ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

02177615826

support@mobilesalam.com

تاریخ انقضای تعمیرات اپل

اپل در اواخر سال 2018 یک شگفتانه بزرگ را به دنیای تکنولوژی و فناوری معرفی کرد. شگفتان های که زمام داران تعمیرات اپل و سایر اسمارت فون های امروزی را به فکر فرو برد. مدیران کمپانی بزرگ اپل آمریکا در رونمایی آیفون ایکس اس و آیفون ایکس اس مکس ادعا کردند که این دو اسمارت فون شروع نسل جدیدی از گوشی های هوشمند در دنیا خواهند بود.

هنوز از رونمایی آیفون ایکس اس مکس خیلی نگذشته اما بر همگان ثابت شده که ادعای اپل درباره نسل جدیدی از گوشی های همراه کاملاً درست بوده است. تفاوت نسل های اسمارت فون های قبل از این مدل و بعد از آن از زمین به آسمان است و کسانی که در شغل شریف تعمیرات اپل مشغول هستند باید بدانند که اطلاعات و مهارت های قبلی آنها برای تعمیر گوشی کم کم به تاریخ انقضای خود نزدیک می شود. آنها برای در کورس ماندن چاره ای جز یادگیری ترفندهای کار با موبایل های هوشمند امروزی نخواهند داشت.

 یک جهش بزرگ

قبل از معرفی پرچم دار اپل در سال 2018 تک و توک شاهد برخی از فناوری های پیشرفته از جمله صفحه نمایش اولد و لنزهای چند گانه در برخی از اسمارت فون ها بودیم. تکنسین ها و کسانی که با تعمیرات اپل و سامسونگ آشنایی داشتند مشغول آپدیت کردن خود با این فناوری ها بودند. اپل اما با این جهش بزرگ در تولید اسمارت فون های پیشرفته تلنگر بزرگی در این افراد به وجود آورد.

 

تعمیرات اپل

 

آیفون ایکس اس مکس همه قابلیت ها و فناوری های فوق مدرن را همزمان در خود داشته و یک متخصص تعمیرات اپل که سال های زیادی در این حرفه مشغول بوده نیز با این گوشی خود را کاملاً بیگانه احساس کرد. سیستم ها و تراشه ها به کار رفته در این اسمارت فون به قدری پیچیده و پیشرفته طراحی شده که این افراد لازم دانستند که حتماً دوره های جدید آموزش تعمیرات اپل را نیز به برنامه کاری خود اضافه نمایند.

برای درک هرچه بهتر این مطلب می توانید به یک تعمیرکار قدیمی که هنوز با ترفندهای کار با موبایل های جدید آشنایی ندارد مراجعه و از او درباره تعمیرات اپل در سال جدید و در مدل های جدید بپرسید. آنهایی که هنوز در این باره حرفه ای نشده باشند خودشان نیز کاملاً سردرگم بوده و راهنمایی برای شما نخواهند داشت.

فناوری های مدرن و پیچیده اما قابل درک

در کنار همه ترس ها و نگرانی هایی که برای یک متخصص تعمیرات اپل وجود دارد، فناوری های پیچیده اما قابل درک و کاربرپسند موجود در اسمارت فون های امروزی باعث دلگرمی آنها شده و این افراد به آینده تعمیرات موبایل اپل امیدوار باقی نگه داشته است.

سیستم های نرم افزاری فوق مدرن موجود در پرچم داران جدید اپل و سامسونگ آنها را تبدیل به یکی از دوست داشتنی ترین مدل های گوشی همراه کرده که کاربران نیز از این امر استقبال نموده اند. در واقع این شرکت های بزرگ تمام پیچیدگی های سخت افزاری تولیدات خود را با روان ترین سیستم رابط کاربری در اختیار مشتریان قرار داده تا آنها را در عمق پیچیدگی های سخت افزاری درگیر نکنند. این طراحی جالب باعث شده متخصصین تعمیرات اپل نیز به راحتی با اسمارت فون های جدید اپل ارتباط برقرار کرده و مراحل عیب یابی و تعمیر گوشی اپل برای آنها نیز دلنشین گردد.

