قطعات آیفون

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش 1–16 از 150 نتیجه

قطعات آیفون

فروشگاه موبایل سلام عرضه کننده قطعات اورجینال آیفون است. این قطعات با قیمت کاملا منصفانه و رقابتی و به صورت صد در صد اورجینال در دسترس کاربران قرار می گیرد. برای تهیه قطعات آیفون تنها کافی است از طریق فروشگاه موبایل سلام اقدام نمایید. تهیه قطعات آیفون اورجینال از فروشگاه موبایل سلام مزیت های زیر را برای شما به دنبال خواهد داشت:

 • این قطعات به صورت صد در صد اورجینال تهیه شده است.
 • در تهیه این قطعات هیچ واسطه تجاری دخالت نداشته و موبایل سلام وارد کننده مستقیم این قطعات از منبع اصلی خارجی است.
 • گارانتی های لازم را نیز می توانید همزمان با تهیه این قطعات در دسترس داشته باشید.
 • به دلیل عدم حضور واسطه های تجاری قیمت قطعات آیفون با صورت کالا منصفانه و رقابتی تعیین شده است.

کاربران شخصی و تعمیرکاران سایر مراکز تعمیرات موبایل اپل می توانند برای تامین قطعات اورجینال موبایل اپل از خدمات فروشگاه موبایل سلام استفاده کنند.

اهمیت استفاده از قطعات آیفون اورجینال

لزوم استفاده از قطعات اورجینال موبایل اپل به دلیل کیفیت بالای این قطعات اهمیت بسیار زیادی دارد. در صورت بروز ایراد در این قطعات می توانید از فروشگاه موبایل سلام اقدام کنید. لازم است تا یادآوری کنیم که فروشگاه موبایل سلام هیچ فعالیتی در زمینه تهیه قطعات غیر اورجینال آیفون با هر عنوان و شرایطی نداشته و حتی به درخواست مشتری نیز این امکان در فروشگاه موبایل سلام وجود نخواهد داشت.

در ادامه به معرفی قطعات موبایل اپل می پردازیم.

تاچ ال سی دی آیفون

احتمالا باید تاچ ال سی دی را به عنوان مهم ترین قطعه از قطعات آیفون بدانیم. البته این جمله به این معنی نیست که سایر قطعات این موبایل اهمیت نداشته و یا حتی کیفیت بالایی نداشته باشند، نه. در واقع تاچ ال سی دی در گوشی های اپل به دلیل اینکه کاربران اهمیت زیادی برای آن قائل بوده و به شدن در دید قرار می گیرد، اهمیت پیدا کرده و برندهای تولید کننده موبایل نیز حساسیت زیادی روی آن دارند و همیشه سعی می کنند از بهترین امکانات و قطعات برای تهیه این قطعه استفاده نمایند. هر روز شاهد تولید این قطعه از قطعات آیفون با فناوری های به روزتر و جدیدتر هستیم.

عوامل و نشانه های خرابی تاچ ال سی دی آیفون که در صورت بروز نیاز به تعویض این قطعه خواهید داشت:

 • ریختن آب روی موبایل و ورود آن به قسمت های داخلی باعث می شود تا ال سی دی خراب شده و نیاز به تعویض آن داشته باشید.
 • پیکسل مردگی و بنفش شدن پیکسل های روی تاچ ال سی دی نیز می تواند یکی از دلایل خرابی این قطع از قطعات آیفون باشد.
 • سیاه شدن کامل و یا بخشی از صفحه نمایش این موبایل ها نیز نشان از خرابی آن دارد و باید برای تعمیر و تعویض آن اقدام شود.
 • ضربه خوردن و شکستن تاچ ال سی دی نیز یکی دیگر از دلایل خرابی این قطعه است که در صورت بروز آن می بایست برای تعویض آن اقدام شود.

در صورت خراب شدن و بروز ایراد در تاچ ال سی دی آیفون خود می توانید در فروشگاه موبایل سلام این قطعه را برای مدل های مختلف آیفون به صورت اورجینال و با گارانتی های لازم و البته با قیمت منصفانه و رقابتی تهیه کنید.

برد آیفون

برد نیز یکی دیگر از قطعات آیفون است که به عنوان مغز متفکر و پردازشگر اصلی این موبایل در آن تعبیه شده است. تمام آی سی های مهم این موبایل روی این قطعه تعبیه شده است. انواع آی سی های اصلی این موبایل مانند آی سی وای فای، آی سی بلوتوث و … روی برد قرار گرفته است . در صورت خرابی این قطعه شاهد از کار افتادن کامل موبایل خود خواهید شد. در صورت خرابی این قطعه لازم است تا حتما و حتما از قطعات آیفون اورجینال برای تعویض آن استفاده شود. در غیر این صورت دیگر موبایل خود را با کیفیت قبلی در دسترس نخواهید داشت. دلایل زیر می توانند از عوامل خرابی برد موبایل آیفون بوده و دلیلی برای تعویض این قطعه در موبایل شما باشند:

 • آب خوردن گوشی و نفوذ آب به روی برد یکی از دلایل خرابی این قطعه است.
 • بالا رفتن طول عمر موبایل نیز از دیگر دلایل خرابی این قطعه است.
 • استفاده از شارژرهای بی کیفیت برای شارژ کردن موبایل اپل نیز می تواند از دلایل بروز ایراد در برد موبایل آیفون باشد.

