ترفندهای اینستاگرام | آموزش گذاشتن موزیک در استوری اینستاگرام

آموزش گذاشتن موزیک در استوری اینستاگرام موضوعی است که در این مقاله قصد داریم درباره ان صحبت کنیم. نرم افزار اینستاگرام در آپدیت های جدید خود امکانات بسیار عالی برای کاربران مخصوصا در بخش استوری قرار داده است. در حال حاضر حتی با استفاده از امکانات این نرم افزار در این بخش نیازی به استفاده از نرم افزارهای رتوش و ویرایش عکس نیز نخواهید داشت و با چند کلیک ساده روی موبایل خود روی این زینه ها می توانید بهترین استوری ها و پست ها را در آن خلق نمایید. بسیاری از افراد بی خبر از این امکانات اینستاگرام تنها به دنبال استفاده از نرم افزارهای حجیم رفته و به دلیل نا آشنایی با این نرم افزارها نیز دائما در حال اشتباه هستند. در حالی که اینستاگرام  به راحتی این امکان را برای آنها فراهم آورده است.

اگر سری به محیط داخلی نرم افزار اینستاگرام بزنید و پیج های موجود در آن را تماشا کنید متوجه خواهید شد که اکثر افراد برای تولید پست ها و استوری های خود از نرم افزارهای مشخصی بهره می برند. برای مثال نرم افزار رایج برای ادیت ویدئو و حتی عکس در محیط اینستاگرام نرم افزار Inshot می باشد. حتی همین نرم افزار نیز ترفندهایی دارد که خیلی ها بی خبر از این ترفند ها اقدام به استفاده نا آگاهانه از آن می نمایند. برای مثال با استفاده از ترفندی خاص می توانید لوگو نرم افزار ار از روی ویدئوهای ادیت شده در آن از بین برد و حذف کرد. اما کمتر کسی از این ترفند در ساخت ویدئو در این نرم افزار بهره می برد. قابلیت های اینستاگرام نیز دقیقا چنین وضعیتی دارد. با وجود امکانات جذاب در این نرم افزار بسیاری از مدیران پیج ها رو به استفاده از نرم افزارهایی آورده اند که اصلا کیفیت لازم را برای کاربر ایجاد نمی کند.

از این رو بر آن شدیم تا در این مقاله به بررسی یکی از قابلیت های اینستاگرام با عنوان گذاشتن موزیک در استوری اینستاگرام بپردازیم.

در ادامه موضوعات زیر را در این باره مرور خواهیم کرد:

  • با موبایل سلام در اینستاگرام حرفه ای شوید
  • مزیت های استفاده از قابلیت های اینستاگرام
  • چرا باید گذاشتن موزیک در استوری اینستاگرام را بیاموزیم؟
  • آموزش گذاشتن موزیک در استوری اینستاگرام

در ادامه با موبایل سلام همراه بمانید.

 

با موبایل سلام در اینستاگرام حرفه ای شوید

حرفه ای شدن در اینستاگرام چقدر می تواند برای شما سودمند باشد؟ در حال حاضر کلاس ها و دوره های زیادی برای حرفه ای شدن در اینستاگرام در فضای اینترنت وجود دارد که گاها نیاز به پرداخت هزینه های زیادی هم دارند. اما موبایل سلام به عنوان تعمیرات موبایل سامسونگ و اپل و هواوی در تهران پیش رو در ارائه خدمات تعمیر گوشی است. خدمات ما در موبایل سلام تنها محدود به تعمیر گوشی آیفون و سامسونگ نشده و سعی بر این داریم تا با ارائه مقاله های آموزشی در موضوعات مختلف رسالت خود را در آگاه سازی کاربران نیز دنبال نماییم. هر چند بیان همه مطالب آموزشی مانند آموزش گذاشتن موزیک در استوری اینستاگرام کمی دشوار و نشدنی است اما هر هفته می توانید در قسمت آموزش نرم افزار سایت چند نموده از ترفندهای عالی و جذاب نرم افزار اینستاگرام را شاهد بوده و از آنها استفاده نمایید.