چرا متخصص تعمیرات اپل؟

اگر این سؤال در ذهن شما شکل گرفته و در حال کلنجار رفتن برای یافتن پاسخ آن هستید، نشان از تیزهوشی و دقت بالای شما به مسائل روز فناوری ها و تکنولوژی ها دارد. البته نگران نباشید زیرا قرار است شما را از این دغدغه با یک پاسخ تأمل برانگیز درباره متخصص تعمیرات اپل رها سازیم.

 

تعمیرات اپل

 

برای رسیدن به پاسخ قطعی این پرسش، ابتدا باید درباره تفاوت های گوشی های موبایل برندهای مختلف بیشتر اطلاعات کسب کنید. سیستم های سخت افزاری به کار رفته در تولیدات برندهای مختلف تفاوت های بسیار زیادی دارند. این تفاوت ها حتی به گونه ای است که از این پس به جای استفاده از تعبیر متخصص تعمیر موبایل بهتر است از تعابیر متخصص تعمیرات اپل، متخصص تعمیرات موبایل سامسونگ، متخصص تعمیرات موبایل هوآوی و از این دست اصطلاحات استفاده نماییم.

در گذشته به دلیل شباهت زیاد اسمارت فون ها یک تعمیرکار حرفه ای این قابلیت را دارا بوده که همه مدل ها و برندها را با همان دانش خود تعمیر نموده و به دست مشتری برساند. در حال حاضر اما تعمیرات تخصصی موبایل برای هر کدام از برندها تبدیل به یک رشته خاص شده و هر تعمیرکار برای حرفه ای شدن در تعمیرات اپل، سامسونگ و سیار برندها باید آموزش تعمیرات موبایل اپل و سایر برندها را به طور جداگانه سپری کند.

متخصص تعمیرات اپل، سامسونگ و هوآوی در یک مرکز

اگر بند قبلی این مقاله را دوباره مرور کنید متوجه خواهید شد که یک مرکز تعمیرات تخصصی موبایل می بایست از تعداد کثیری از تعمیرکاران حرفه ای برای هر کدام از برندها استفاده نموده تا بتواند بالاترین کیفیت خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. وجود یک متخصص تعمیرات اپل قاعدتاً پاسخگوی نیازهای مشتریان نخواهد بود و تعمیرکاران حرفه ای برندهای دیگر نیز باید به عنوان عضوی از تیم تعمیر در یک مرکز حضور داشته باشند.

آیا پیدا کردن این تعداد تعمیرکار حرفه ای در یک مرکز امکان پذیر است؟ بله پاسخ این سؤال مثبت است. در حال حضار مراکز ارائه خدمات آنلاین تعمیرات اپل و سایر برندها در کشور ما راه اندازی شده اند که به جای به کار گیری یک تعمیرکار حرفه ای از یک تیم تعمیرکاری حرفه ای استفاده کرده تا برای همه برندها و مدل های گوشی های همراه پاسخگوی نیازهای مشتریان باشند.

موبایل سلام نیز یکی از مراکز بزرگ تخصصی تعمیرات اپل، سامسونگ و هوآوی بوده و تعمیرات تخصصی این سه برند را با یک تیم کاملاً حرفه ای به عهده گرفته است. متقاضیان می توانند به صورت کاملاً آنلاین وارد وبسایت این مرکز شده و با یک ثبت درخواست ساده نسبت به تعمیر اسمارت فون خود اقدام نمایند.

این یک شعار تبلیغاتی است!

موبایل سلام اگر برای تبلیغات هم که شده می توانست ادعای تعمیر گوشی های مربوط به همه برندها را در بوق و کرنا کند اما متخصصین این مرکز به جای تبلیغات دروغ ترجیح می دهند تا تنها در وظایفی که در آنها حرفه ای هستند خدمت رسانی نمایند. متخصصین این مرکز در تعمیرات اپل، سامسونگ و هوآوی در شغل خود از بهترین های کشور بوده و با بالاترین سرعت و کیفیت آماده خدمت رسانی به هموطنان در مرکز موبایل سلام هستند.