کاربران شخصی و تعمیرکاران سایر مراکز تعمیرات موبایل اپل می توانند برای تعویض برد آیفون این قطعه را به صورت اورجینال و با گارانتی های لازم و البته با قیمت منصفانه و رقابتی از فروشگاه موبایل سلام تهیه نمایند.

قطعات اورجینال آیفون

دوربین آیفون

یکی دیگر از قطعات آیفون که برای کاربران این موبایل ها از اهمیت زیادی برخوردار است، دوربین این موبایل است. موبایل های آیفون بسته به مدل از دو تا 7 لنز دوربین برخوردار هستند. دوربین اصلی یا دوربین پشت آیفون و دوربین سلفی این موبایل ها که از با کیفیت ترین لنز های به کار گرفته شده در موبایل های هوشمند می باشند. در صورت بروز ایراد در این قطعات آیفون نیز نیاز به تعویض آن خواهید داشت.

 • شکستن و ترک برداشتن اصلی ترین دلیل خرابی این قطعه است.
 • ضربه خوردن و آب خوردن نیز می تواند از دلایل خرابی این قطعه باشد.

دوربین آیفون یکی از قطعاتی است که در صورت خرابی لزوم استفاده از قطعات اورجینال برای تعویض آن بسیار بالا است و در صورت استفاده قطعات غیر اورجینال دیگر باید از کیفیت بالای دوربین های این موبایل خداحافظی کنید.

موتور ویبره آیفون

موتور ویبره آیفون نیز یکی از قطعات آیفون است که در صورت نیاز به تعویض می توانید آن را به صورت اورجینال و اصلی در فروشگاه موبایل سلام تهیه کنید. این قطعه دقیق قابلیت ویبره این موبایل ها را برای کاربران فراهم می آورد. در صورت بروز ایراد در این قابلیت باید روی این قطعه از موبایل خود تمرکز داشته و به دنبال تعمیر و یا تعویض آن باشید.

از مهم ترین دلایل خرابی موتور ویبره آیفون نیز می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • استفاده از شارژرهای بی کیفیت و غیر اورجینال به مرور زمان می تواند باعث از بین رفتن کیفیت این قطعه در موبایل شما شود.
 • استفاده نادرست از موبایل نیز عاملی برای خرابی موتور ویبره است.
 • آب خوردن موتور ویبره و برخورد مایعات با آن نیز می تواند باعث از بین رفتن این قطعه شود.
 • ضربه خوردن موبایل نیز از دلایل خرابی این قطعه از قطعات آیفون است.
 • تعمیرات نادرست و همراه با اشتباه تعمیرکار نیز می تواند باعث بروز مشکل در موتور ویبره باشد.
 • بالا رفتن طول عمر موبایل نیز می تواند باعث سوختن موتور ویبره و خراب شدن آن شود.

اسپیکر صدا و مکالمه آیفون

اسپیکر صدا و اسپیکر مکالمه قطعات دیگری از موبایل اپل هستند که ممکن است تحت شرایط مختلفی با ایراد روبرو بوده و نیاز به تعویض داشته باشند. در صورت خرابی این قطعات احتمالا کیفیت صدای موبایل شما کم شده و یا خرابی اسپیکر مکالمه مانع از استفاده از این قابلیت در هنگام مکالمه های تلفنی است. در این مواقع باید نسبت به تعویض این اسپیکرها اقدام نمایید. در صورت بروز ایراد در این قطعات می توانید از فروشگاه موبایل سلام برای تعویض آنها اقدام کنید. از مزیت های استفاده از این خدمات برای تعویض قطعات آیفون می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • این قطعه از روی موبایل باز شده و دقیقا همان کیفیت اصلی را روی موبایل شما خواهد داشت.
 • همراه با خرید این قطعه می توانید گارانتی های لازم را نیز برای آن تهیه کنید.

از مهم ترین دلایل خرابی اسپیکر آیفون می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • به هم خودرو تنظیمات گوشی می تواند عاملی برای خرابی نرم افزاری این قطعه از قطعات آیفون شما باشد. در چنین مواقعی نیاز به تعویض آن نیز نخواهید داشت و می توانید آن را تعمیر کنید.
 • آب خوردن این قطعه نیز عاملی برای خرابی آن است.
 • ورود گرد و غبار و ذرات هوا به داخل اسپیکر نیز می تواند باعث از بین رفتن کیفیت آن شود.
 • همچنین استفاده از قاب های غیر استاندارد را نیز می توان عاملی در کاهش کیفیت این قطعه دانست.

