی ها را به دو دسته تعمیرکاران اندروید و iOS تقسیم نمود اما این فرضیه هم با تکنولوژی های پیچیده موجود در برندهای مختلف با شکست مواجه شده است. در نتیجه شما برای تعمیرات گوشی هواوی خود دقیقه باید سراغ متخصص مربوط به آن بروید.

تفاوت تعمیرات گوشی هواوی با سایر برندها

هواوی در کنار همه مشخصات و شباهت هایی که با سایر برندهای موبایل ساخت کشورهای آسیای شرقی دارد اما یک برند کاملا متفاوت با آنها است. از این جهت تعمیرات گوشی هواوی نیز تفاوت هایی را با سایر برندها داشته و نکات و ترفندهای مخصوص به خود را می طلبد.

 

کمپانی هواوی یک شرکت بزرگ چند ملیتی است که تولید موبایل های هوشمند یکی از کوچک ترین فعالیت های آن است. افزایش ارزش سهام این شرکت در سال های گذشته نشان از قدرت بالای این کمپانی در سطح جهان را نشان می دهد. برای درک تفاوت های برند هواوی و تعمیرات گوشی هواوی با سایر برند ها همین بس که بدانید این شرکت به کاربران خود قول داده است که در صورت خارج نشدن گوگل از تحریم یک طرفه و ناجوانمردانه، در سال های نزدیک مدل های اسمارت فون این شرکت با سیستم عامل قدرتمندتری نسبت به اندروید و iOS روانه بازار خواهد شد.

هواوی جزء بهترین ها

اگر شما جزء کاربران گوشی های درجه یک هواوی هستید، باید بابت این انتخاب به شما تبریک گفت. کمپانی هواوی به این معروف است که با کیفیت ترین مدل های گوشی های همراه را با بهترین قیمت در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد. از این جهت شما در حال استفاده از یکی از بهترین و با کیفیت ترین برندهای موبایل در جهان آن هم با بهترین قیمت هستید.

تعمیرات گوشی هواوی آنلاین یا آفلاین؟

با گسترش کسب و کارهای آنلاین و اینترنتی این امکان برای شما فراهم آمده از بین این روش و روش سنتی ارائه خدمات تعمیرات گوشی هواوی یکی را انتخاب کرده و تعمیرات تخصصی موبایل خود را به این مراکز بسپارید. حال این شما هستید که باید کیفیت و خدمات ارائه شده از این دو طرق را با هم بررسی کنید.

دو مشخصه اصلی که می تواند شما را در انتخاب یکی از روش های تعمیرات گوشی هواوی یاری دهند، احتمالاً یکی تخصص و مهارت و دیگری اعتماد و اطمینان خواهد بود. اگر بارها و بارها مرکز تعمیرات موبایل سنتی و همیشگی را امتحان کرده و به نتیجه مطلوب نرسیده اید، این بار امتحان مرکز آنلاین تعمیرات تخصصی موبایل سلام یک شگفتانه بزرگ برای شما خواهد داشت. کافی است که بازخورد خدمات این مرکز را در قسمت های مختلف سایت ببینید تا متوجه این شگفتانه در ارائه خدمات این مرکز شوید.

آماده دریافت خدمات آنلاین تعمیرات گوشی هواوی هستیم؟

هر جامعه ای برای پیشرفت نیاز به حرکت جمعی خود دارد. استفاده از خدمات آنلاین مانند مرکز آنلاین تعمیرات گوشی هواوی نیز از این قبیل پیشرفت ها است که به مرور در یک جامعه فرهنگ سازی می شود. در حال حاضر فروشگاه های اینترنتی به خوبی در بازار ایران مشغول به فعالیت بوده و طرفداران زیادی برای خود پیدا کرده اند.

این میزان استفاده از مراکز خرید اینترنتی نوید آمادگی جامعه کشور ما برای استفاده از خدمات آنلاین مانند مرکز آنلاین تعمیرات گوشی هواوی موبایل سلام را می دهد. کیفیت بالای این خدمات و قیمت های منصفانه ای این چنین مراکزی خود به خود کاربران را به سمت استفاده از آنها سوق خواهد داد.

مزیت های تعمیرات گوشی هواوی در مراکز آنلاین؟

اگر تا کنون از یک مرکز آنلاین تعمیرات گوشی هواوی استفاده نکرده اید، احتمالاً با مزیت های آن آشنا نبوده و هنوز طعم شیرین دریافت خدمات با کیفیت این مراکز را احساس نکرده اید. وقتی اعتماد و کیفیت به اوج خود برسد، یک مرکز تعمیرات موبایل آنلاین بهترین گزینه برای رفع نیازهای مربوط به تعمیر گوشی خواهد بود.