چند ثبت در خواست تعمیرات اپل در روز

تعمیرکاران حرفه ای تعمیرات اپل در مرکز موبایل سلام همیشه آماده خدمت رسانی در این زمینه به مشتریان بوده و با توجه به کار تیمی، متقاضیان می توانند به تعداد دلخواه در یک روز فرم ثبت درخواست تعمیرات اپل و سایر اسمارت فون های خود را پر کرده و از این خدمات بهره مند شوند.

مدیران موبایل سلام حتی برای تشویق ارائه تعداد زیاد موبایل برای تعمیر به مرکز این مرکز جایزه ای را نیز تعریف کرده اند تا متقاضیان تعمیرات اپل با شوق و اشتیاق بیشتری اقدام به کسب خدمات از این مرکز نمایند.

موبایل سلام را به استخدام خود در آورید!

نبود تعداد زیاد تعمیرکاران حرفه ای و متخصص در تعمیرات اپل، سامسونگ و هوآوی باعث شده تا بسیاری از مراکز ارائه دهنده این خدمات، از استخدام افراد با این تخصص ها عاجز بمانند؛ اما ما در موبایل سلام یک پیشنهاد بسیار جذاب برای این چنین مراکز و فروشنده های دیگری که تاکنون این خدمات را به مشتریان خود ارائه نمی دادند داریم.

در هر جایی از شهر که هستید و در هر زمینه حرفه ای تعمیرات موبایل که نیاز به افراد متخصص دارید، می توانید تعمیرکاران و متخصصان تعمیرات اپل موبایل سلام را به استخدام خود در آورده و گوشی های مشتریان خود را با یک ثبت درخواست به این مرکز ارائه داده و البته کسب درآمد کنید.

اعلام هزینه و زمان تعمیرات اپل به صورت آنلاین

یکی از خدماتی که تاکنون در مراکز آنلاین تعمیرات اپل کمتر به آن پرداخته شده همین اعلام هزینه و زمان این تعمیرات به صورت آنلاین است. بسیاری از مراکز پس از تحویل گرفتن گوشی زمان و هزینه آن را برآورد کرده و در اختیار مشتری قرار می دهند.

موبایل سلام اما در یک خدمت جدید و مدرن در همان لحظه ثبت درخواست و به صورت کاملاً آنلاین زمان و هزینه لازم برای تعمیرات اپل را برآورد کرده و به مشتری ارائه می دهد. این خدمت باعث شده تا متقاضی توانایی مقایسه قیمت های این مرکز را نیز با سایر مراکز داشته و قیمت های منصفانه موبایل سلام بیش از پیش پر رنگ شود.

قیمت های کاملاً منصفانه تعمیرات اپل

یک مرکز تخصصی تعمیرات اپل برای ارائه خدمات خود با بهترین و منصفانه ترین قیمت نیاز به ویژگی هایی دارد. بسیاری از مراکز تعمیرات گوشی موبایل به دلیل هزینه های بالایی که از خرید قطعات و اداره نیروی کار خود دارند، خدمات خود را با قیمت های گزاف به مشتریان ارائه می دهند.

دلایلی که قیمت های منصفانه تعمیرات اپل موبایل سلام را توجه نموده و آن را کاملاً منطقی جلوه می دهند، دلایل روشن و واضحی هستند که شما با کمی دقت می توانید به آنها پی ببرید. تعدادی از این دلایل به شرح زیر خواهند بود:

 • واردات قطعات اصلی اپل به صورت مستقیم و بدون واسطه

مراکزی که مجبور به تأمین قطعات اصلی برای تعمیرات اپل هستند، البته فقط آنهایی که خود را قائل به استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت می دانند نه آنهایی که از هر قطعه ای استفاده می کنند، معمولاً با مشکل تأمین قطعات روبرو بوده و در برخی مواقع برای ارائه خدمات به مشتری مجبور به انتظار چند روزه برای رسیدن قطعات هستند.