مطلب مرتبط  ترفندهای اینستاگرام – نرم افزارهای کاربردی در اینستاگرام

استفاده از اینستاگرام در دنیای امروز هم برای کسب درآمد و ه مبرای کسب اطلاعات لازم بسیار پرطرفدار شده و اکنون کمتر کسی را می تواند پیدا کرد که در این نرم افزار عضو نباشد. ایرانی های همیشه چیش تاز در استفاد هاز شبک ههای اجتماعی نیز با ثبت یک رکورد جالب، از جمله جماعتی در دنیا هستند که به نسبت جمعیت بالاترین نرخ حضور در این نرم افزار موبایلی را دارند. از این رو اطلاع از ترفندهای کار با این نرم افزار را نیز بایستی بیاموزند تا لذت خود را از حضور در فضای این نرم افزار چندین برابر کنند. شاید در دید اول یادگیری موارد آموزشی مانند آموزش گذاشتن موزیک در استوری اینستاگرام کمی سخت به نظر برسد اما برای کسانی که در فضای این نرم افزار حضور داشته و در آن فعالیت می نمایند، این یادگیری خیلی هم پیچیده نخواهد بود.

 

 

مزیت های استفاده از قابلیت های اینستاگرام

اما استفاده از قابلیت های خود نرم افزار اینستاگرام چه مزیت هایی برای کاربارن دارد؟ سوالی که چاسخ دادن به آن می تواند شما را در آموزش مواردی مانند گذاشتن موزیک در استوری اینستاگرام بیشتر ترغیب نماید. استفاده از قابلیت های نرم افزار اینستاگرام می تواند مزیت های زیر را برای شما به دنبال داشته باشد:

از نصب نرم افزارهای سنگین در موبایل خود بی نیاز خواهید شد

در اولین مزیت دیگر نیازی به استفاده از نرم افزارهای ارائه دهنده این قابلیت ها نخواهید داشت و به راحتی می توانید از امکانات این نرم افزار برای پیش برد اهداف خود استفاده نمایید. نرم افزارهایی که در حال حاضر برای رتوش و ویرایش عکس در فضای اینترنت وجود دارند بسیار سنگین بوده و گاها استفاده از آنها نیز نیاز به تخصص دارد. در واقع شما برای یادگیری اینستاگرام و کار با آن می بایست این نرم افزارها را نیز یاد بگیرید. اما اینستاگرام در آپدیت های جدید خود شما را از این امر بی نیاز نموده است.

بهترین کیفیت را ایجاد خواهید کرد

چه کسی بهتر از مدیران نرم افزار اینستاگرام می داند که چه مواردی می توانند بهترین گزینه برای کاربران در محیط این نرم افزار باشند؟ اگر نیاز به گذاشتن موزیک در استوری اینستاگرام دارید و یا می خواهید با استفاده از استیکرهای جذاب محیط پیج خود را عالی جلوه دهید، استفاده از خود این نرم افزار بهترین گزینه برای شما است.

در یک آن به همه امکانات دسترسی دارید

در حال حاضر کاربران برای ویرایش عکس نیاز به یک نرم افزار خاص دارند. البته برخی از انوع ویرایش ها خودشان نیاز به نرم افزاری جداگانه نسبت به نرم افزارهای متداول دارند. برای ویدئوها نیز همچنین. در حالی که با استفاده از قابلیت های اینستاگرام می توانید به راحتی به همه این امکانات در محیط این نرم افزار دسترسی داشته و باشید و از آن به نفع خود استفاده نمایید. استفاده از این امکانات حتی می تواند در آنالیز پیج اینستاگرام شما نیز تاثیر خود را نشان دهد. از این رو از این قابلیت هایی مانند گذاشتن موزیک در استوری اینستاگرام غافل نباشید.