سرعت انجام کار، دسترسی راحت، امکان تماس به طور آنلاین و اینترنتی برای انجام تعمیرات گوشی هواوی، صرفه جویی در وقت و هزینه رفت و آمد، استفاده از گوشی جایگزین در هنگام انجام تعمیرات، مشاهده مراحل مختلف انجام کار به صورت آنلاین، دریافت گارانتی برای قطعات اصل و استفاده از قطعات اصلی در مراکز آنلاین تعمیرات گوشی هواوی که خود وارد کننده این قطعات هستند، از جمله مزیت هایی هستند که شما می توانید آنها را از یک مرکز آنلاین تعمیرات گوشی هواوی انتظار داشته باشید.

موبایل سلام متخصص در تعمیرات گوشی هواوی

مرکز تعمیرات گوشی هواوی موبایل سلام یک مرکز آنلاین ارائه دهنده این خدمات بوده که به طور تخصصی روی برخی از برندهای اسمارت فون های امروزی این خدمات را ارائه می دهد که یکی از این برندها اسمارت فون پرطرفدار هواوی می باشد.

 

 

موبایل سلام با داشتن تیمی حرفه ای و زبده در زمینه تعمیرات گوشی هواوی در واقع یک متخصص در این زمینه محسوب شده و خیال شما را از بابت ارائه بهترین و بالاترین کیفیت راحت خواهد کرد. مراجعه به یک مرکز تعمیرات تخصصی موبایل دقیقه مشابه حضور در مطب یک متخصص با تجربه و کاربلد است. به خاطر داشته باشید که استفاده از یک پزشک عمومی یک انتخاب خوب برای انجام کار تخصصی شما نبوده و نخواهد بود.

مزیت های موبایل سلام برای تعمیرات گوشی هواوی

موبایل سلام به عنوان یک مرکز تخصصی ارائه دهنده خدمات تعمیرات گوشی هواوی خدمات بسیار ویژه ای را برای کاربران خود در نظر گرفته که شنیدن این خدمات می تواند اعتماد و اطمینان شما را نسبت به این مرکز کامل کند.

 • موبایل سلام وارد کننده مستقیم قطعات گوشی هواوی می باشد.

اولین قدمی که برای تعمیرات گوشی هواوی لازم است، امکان دسترسی به قطعات اصلی و اورجینال این گوشی بوده و عدم دسترسی به قطعات اصلی اطمینان مشتری را نسبت به اصل بودن این قطعات به شدت کاهش می یابد. از این رو این قطعات در مرکز تخصصی تعمیرات موبایل هواوی موبایل سلام به صورت مستقیم و از منابع اصلی وارد شده و در اختیار تعمیرکاران حرفه ای این مرکز قرار می گیرد.

 • امکان برآورد زمان و هزینه تعمیرات گوشی هواوی به صورت آنلاین

احتمالاً در کمتر مرکز تعمیرات موبایلی شما شاهد چنین موردی باشید. شما با ثبت درخواست تعمیرات گوشی هواوی خود در وب سایت موبایل سلام دیگر هیچ نیازی به مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی برای پیگیری درخواست خود نخواهید داشت. تیم حرفه ای این مرکز به صورت آنلاین زمان و هزینه درخواست شما را برآورد کرده و آن را به شما ابلاغ خواهند کرد.

 • قیمت منصفانه

استفاده از اصطلاح قیمت منصفانه برای ارائه خدمات تعمیرات گوشی هواوی می تواند کمی نسبی به نظر برسد. شنیدن قیمت های ارزان و حتی کمتر از قیمت یک قطعه مورد استفاده در اسمارت فون هواوی شما چه نشانه ای می تواند در خود داشته باشد؟ نه قرار نیست که در موبایل سلام شما شاهد قیمت های این چنینی باشید.

موبایل سلام مفتخر است که برای انجام خدمات تعمیرات گوشی هواوی منصفانه ترین قیمت ممکن را ارائه می نماید. در واقع قرار نیست که قیمت اعلام شده این مرکز برای تعمیرات موبایل کمتر از قیمت قطعه مورد استفاده برای انجام کار و درخواست شما باشد. مراجعه به چنین مراکزی برای انجام تعمیرات گوشی هواوی دقیقه مصداق بارز استفاده از قطعات غیر اصلی و تعمیرکاران نا کارآمد خواهد بود.

 • تخفیفات برای مشتریان دائمی و جهت تبلیغات برند موبایل سلام

کسانی که در خانواده از تعداد زیادی از اسمارت فون ها استفاده دارند می توانند با ارجاع این گوشی ها به مرکز تعمیرات گوشی هواوی موبایل سلام جوایزی نیز از این مرکز دریافت نمایند. موبایل سلام همچنین جهت تبلیغات برند خود و معرفی مرکز موبایل سلام به دیگران برای دریافت خدمات از این مرکز نیز درآمدهایی را برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

 • گوشی جایگزین به درخواست مشتری

شما در زمان دریافت خدمات تعمیرات گوشی هواوی خود از مرکز موبایل سلام می توانید درخواستی مبنی بر دریافت یک موبایل جایگزین در این محدوده زمانی از این مرکز داشته و به راحتی به خواسته خود برسید.