موبایل سلام اما وارد کننده مستقیم قطعات اصلی اپل، سامسونگ و هوآوی بوده و برای تعمیرات اپل، بالاترین دسترسی به را به این قطعات برای تعمیرکاران حرفه ای خود به وجود آورده است.

 • استفاده از تعمیرکاران خوشنام، حرفه ای و پرکار متخصص در تعمیرات اپل

متخصصین تعمیرات اپل در مرکز موبایل سلام در حرفه خود بسیار خوشنام و خبره بوده و بسیاری از مشتریان و متقاضیان به دلیل شناخت قبلی و اعتمادی که از قبل شکل گرفته گوشی های اپل خود را به این افراد در موبایل سلام می سپارند.

استفاده از تجهیزات پیشرفته مناسب برای تعمیرات اپل با کمترین میزان استهلاک

 

تعمیرات اپل

 

یکی از مزیت هایی که یک مرکز تخصصی تعمیرات اپل می تواند داشته باشد، استفاده از تجهیزات به روز و پیشرفته با بالاترین کیفیت جهانی است. تجهیزات بی کیفیت پس از گذشت مدتی کاملاً بلااستفاده شده و علاوه بر کاهش دقت در هنگام کار، نیاز به هزینه دوباره برای تهیه مجدد دارند. بهترین تجهیزات تعمیر گوشی در موبایل سلام برای تعمیرکاران آماده شده تا آنها با خیالی راحت و با فراغ بال اقدام به ارائه خدمات به مشتریان نمایند.

 • جذب مشتری از سراسر شهر

با توجه به آنلاین بودن همه مراحل کار پس از ثبت درخواست، مشتریان و متقاضیان در هر جایی از شهر که ساکن باشند این امکان را دارا خواهند بود که به راحتی برای تعمیرات اپل خود به موبایل سلام مراجعه نموده و در کمترین زمان ممکن اسمارت فون خود را صحیح و سالم تحویل بگیرند.

حرف آخر

کسب و کارهای اینترنتی و ارائه خدمات آنلاین هنوز آنطور که باید و شاید در ایران جا نیفتاده و هنوز همه متقاضیان این خدمات از سرویس های متنوع و درجه یک مراکزی مانند مرکز تخصصی تعمیرات اپل موبایل سلام اطلاع ندارند. شما می توانید با ارجاع موبایل های خود به این مرکز و معرفی آن به سایر اطرافیان بهترین اشاعه دهنده ارائه خدمات با کیفیت و با هزینه کم در شهر باشید.

چنین رفتاری با گذشت زمان علاوه بر کاهش قیمت های مراکز ارائه دهنده این خدمات، کیفیت آنها را نیز به دلیل ایجاد فضای رقابتی بسیار بالا برده و همه چیز به نفع شهروندان تمام خواهد شد. ما را در این مسیر دشوار یاری کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

۱۱ thoughts on "تاریخ انقضای تعمیرات اپل"

 1. رامین فراهانی گفت:

  اکانت اینستا هم دارید؟

 2. رمضان براتی گفت:

  گل گفتید آقای دکتر دست مریضاد

 3. نادر ایمانی گفت:

  خیلی زیبا بود دکتر نیکنام

 4. علی اکبر باقری گفت:

  مشاوره آنلاین از چه طریقی صورت می گیره؟

 5. امیر طاهری گفت:

  شادکام و سلامت باشید

 6. پرویز انتظامی گفت:

  آقا نیک نام فوق العادن

 7. علی اکبر نیشابوری گفت:

  سلام عالی بود

 8. یوسف عباسی گفت:

  دفتر مرکزیتون کجا قرار داره

 9. مرتضی ترابی گفت:

  جلسه های مشاورتون واقعا تاثیر گذارند

 10. رحیم مومنی گفت:

  گروه واتساپی هم دارید؟

 11. غلامحسین خانی گفت:

  خیلی عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
فروشگاه
0 موارد سبد خرید
حساب کاربری من