فلت شارژ آیفون

فلت شارژ آیفون نیز قطعه ای برای انتقال انرژی برق از شارژر به موبایل و باتری آن است. در صورت خرابی این قطعه نیز نیاز به تعویض آن خواهید داشت. موبایل سلام این قطعه را به صورت اورجینال در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. این قطعه از روی گوشی باز شده و قبل از ارسال تیم کنترل کیفیت موبایل سلام آن را بررسی خواهند کرد.

باتری آیفون

باتری یکی از قطعات بسیار مهم در همه مدل های گوشی است. در میان قطعات آیفون نیز این قطعه اهمیت بسیار زیادی دارد. باتری های لیتیوم یونی استفاده شده در موبایل های آیفون می توانند انرژی لازم برای استفاده از آنها را برای ساعات زیادی فراهم آورند. اما در صورت خرابی این قطعه از قطعات آیفون به دلایل مختلف، بلافاصله باید برای تعویض آن اقدام کنید. عوامل زیر می توانند دلیل خرابی باتری آیفون باشند:

 • آب خوردن باتری یکی از اصلی ترین خرابی های این قطعه می باشد.
 • ضربه خوردن باتری های لیتیوم یونی نیز از دیگر دلایل خرابی آن است.
 • بالا رفتن طول عمر باتری نیز می تواند دلیل خرابی باتری آیفون باشد.
 • با مشاهده متورم شدن و تغییر شکل دادن باتری خرابی آن مسجل شده و باید این قطعه از قطعات آیفون خود را تعویض کنید.

باتری های لیتیوم یونی مورد استفاده در گوشی های اپل به صورت کلی دارای طول عمر مشخصی هستند. این قطعه از قطعات آیفون شما بعد از هر 500 چرخه 20 درصد از کیفیت خود را از دست داده و عملا دیگر کارایی لازم را روی موبایل شما نخواهند داشت. به هر بار شارژ کامل و خالی شدن شارژ باتری یک چرخه اطلاق می شود. به صورت معمول و بر اساس فرهنگ استفاده، 500 چرخه کامل باتری های لیتیوم یونی می تواند 18 تا 24 ماه زمان ببرد. با بروز چنین شرایطی دیگر چاره ای جز تعویض این قطعه نخواهید داشت.

شاسی و قاب بدنه آیفون

شاسی و قاب بدنه آیفون نیز یکی از قطعات این موبایل است. در صورت استفاده از قطعات غیر اورجینال برای تعویض این قطعه ممکن است شاهد بروز ایرادات زیادی در این موبایل شود. باعث می شود تا خرابی هایی مانند کم شدن قدرت آنتن دهی، خراب شدن قدرت بلوتوث و مواردی از این دست می تواند در این مواقع در موبایل های آیفون بروز نمایند.

کاربران همچنین می توانند به جای خرید قطعات آیفون اورجینال از خدمات موبایل سلام برای تعمیر و تعویض این قطعات استفاده کنند. برای این کار می توانید با ورود به لینک درخواست آنلاین تعمیر موبایل این خدمات را دریافت نمایید.

خرید قطعات اورجینال موبایل اپل

اهمیت استفاده از قطعات آیفون اورجینال و اصلی

همه ما می دانیم که اپل گوشی های خود را با بهترین کیفیت روانه بازار می نماید و قطعات مورد استفاده در گوشی های این برند تولید کننده موبایل بهترین های بازار هستند. از این رو در صورت بروز ایراد در هر یک از قطعات آن لازم است تا کاربران حتما از قطعات اصلی و اورجینال برای جایگزینی استفاده نمایند. اگر به این نکته دقت نکنید، احتمالا با مشکلات زیادی روبرو شده و نمی توانید دوباره موبایل خود را با همان کیفیت قبلی در اختیار داشته باشید.

دقت کنید که اگر قطعات متفرقه موجود در بازار کیفیت لازم برای استفاده روی موبایل شما را داشتند، خود کمپانی برای بهینه سازی هزینه های تولید از آنها استفاده نمی نمود. شما می بایست خرید و استفاده از قطعات اورجینال و اصلی را به عنوان اولویت اصلی خود در نظر گرفته و تنها از این قطعات آیفون برای جایگزینی در موبایل خود بهره مند شوید. در غیر این صورت باید منتظر چالش های زیادی در گوشی خود باشید.

موبایل سلام نمایندگی تعمیرات موبایل آیفون در شرق, غرب, جنوب و شمال تهران

موبایل سلام به عنوان نمایندگی تعمیرات موبایل آیفون در تهران در کنار ارائه این خدمات، تامین کننده قطعات اورجینال آیفون نیز می باشد. قطعات آیفون تامین شده در فروشگاه موبایل سلام برای ارائه هر چه بهتر این خدمات بوده و عرضه آنها در فروشگاه از برای سودجویی نبوده و برای بالا بردن کیفیت این خدمات است. همچنین این مرکز به عنوان آموزشگاه تعمیرات موبایل برای ارائه خدمات خود نیاز به این قطعات اورجینال خواهد داشت.