 • به کار گیری تعمیرکاران حرفه ای

شاید این بزرگترین و ویژه ترین مزیتی است که مرکز آنلاین تعمیرات گوشی هواوی موبایل سلام می تواند برای شما داشته باشد. تعمیرکاران این شرکت همگی در حرفه خود افرادی شناخته شده و کارآزموده هستند. تعمیرکاران این مرکز حتی برای ارتقاء خود همیشه در حال آموزش تعمیرات موبایل و آموزش ترفندهای کار با موبایل به متقاضیان در مراکز آموزشی نیز می باشند.

 • با ویژگی ها و رازهای مخفی اسمارت فون خود بیشتر آشنا شوید.

داشتن اطلاعات کافی درباره ترفندهای کار با موبایل هواوی و قابلیت های ویژه ای که در اسمارت فون های مختلف وجود دارد، یکی از دغدغه هایی است که شما می توانید در وبسایت مرکز تعمیرات گوشی هواوی موبایل سلام این ترفندها و قابلیت ها را آموزش ببینید.

بسیاری از قطعات مورد استفاده در اسمارت فون های امروزی دارای ویژگی هایی می باشند که برای اطلاع از آنها شما نیاز به بررسی تخصصی اسمارت فون خود خواهید بود. موبایل سلام این کار را نیز برای شما انجام داده تا شما با اطلاعات کامل اقدام به استفاده از اسمارت فون خود نمایید.

خدمات موبایل سلام برای همکاران

علاوه بر خدمات معرفی شده برای مشتریان، موبایل سلام خدماتی را نیز برای همکاران و فروشندگان موبایل نیز در نظر گرفته است.

 • دسترسی به قطعات اصلی

برای مراکزی که امکان دسترسی به قطعات اصلی موبایل های امروزی ندارند، این قطعات در موبایل سلام برای آنها فراهم آمده و تعمیرکاران این مراکز می توانند با تماس با مشاوران مرکز تعمیرات گوشی هواوی موبایل سلام به این قطعات اصلی دسترسی داشته باشند.

 • استفاده از تعمیرکاران حرفه ای موبایل سلام برای کسب درآمد

فروشندگانی که ارائه دهنده خدمات تعمیر موبایل نبوده و یا تعمیرکار حرفه ای نداشته، با ثبت درخواست تعمیرات گوشی هواوی سایر مشتریان خود در نقش یک واسطه برای خود  می توانند درآمد زایی نمایند.

 • آموزش ترفندهای کار با موبایل

امکان دسترسی به فایل های آموزشی این ترفندها می تواند باعث ارتقاء شغلی برخی از همکاران تازه کار شود.

کلام آخر

با پیشرفت تکنولوژی های اسمارت فون های امروزی، شغل تعمیرات موبایل تبدیل به یک کار کاملا تخصصی شده که اگر شما هر روز و هر ساعت با پیشرفت های این عرصه از صنعت درگیر نباشید، توانایی ارائه بهترین خدمات را به مشتریان خود نخواهید داشت.

در این میان وجود مراکزی تخصصی تعمیرات گوشی هواوی و سایر برندها مانند موبایل سلام می تواند شروعی برای پیمودن این مسیر پر پیچ و خم برای جامعه تعمیرکاران موبایل ایران باشد. مراجعه مشتریان به این مرکز و معرفی آن نیز قدمی است که از کاربران و استفاده کنندگان از موبایل های امروزی انتظار می رود زیرا به ارتقاء این شغل و افزایش کیفیت خدمات در این زمینه کمک رسان می شوند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

۱۱ thoughts on "ترفندهای تعمیرات گوشی هواوی"

 1. رضا کرمی گفت:

  مطلبتون بسیار مفید بود

 2. وحید آقایی گفت:

  مطلب به درد بخوری بود

 3. حسین احمدیان گفت:

  هزینه مشاوره آنلاین و حضوری باهم متفاوته

 4. نادر افتخاری گفت:

  کجا می تونم اطلاعات کاملتری درباره این موضوع پیدا کنم

 5. حسینعلی سلیمانی گفت:

  خیلی دنبال این موضوع بودم

 6. احسان مهدوی گفت:

  هزینه رپورتاژ آگهی توی سایت شما چنده؟

 7. مرتضی فرهادی گفت:

  خیلی ممنون از توضیحاتون خوبتون

 8. محمدرضا حسنی گفت:

  مرسی

 9. ناصر گلپایگانی گفت:

  مشاورینتون قابل اعتمادن؟

 10. حسن فتاحی گفت:

  شما همیشه امیدوارم کننده صحبت می کنید و این خیلی خوبه

 11. هادی بهشتی گفت:

  خیلی خوشحالم که هستین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
فروشگاه
0 موارد سبد خرید
حساب کاربری من