مطلب مرتبط  ترفندهای اینستاگرام – ابزار حرفه ای اینستاگرام

چرا باید گذاشتن موزیک در استوری اینستاگرام را بیاموزیم؟

چرا باید گذاشتن موزیک در استوری اینستاگرام را یاد بگیریم؟ اگر شما هم از جمله کاربران استوری گذار هستید احتمالا با تفاوت های یک استوری جذاب و خیره کننده نسبت به استوری های ساده و بی کیفیت اطلاع دارید. استروی ها اکثرا برای جلب نظر سایرین مورد استفاده قرار می گیرد. از این قابلیت اینستاگرام هم افراد شخصی و هم پیج های حرفه ای برای افزایش تعداد فالوور و تبلیغات پیج خود بهره می برند. از این رو غافل ماندن از نحوه گذاشتن موزیک در استوری اینستاگرام می تواند استوری های شما را ضعیف تر از آن چیزی که شما انتظار دارید جلوه نماید. شما هم شاید با این سوال روبرو شده باشید که چرا فالوورهایتان در اینستاگرام اضافه نمی شوند و یکی پس از دیگری کم نیز می شوند. این قابلیت می تواند شما را از این مخمصه ها نجات داده و بهترین شرایط را برای جذب فالوور بیشتر برای شما فراهم آورد.

عدم استفاده از این امکانات به راحتی شما را در گروه افرادی با اطلاعات کم در این نرم افزار قرار داده و پیج شما را نیز ضعیف تر نشان می دهد. از این رو بهتر است حتما از قبل نسبت به یادگیری ترفندهای مخفی اینستاگرام اقدام کرده و انها را در پیج خود به کار ببندید. از همین بخش موبایل سلام می توانید برای آموزش های بیشتر این ترفند ها که گذاشتن موزیک در استوری اینستاگرام یکی از آنها است استفاده کنید.

 

 

آموزش گذاشتن موزیک در استوری اینستاگرام

اما در انتهای مقاله قصد داریم تا مراحل گذاشتن موزیک در استوری اینستاگرام را مرور کرده  و شما را با این قابلیت جذاب در این نرم افزار آشنا نماییم.

برای گذاشتن موزیک در استوری اینستاگرام بایستی مطابق با مراحل زیر عمل نمایید:

1-    در درجه اول باید نرم افزار اینستاگرام خود را به روز رسانی کنید

قابلیت گذاشتن موزیک در استوری اینستاگرام به تازگی به محیط این نرم افزار اضافه شده است و در صورتی که هنوز نرم افزار موبایلی خود را به روز رسانی نکرده اید قبل از شروع مراحل گذاشتن موزیک در استوری اینستاگرام باید آن را در گوگل پلی برای اندرویدی ها و اپ استور برای آیفونی ها به روز رسانی نمایید.

2-    در قدم دوم باید وارد بخش استوری نرم افزار اینستاگرام خود شوید.

برای اینکار دو روش پیش رو دارید. در آپدیت جدید این نرم افزار می توانید با سوآپ کردن صفحه به سمت راست (کشیدن صفحه ) وارد بخش استوری شوید. همچنین با کلیک روی عکس پروفایل خود در بالا نیز می توانید وارد این بخش گردید.

3-    تصویر و یا ویدئوی مورد نظر برای استوری کردن را انتخاب نمایید

4-    در بخش بالایی استوری روی آیکون استیکر تپ کنید و وارد آن شوید

5-    از گزینه های مختلف موجود در این بخش گزینه موزیک را انتخاب نمایید

6-    در قدم بعدی بایستی موزیک یا موزیک های مورد نظر خود را انتخاب نمایید

7-    در آنها باید ابتدا و انتهای موزیک را انتخاب کنید. این زمان حداکثر 15 ثانیه است.

منبع: Instagram Help

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

۱۱ پاسخ

  1. شما همیشه امیدوارم کننده صحبت می کنید و این خیلی خوبه

  2. حرفتون خیلی عالیه دکتر جان

  3. مشاوره آنلاین از چه طریقی صورت می گیره؟

  4. میتونم شماره شما رو داشته باشم؟

  5. آقای نیک نام زندگیمو مدیون شمام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *